eGospodarka.pl

 • Rynek walutowy 02-06.07.12

  (...) doniesienia, że Finlandia oraz Holandia nie zgadzają się na to by ESM mógł działać i kupować obligacje m.in. zagrożonych krajów południa. To stanowisko pokazało, że ustalenia ze szczytu (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS WF, poznaj opinie o Abra Materac VERA czy przeglądaj oferty pracy z miasta Lidzbark Warmiński.


 • Kursy walut 02-06.07.12

  (...) stopy procentowe o 25 punktów bazowych, sprowadzając tym samym stopę podstawowych operacji refinansujących Eurosystemu do 0,75 proc., a stopę depozytu w banku centralnym do 0,0 proc. Powodem (...)

 • Rynki akcji zniżkują

  (...) dynamiki zamówień w niemieckim przemyśle w maju, dzisiaj w południe pozytywnie zaskoczyła dynamika produkcji przemysłowej, która ukształtowała się na poziomie 1,6 proc. m/m (0,1 proc. m/m (...)

 • Giełdy europejskie - przeważały spadki

  (...) byki czwartkowej sesji, piątkowe notowania zaczęły się asekuracyjnie. Na otwarciu wartość indeksów niemal nie różniła się od tej z poprzedniego fixingu. Tę ostrożną postawę inwestorzy (...)

 • Kredyty w euro znów tańsze

  (...) na koniec maja wartość w euro po przeliczeniu na złote wynosiła prawie 34 mld zł. W stosunkowo krótkim czasie, bo właściwie od połowy 2009 do końca 2011 roku, euro zapewniło sobie ponad (...)

 • Sponsorzy EURO 2012 zrobili dobry interes

  (...) i reprezentacji, którzy zdecydowali się na skorzystanie z efektu synergii i prowadzili kampanie reklamowe w trakcie trwania turnieju, to Coca-Cola, McDonald’s, KIA, Biedronka oraz Orange (...)

 • Jak radzić sobie z upałem w mieszkaniu?

  (...) upał. Dziś w Szczecinie i Suwałkach temperatura ma sięgnąć 30 stopni. W Warszawie słupek rtęci ma dojść do 32 kreski, a w Krakowie i Wrocławiu nawet 33 kreski. W weekend wcale nie będzie (...)

 • Rodzina na Swoim VI 2012

  (...) 3467 w ramach programu Rodzina na Swoim na łączną kwotę 600 mln złotych. To wynik podobny jak w marcu, kwietniu i maju, ale dużo słabszy niż rok temu. Główną przyczyną długoterminowych (...)

 • MaControl - kolejny atak na Mac OS X

  (...) wiadomości e-mail do wybranej liczby aktywistów ujgurskich będących użytkownikami Maków. Specjalnie przygotowane e-maile zawierały załączniki ZIP, w których krył się szkodliwy backdoor (...)

 • Gospodarka globalna znów na krawędzi recesji

  (...) ma dwojaki charakter. Potwierdza utrzymywanie się niekorzystnych tendencji w światowej gospodarce, które coraz bardziej dotykają kraje, z którymi dość łagodnie obeszło się spowolnienie z II (...)

 • Wakacje Polaków wg województw

  (...) na wakacje? Ponad 1/4 Polaków na po raz ostatni była 5 i więcej lat temu. Tych, którzy na wakacjach nie byli nigdy, jest tylko niecałe 6%. Inaczej zapewne patrzą na to mieszkańcy Podlasia (...)

 • Nowe tendencje na rynku pracy: jumper i bumerang

  (...) pracy pojawia się coraz więcej osób, których, ze względu na często zmieniane miejsca zatrudnienia, nazywa się jumperami (od angielskiego jump – skakać) lub skoczkami. Zjawisko to dotyczy (...)

 • Notowania EUR/PLN pozostają stabilne

  (...) zerowych stóp depozytowych zrodził obawy, że może to przyczynić się do odpływu kapitału ze strefy euro. To co było zaskakujące, to decyzja chińskiego banku centralnego o obniżce stóp (...)

 • ETS: Wydatki przed rejestracją spółki a odliczenie VAT

  (...) kontroli przeprowadzonej w spółce jawnej organ podatkowy zakwestionował prawo do odliczenia VAT z dwóch - pierwszej, wystawionej w związku z nabyciem nieruchomości na wspólników spółki i (...)

 • Podatek od nieruchomości na domek letniskowy

  (...) wysokość stawek . O faktycznej wysokości stawek decydują jednak gminy w drodze uchwały. Podatek za może wynieść maksymalnie 0,70 zł albo 7,36 zł za metr kwadratowy powierzchni rocznie (...)

 • Fabryka Bama Companies pod Oławą

  (...) Podstrefy Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Stanowicach. Za projektowanie, nadzór nad inwestycją i szereg usług doradczych odpowiada PM Group w Polsce. Bama Companies, w Europie (...)

 • Podatek dochodowy: zagraniczne instytucje finansowe

  (...) Zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt 10a updop zwalnia się od podatku instytucje wspólnego inwestowania posiadające siedzibę w innym niż Rzeczpospolita Polska państwie członkowskim lub w innym (...)

 • Moneyback obniża ceny paliwa

  (...) coraz częściej do kart do kont osobistych oraz kart kredytowych dodają bonus - tzw. moneyback. Dzięki temu raz na miesiąc posiadacze takich „plastików” otrzymują zwrot kilku procent (...)

 • Bankructwo biura podróży - co zrobić?

  (...) Biura podróży, coraz częściej miewają naprawdę duże problemy. Niestabilność rynku już wcześniej pokazywała, że nawet duzi touroperatorzy miewają kłopoty, z których nie da się wyjść (...)

 • Kurs EUR/USD osiągnął minimum przy 1,2360

  (...) procentowe o 25 punktów bazowych, sprowadzając tym samym stopę podstawowych operacji refinansujących Eurosystemu do 0,75 proc., a stopę depozytu w banku centralnym do 0,0 proc. Mimo, że decyzja (...)

 • WIG20 zakończył dzień na poziomie 2287 punktów

  (...) że Europejski Bank Centralny zrobił zbyt mało, decydując się jedynie na obniżenie stóp procentowych. Mario Draghi nie wystrzelił z bazooki, a jednocześnie postraszył, że sytuacja wciąż (...)

 • G Data MobileSecurity 2

  (...) najnowszą wersję oprogramowania i zabezpieczającego dane dla smartfonów i urządzeń napędzanych systemem Android. Zgubienie smartfona lub tabletu jest dla jego użytkownika zdarzeniem nie (...)

 • Kredyty hipoteczne znikają z rynku

  (...) na początku maja, DnB Nord wycofał się z obsługi klientów detalicznych. Zeszły tydzień był ostatnim, w którym bank przyjmował wnioski o składane przez te grupę klientów. Nadal (...)

 • Postępowanie naprawcze - wady i zalety

  (...) wszczęcia postępowania naprawczego, czyli z dniem dzień ogłoszenia oświadczenia dłużnika o wszczęciu postepowania naprawczego w Monitorze Sądowym i Gospodarczym, zawiesza się wykonanie (...)

 • Aparat cyfrowy BenQ LR100

  (...) bardzo proste i mało zaawansowane technologicznie. Nic bardziej mylnego, oczywiście nie oferują one złożoności oraz możliwości pod względem optyki jak modele profesjonalne, ale w (...)

 • Bim Szczecin - Montaż systemów centralnego odkurzania w budynkach jedno i wielorodzinnych, uzyteczności publicznej i przemysłowych.

  Czytaj więcej: Klimatyzacja i chłodnictwo


strony : [ 1 ] . 2
 
6
lipiec 2012

lipiec 2012
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2178
CHF 3,5119
USD 3,4057
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.