eGospodarka.pl

 • Polska: wydarzenia tygodnia 29/2012

  (...) przekreśliły szanse na 3-proc. wzrost PKB w II kwartale, a drugie półrocze będzie prawdopodobnie znacznie gorsze. W tej sytuacji oczekiwane jest, że Rada Polityki Pieniężnej zdecyduje się na (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja POG-3A, poznaj opinie o Wydawnictwo Nasza Księgarnia Czesław Janczarski Jak Wojtek został strażakiem czy przeglądaj oferty pracy z miasta Władysławowo.


 • Europa: wydarzenia tygodnia 29/2012

  (...) euro muszę pogłębić integrację gospodarczą, by przetrwać kryzys finansowy. Zdaniem specjalistów Funduszu przetrwanie strefy euro jest zagrożone. Mimo podjęcia ważnych decyzji na ostatnim (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 29/2012

  (...) prognozę globalnego wzrostu gospodarczego (z 4,1 proc. do 3,9 proc.) i ostrzegł przed dużym ryzykiem dalszego pogarszania się sytuacji. Może ono wystąpić, jeśli europejscy politycy nie (...)

 • Zmiany w VAT: bezpłatne próbki i prezenty

  (...) jedna z form promocji nowych produktów. Może być skuteczniejsza niż tradycyjna reklama i nierzadko stanowi jeden z głównych elementów strategii marketingowej. Próbki bez VAT Przekazanie (...)

 • Uwaga na kredyty gotówkowe z "haczykami"

  (...) z pozoru Przekazy i ulotki reklamowe zachęcają niskimi ratami nawet w wysokości 10 czy 20 złotych miesięcznie. Czy rata o takiej wysokości rzeczywiście jest tania? – Tak niskie raty (...)

 • Ubezpieczenie mieszkania na czas wakacji

  (...) obawia się o swój majątek pozostawiony bez opieki podczas urlopowego wyjazdu. W ciągu roku stwierdzono w Polsce 129 tys. przypadków kradzieży z włamaniem – wynika z danych Komendy Głównej (...)

 • Ekstremalnie wysokie mandaty drogowe w Europie

  (...) o tym, że unikniecie zapłacenia , który otrzymaliście za granicą. Nawet przewinienia zarejestrowane drogą elektroniczną coraz częściej trafiają po czasie do polskich kierowców w formie (...)

 • Umowa zlecenia i o dzieło a stosunek pracy

  (...) z przyczyn jest najczęstszą motywacją do zatrudniania na podstawie umów cywilnoprawnych. Nie ulega wątpliwości, że w wielu przypadkach pełnienie obowiązków na podstawie umowy zlecenia, czy (...)

 • eXtreme-fusion - Centrum informacji o PHP-Fusion i eXtreme Pack.

  Czytaj więcej: Systemy portalowe


strony : [ 1 ]
 
22
lipiec 2012

lipiec 2012
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1629
CHF 3,4662
USD 3,3961
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.