eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Słabe rozpoczęcie tygodnia na rynku eurodolara

  (...) doniesień prasowych. W Hiszpanii El Pais poinformował, że kolejne 6 regionów będzie ubiegać się o pomoc z budżetu centralnego. W niedzielę, przewodniczący lokalnego rządu w regionie Murcia (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Pozew o zapłatę wynagrodzenia za pracę, poznaj opinie o ZM Viola Kiełbasa Chłopska czy przeglądaj oferty pracy z miasta Sosnowiec.


 • Jakie są uprawnienia związków zawodowych?

  (...) przepisów ustawy jest dobrowolną i samorządną organizacją ludzi pracy, powołaną do i obrony ich praw, interesów zawodowych i socjalnych. Do obowiązków związku zawodowego należy (...)

 • Bitdefender Total Security 2013

  (...) potężniejszym antywirusem, 2013 posiada najnowocześniejsze zabezpieczenie dla osób robiących zakupy przez Internet - Bitdefender Safepay™ - oraz pancerny parasol ochronny dla dzieci w postaci (...)

 • Firma w mieszkaniu: wydatki a koszty podatkowe

  (...) na część zajętą na działalność? Gdy na potrzeby prowadzonej działalności gospodarczej przedsiębiorca wykorzystuje tylko część mieszkania (np. jeden pokój), wówczas zachodzi (...)

 • Moment zainstalowania kasy fiskalnej

  (...) 2011 r. podatnik otworzył działalność gospodarczą. Dokonuje m.in. sprzedaży na rzecz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej. W roku 2011 wartość tej sprzedaży (...)

 • Możliwe spadki na giełdach europejskich

  (...) raz kolejny), że tak nie jest. Wprawdzie nie wszystkie rewelacje okazały się prawdą - np. Międzynarodowy Fundusz Walutowy zdementował informację, jakoby skreślił już Grecję z listy (...)

 • Ordynacja podatkowa: 5 lat na księgi podatkowe i faktury

  (...) związanych z ustaleniem wysokości zobowiązań podatkowych. Podstawą zawartych w nich zapisów są różnego rodzaju dokumenty podatkowe, takie jak , kopie złożonych deklaracji podatkowych, jak (...)

 • Import usług w VAT gdy umowa pożyczki z zagranicy

  (...) Polski podatnik VAT czynny zaciągnął u spółki mającej siedzibę w USA. Pożyczkodawca nie jest wspólnikiem wnioskodawcy, jest podmiotem powiązanym, nie jest bankiem, nie ma miejsca (...)

 • Jakie usługi bankowe umożliwią tańsze wakacje?

  (...) wyjazd zdajemy sobie sprawę, że waluta będzie nam potrzeba nie tylko na drobne wydatki. W takim przypadku większość płatności (np. za hotel, wyżywienie) będziemy ponosić właśnie w (...)

 • Urządzenia mobilne zdobywają Polaków

  (...) na rynku systemów operacyjnych na urządzenia mobilne jest Google z Androidem. Pozycję najpopularniejszego systemu uzyskał także w Polsce. Jak wynika z badania gemiusTraffic, przeprowadzanego na (...)

 • Wakacyjny handel z europejskim kryzysem w tle

  (...) 1,2 proc., przy obrotach, wynoszących 596,5 mln zł. Niemiecki DAX zniżkował o 1,9 proc., indeks DJ Euro Stoxx 50 spadł o 2,8 proc. Największe spadki odnotowano w Hiszpanii. Indeks tamtejszej (...)

 • Nadzwyczajna zmiana stosunków

  (...) 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks cywilny (Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 z późn. zm.), jeżeli z powodu nadzwyczajnej zmiany stosunków spełnienie świadczenia byłoby połączone z nadmiernymi (...)

 • Słaby miesiąc w polskim budownictwie

  (...) w Europie oraz strach przed dalszym spowolnieniem gospodarczym w Chinach powodują, że tydzień na rynkach finansowych rozpoczyna się w podobnie złych nastrojach, jak kończył się poprzedni. W (...)

 • Rynki finansowe znów koncentrują się na problemach Europy

  (...) bardziej nerwowy, gdyż od poniedziałku obserwujemy istotny wzrost awersji do ryzyka. To wszystko na skutek powrotu obaw o kondycję strefy euro, a przede wszystkim sytuację w Hiszpanii (...)

 • W oczekiwaniu na dane makroekonomiczne z USA

  (...) wpływ na rynki mogą mieć piątkowe dane o PKB w USA. W ubiegłym roku to po publikacji tego raportu rozpoczęła się duża wyprzedaż na rynkach akcji - dane negatywnie zaskoczyły. Tym razem (...)

 • Monitor ASUS VK228H

  (...) został także w funkcję Aspect Control, która pozwala użytkownikom wybrać preferowany tryb wyświetlania - pełny lub 4:3 - zarówno dla gier komputerowych, jak i filmów, bez zniekształceń i (...)

 • Karty zbliżeniowe w II kw. 2012 r.

  (...) portfelach polskich konsumentów wyniosła blisko 11,36 mln – wynika z danych Open Finance pochodzących z 21 banków komercyjnych na 24, które wydają tego typu nośniki (liczby wydanych kart nie (...)

 • Oszczędzanie na emeryturę - raczej nie w IKZE

  (...) oszczędzać na emeryturę w ramach nowego rozwiązania zaliczanego do III filaru – indywidualnego konta zabezpieczenia emerytalnego (IKZE). Oficjalnie zostało ono utworzone, by zachęcić (...)

 • Kurs EUR/USD zniżkuje do poziomu 1,2085

  (...) widzenia, dziś możliwy jest ruch powrotny do przebitego dotychczasowego minimum na 1,2160. W kolejnych dniach bieżącego tygodnia pod wpływem eskalacji kłopotów Hiszpanii spadki powinny się (...)

 • Rynek nieruchomości: królują obniżki cen

  (...) tego roku wydano o 8,9% więcej pozwoleń na budowę Najwięcej mieszkań, których budowę rozpoczęto w pierwszych miesiącach roku odnotowano w województwach podlaskim i lubuskim Średnia cena (...)

 • Koniunktura przemysłowa VII 2012

  (...) oceniany jest w lipcu, podobnie jak w , negatywnie, gorzej niż w analogicznym miesiącu ostatnich dwunastu lat. Utrzymują się pesymistyczne oceny bieżącego portfela zamówień i produkcji (...)

 • Smartfon IMPERIUS MT7003

  (...) wideo, odtwarzacz muzyki, przeglądarkę zdjęć, czytnik książek elektronicznych i wiele innych możliwości. Wbudowany moduł GPS oraz dwie kamery, w tym główna o rozdzielczości optycznej (...)

 • Rentowność obligacji dziesięcioletnich w dół

  (...) od niemal półtora roku. W lutym 2011 roku sięgała ona 6,4 proc., by w lipcu 2012 roku zejść poniżej 4,9 proc., co oznacza zniżkę o prawie jedną czwartą. Tendencji tej nie zakłóciło (...)

 • Nakładające się zwolnienia lekarskie

  (...) lekarskie na dwa tygodnie (od 30 kwietnia do 8 maja). Następnie przedłożyła kolejne zwolnienie, obejmujące okres dwóch tygodni (od 12 do 26 maja). Przerwa między pierwszym a kolejnym (...)

 • StronaLazienki - Oferuje wyposażenie łazienek.

  Czytaj więcej: Łazienka


strony : [ 1 ]
 
23
lipiec 2012

lipiec 2012
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1800
CHF 3,4809
USD 3,4529
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.