eGospodarka.pl

 • WIG20 traci 0,9 procent

  (...) przedpołudniową poprawę nastrojów na głównych parkietach była niezbyt dynamiczna i szybko się skończyła. Indeks naszych największych spółek jedynie na chwilę zbliżył się do poziomu (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS Z2, poznaj opinie o ATW BABY BLUE, SZAMPON DLA DZIECI czy przeglądaj oferty pracy z miasta Gniezno.


 • Poprawa nastrojów na rynkach finansowych

  (...) publikacji indeksów PMI w Europie. Odczyt tego wskaźnika dla niemieckiego przemysłu za czerwiec skorygowano w górę do 45 pkt z 44,7 pkt, a o taką samą wartość wzrósł analogiczny indeks PMI (...)

 • Podstawa składki zdrowotnej za ucznia gimnazjum

  (...) podstawę do naliczenia składki zdrowotnej powinnam przyjąć za ucznia, mieszkającego w bursie prowadzonej przez nasze gimnazjum i nieposiadającego innego tytułu do ubezpieczenia zdrowotnego? (...)

 • Wyniki Megapanel V 2012

  (...) miesięcznego nadal prowadzi Grupa Google z zasięgiem 90,37 proc., drugie miejsce zajmuje witryna facebook.com (awans z miejsca trzeciego) z zasięgiem wynoszącym 70,10 proc., na pozycji trzeciej (...)

 • Wyniki TFI i funduszy inwestycyjnych 2011

  (...) 2011 r. wartość aktywów ogółem zgromadzonych przez wyniosła 124 578,3 mln zł (spadek o 4,5% w stosunku do roku poprzedniego), z tego aktywa: otwartych funduszy inwestycyjnych wyniosły 58 (...)

 • Dywidenda rzeczowa w podatku dochodowym i VAT

  (...) pytanie o dopuszczalność wypłaty dywidendy w formie niepieniężnej (rzeczowej) oraz o podatkowe konsekwencje zastosowania takiego rozwiązania. Dopuszczalność dywidendy rzeczowej Kodeks (...)

 • Raje podatkowe przekażą informacje?

  (...) właśnie ta wolność przepływu kapitału i możliwość ochrony oszczędności przed rosnącym podatkami, stały solą w oku Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (). Choć organizacji (...)

 • Jak polscy kibice typowali zwycięzcę Euro 2012?

  (...) na zwycięzców turnieju Hiszpanów, Portugalczyków, Rosjan, Greków, Włochów oraz Irlandczyków. Czyżby Cristiano Ronaldo i Fernando Torres mieli wpływ na podniesienie emocji i skłonność (...)

 • Branża mięsna notuje wzrost upadłości

  (...) roku upadło już 15 producentów (przetwórców) żywności, podczas, gdy w całym 2011 roku było to 36 firm. Najwięcej jest zajmujących się przetwórstwem mięsa. Ich liczba jest zbliżona (...)

 • Komórkowy telefon służbowy a przychód pracownika

  (...) Jeżeli pracownikowi zostanie udostępniony telefon komórkowy należący do pracodawcy, to zasady korzystania z tego sprzętu powinna regulować albo umowa zawarta z pracownikiem, albo ogólnie (...)

 • Tajemnica wynagrodzenia

  (...) ma obowiązek szanować godność i inne dobra osobiste pracowników. Udzielenie przez pracodawcę informacji o wysokości zarobków pracownika bez wcześniejszej jego zgody może spowodować (...)

 • Eurodolar blisko czerwcowego szczytu

  (...) na temat możliwości bezpośredniego dokapitalizowania banków z Europejskiego Mechanizmu Stabilizacyjnego. Istotna kwestią pozostaje teraz to jak długo uda się podtrzymać pozytywne nastroje na (...)

 • EURO 2012 bez podatku w Polsce = straty dla budżetu

  (...) , Tax Care sprawdził, jak wygląda kwestia opodatkowania dochodów uzyskanych przez piłkarzy i inne osoby zaangażowane w organizację mistrzostw. Polskie regulacje dotyczące miejsca (...)

 • Kurs waluty gdy podatek u źródła

  (...) Spółka akcyjna wypłaca w walutach obcych na rzecz zagranicznych osób prawnych świadczenia określone w art. 21 ust. 1 ustawy o od osób prawnych (np. odsetki, czy należności licencyjne i z (...)

 • Czekanie na ECB może podtrzymać dobre nastroje na rynkach finansowych

  (...) dlatego warunki na jakich możliwe będą interwencje i rekapitalizacja banków zdecydują o ostatecznej ocenie podjętych decyzji. Nie ulega jednak wątpliwości, że krótkoterminowo wyniki szczytu (...)

 • Wypłata z bankomatu może być droga

  (...) się od codziennych kłopotów. Jednak nierzadko pojawiają się inne powody do zdenerwowania. Ceny w miejscach popularnych turystycznie zwykle są wysokie. Dodatkowo problemem stają się tak (...)

 • Przepisy prawne: najważniejsze zmiany VI 2012

  (...) 2 czerwca 2012 r. weszła w życie część przepisów nowelizacji ustawy o (Dz. U. z 2010 r. Nr 227, poz. 1482 ze zm.), którą: wprowadzono bardziej szczegółowe przepisy dotyczące procedury (...)

 • Udana końcówka kwartału na giełdach światowych

  (...) nieco rozczarowała. Skala naszego optymizmu była wyraźnie niższa od prawie euforycznych stanów panujących na innych rynkach. W piątek WIG20 zakończył dzień wzrostem o 1,7 proc. przy obrocie (...)

 • Rezydencje Pałacowa w Wilanowie

  (...) Capital Park, w ramach partnerstwa joint venture, realizują pierwsze w Polsce jednorodzinnych sterowane z poziomu tabletów, smartfonów i innych urządzeń marki Apple. W pierwszym etapie (...)

 • Portale społecznościowe: uważaj w co klikasz

  (...) propagowania szkodliwego oprogramowania nie jest nowością. Także zachęcanie do polubienia najdziwniejszych witryn tylko po to, by po zebraniu odpowiedniej liczby fanów sprzedać ich na portalu (...)

 • Poszukiwane działki rekreacyjne

  (...) rekreacyjnych najczęściej poszukują kupcy w województwach: kujawsko-pomorskim, pomorskim, warmińsko-mazurskim oraz zachodniopomorskim. Wyniki dotyczące powierzchni, średniej ceny za mkw oraz (...)

 • Bankomaty w Polsce rosną w siłę?

  (...) w I kwartale pojawiło się 261 nowych bankomatów i na koniec marca było ich w Polsce prawie 17,8 tys. W ciągu roku (licząc I kwartał zeszłego roku do I kwartału tego roku) uruchomione (...)

 • Czy polscy przedsiębiorcy wybiorą się na urlop?

  (...) w niż pracownik, który terminy wypoczynku musi zazwyczaj uzgadniać z pracodawcą. Ale własna działalność ma również swoje ograniczenia – przedsiębiorcy starają się dopasowywać swoje (...)

 • Kurs EUR/USD przy poziomie 1,2630

  (...) dnia, jeżeli finalne odczyty indeksów PMI dla przemysły nie rozczarują powinniśmy zaobserwować umiarkowany wzrost wartości wspólnej waluty. Niemniej jednak w tym tygodniu kurs EUR/USD nie (...)

 • Wakacje na kredyt to zawsze ryzyko

  (...) w sposób spontaniczny i nieprzemyślany może sprawić, że konsekwencje finansowe wymarzonych wakacji mogą bardzo szybko zamienić się w kulę u nogi. Jak tego uniknąć? Najważniejsze to… (...)

 • Biuro rachunkowe Bilans - Internetowe biuro rachunkowe.

  Czytaj więcej: Rachunkowość i podatki


strony : [ 1 ] . 2
 
2
lipiec 2012

lipiec 2012
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2308
CHF 3,5217
USD 3,3456
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.