eGospodarka.pl

 • Wzrosty na giełdach europejskich

  (...) nie były łatwe. Politycy doszli do porozumienia co do memorandum. Dokładniej, chodzi o warunki stawiane Hiszpanii przez partnerów ze strefy euro w zamian za wsparcie jej sektora bankowego, który (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Odpowiedź na pozew o uznanie spadkobiercy za niegodnego, poznaj opinie o Piatnik Karty do gry Powietrzni akrobaci czy przeglądaj oferty pracy z miasta Zambrów.


 • WIG20 rośnie o 0,24 procent

  (...) we wtorek została przerwana. Byki jednak nie popisały się siłą. W pierwszych minutach handlu w Warszawie zdobyły się jedynie na utrzymanie poziomu z poniedziałkowego końcowego fixingu (...)

 • Sprzedaż telewizorów napędza rynek RTV-AGD

  (...) i docierające złe wiadomości gospodarcze ze świata mają nadal wpływ na klientów, którzy w większym stopniu starają się oszczędzać i powstrzymują się od zakupów. Dodatkowo, zaostrzenie (...)

 • Tablet ASUS Nexus 7

  (...) czterordzeniowy procesor NVIDIA® Tegra® 3. Zapewnia on szybkie i sprawne działanie urządzenia – strony ładują się szybciej, gry działają płynnie, a uruchamianie wielu aplikacji (...)

 • E-mail marketing - jak pozyskać adresy?

  (...) ciągu ostatnich lat popełniłem na łamach „Marketingu w Praktyce”, na pewno nie muszę już przekonywać, że e-mail marketing jest niesamowicie efektywnym narzędziem komunikacji. Ani też (...)

 • Ceny transakcyjne nieruchomości VI 2012

  (...) rzędu miesięczny spadek mieszkań, który liczymy na bazie operacji dokonywanych przez klientów Open Finance i Home Broker. Po stracie 0,32 proc. osiągnął on poziom niespełna 791 punktów. W (...)

 • Dziecko w sieci - uwaga na seksting

  (...) zdjęciami lub filmami o charakterze erotycznym z innymi osobami, najczęściej za pośrednictwem Internetu lub smartfonów. Zwykle przesyłane zdjęcia przedstawiają właściciela telefonu lub (...)

 • Stabilna sytuacja na rynku walutowym

  (...) w postaci pożyczki dla rządu Hiszpanii ma wynieść 100 mld euro, z czego 30 mld euro ma być dostępne do końca lipca. Komisja Europejska poinformowała, że bezpośrednie dokapitalizowanie (...)

 • Artykuły spożywcze na spotkaniu: rozliczenie VAT

  (...) że podatnik ma prawo do od wydatków związanych z wykonywaniem czynności opodatkowanych. Jak wyjaśnił Dyrektor Izby Skarbowej w Łodzi w interpretacji indywidualnej z dnia 15 marca 2012 r., nr (...)

 • Woda dla pracowników bez podatku VAT

  (...) upałów wynika z przepisów , co dla pracodawcy ma konkretne znaczenie w wymiarze podatkowym. Ponieważ pracodawca zaspokaja w ten sposób wymagane przepisami potrzeby pracownicze, przekazując (...)

 • Zwrot opłaty legalizacyjnej a podatek VAT

  (...) stanie faktycznym: w dniu 3 marca 2011 r. spółka z o.o. (dalej „Spółka”) zawarła ze spółką P sp. z o.o. jako korzystającym (dalej „Korzystający”) umowę leasingu gruntu oraz umowę (...)

 • Zakup mieszkania raczej za gotówkę

  (...) bardzo kosztowna inwestycja. Na jej realizację potrzebna jest kwota stanowiąca równowartość zarobków z kilku, kilkunastu, a niejednokrotnie kilkudziesięciu lat życia kupującego. Większość (...)

 • Dofinansowanie wczasów z ZFŚS nie dla każdego

  (...) musi dofinansować pracownikom i ich dzieciom wypoczynku wakacyjnego. Tego typu wsparcie mieści się co prawda w wykazie dopuszczalnych form dofinansowania świadczeń dla pracowników, ale o tym (...)

 • Polacy a III filar emerytalny

  (...) temat produktów finansowych przeznaczonych do oszczędzania na emeryturę. Jak wynika z raportu „Słabe filary polskiej emerytury” przygotowanego przez On Board PR Ecco Network na podstawie (...)

 • Jaki czas pracy pozwoli na wakacje w 2012?

  (...) Urząd Statystyczny podał, że średnia płaca w Polsce wynosiła 3617,98 złotych brutto (2586,98 netto). Pracownik z taką właśnie pensją na swoje wakacje zagraniczne za 2000 złotych pracuje (...)

 • Kontrola pracownika: wariograf

  (...) kilku lat kontrowersje, zarówno w środowisku , jak i pracodawców. Jak obrazuje wykres poniżej, pracodawca jest skłonny użyć wariografu w zależności od liczby zatrudnionych przez siebie (...)

 • Zniżki na GPW

  (...) obligacji skarbowych powyżej 7 proc. szeroko komentowano nie tylko w Europie, ale także w USA, gdzie indeksy początkowo notowały poważne straty. Jak ujął to jeden z komentatorów Bloomberga (...)

 • Indeks biznesu PKPP Lewiatan VI 2012

  (...) nadchodzi z kilku-kwartalnym opóźnieniem w stosunku do załamania koniunktury na świecie. Już pierwszy kwartał pokazał wyraźne spowolnienie tempa wzrostu popytu krajowego na skutek malejącej (...)

 • Świadczenia w naturze: brak dochodu a zaliczka na podatek

  (...) Pracownica spółki jest w trakcie procesu adopcyjnego dziecka i zapewne w niedługim czasie przejdzie na . Spółka zatrudnia poniżej 20 pracowników, w związku z czym z chwilą przejścia na (...)

 • Przeciętne dane makroekonomiczne z Chin

  (...) początek 30 mld EUR Choć pomoc dla Hiszpanii ma wynosić 100 mld EUR, Hiszpanie początkowo dostaną 30 mld EUR, aby zaspokoić najpilniejsze potrzeby kapitałowe banków. Zgodnie z tym, co (...)

 • Polskie firmy a komunikacja działań CSR

  (...) Polsce” realizowane przez Effective PR wraz z programem BIZON radia PIN ujawniło kilka istotnych kwestii dotyczących działań komunikacyjnych. „Po pierwsze, okazało się, że klienci nie (...)

 • Zakup mieszkania na rynku wtórnym krok po kroku

  (...) ostatecznego , dobrze jest zapoznać się z planem zagospodarowania przestrzennego okolic nieruchomości. Może się okazać, że widok z okna na piękny park za parę lat przesłonią apartamentowce (...)

 • Niemożliwa wypłata dywidendy a depozyt sądowy

  (...) niewypłaconymi dywidendami, po które od 4 lat nie zgłaszają się spadkobiercy udziałowców? Z niektórymi spadkobiercami nie mamy kontaktu, inni nie przedstawili swoich praw do spadku (...)

 • Przyczepa kempingowa na kredyt samochodowy?

  (...) bankowych dokumentach funkcjonuje jako kredyt na . To oznacza, że można nim sfinansować zakup także innego środka transportu. Tyle mówi teoria. Praktyka pokazuje jednak, że finansowanie zakupu (...)

 • Legbud Gargula Wojnicz - Producent bram, ogrodzeń i garaży.

  Czytaj więcej: Bramy i ogrodzenia


strony : [ 1 ]
 
10
lipiec 2012

lipiec 2012
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2041
CHF 3,5004
USD 3,4145
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.