eGospodarka.pl

 • Polska: wydarzenia tygodnia 30/2012

  (...) roku polskie PKB wzrośnie o 2,5-proc., czyli o tyle, ile zapisano w ustawie budżetowej na ten rok. Stwierdził też, że Polska nie będzie w 2012 r. zagrożona recesją. Warto przypomnieć, że w (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS ZAA, poznaj opinie o Paso Torba Goofy DG108 czy przeglądaj oferty pracy z miasta Giżycko.


 • Europa: wydarzenia tygodnia 30/2012

  (...) zażądały by natychmiastowo zostały wdrożone ustalenia czerwcowego szczytu UE. Mają one umożliwić interwencyjne wykorzystanie funduszy ratunkowych Unii do zasilenia krajów pogrążonych w (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 30/2012

  (...) Krajowy Brutto USA wzrósł w II kwartale 2012 roku o 1,5 proc. W I kwartale 2011 roku PKB w Stanach Zjednoczonych wzrósł o 2,0 proc. Z danych chińskiego Ministerstwa Handlu wynika wzrastają (...)

 • Kara umowna w przychód podatkowy firmy

  (...) umów zawieranych z wykonawcami różnego rodzaju zleceń, jak chociażby prac remontowych, czy też budowlanych. Stanowi bowiem dla odbiorcy usługi zabezpieczenie na wypadek niewywiązania się (...)

 • Jest praca na wakacje

  (...) ofert . I rzeczywiście tak jest. Teraz, jak rzadko kiedy, można przebierać i wybierać w ofertach pracy. Ma to duże znaczenie w sytuacji rosnącego bezrobocia. Nadarza się także okazja wsparcia (...)

 • Dla kogo świadczenia urlopowe?

  (...) , według ustawy o , mogą być wypłacane w małej firmie, zatrudniającej mniej niż 20 osób na pełne etaty, w której nie został utworzony zakładowy fundusz świadczeń socjalnych. Zła (...)

 • Banki udostępniają cash back

  (...) spopularyzowana jeszcze usługa, pozwalająca na wypłatę środków ze swojego konta osobistego (lub rachunku karty kredytowej) z kasy sklepu czy innego punktu usługowo-handlowego (np (...)

 • Najpopularniejsze laptopy: Samsung liderem

  (...) W serwisie Ceneo.pl można znaleźć niemalże 3 tys. modeli laptopów. Aż 20% kupujących wybiera notebook marki Samsung. O popularności świadczy również fakt, że w pierwszej piętnastce (...)

 • Skaner Brother ADS-2100

  (...) na skanowanie do 24 stron lub do 48 obrazów na minutę. Rozdzielczość 600x600 dpi (interpolowana 1200x1200 dpi) – zapewnia wysoką jakość zeskanowanych dokumentów różnej wielkości, od (...)

 • IWNiSE - Doradztwo w zakresie systemów zarządzania jakością ISO, HACCP.

  Czytaj więcej: Doradztwo


strony : [ 1 ]
 
29
lipiec 2012

lipiec 2012
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1459
CHF 3,4523
USD 3,3843
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.