eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Niezdecydowanie na rynku eurodolara

  (...) wszystkim garść danych z amerykańskiego rynku nieruchomości. Liczba pozwoleń na budowę domów w czerwcu spadła do 755 tys. (765 tys. prog), lecz silnie wzrosła natomiast liczba rozpoczętych (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Umowa użyczenia lokalu, poznaj opinie o Revell BAe Hawk Mk. 1 'Red Arrows' czy przeglądaj oferty pracy z miasta Węgorzewo.


 • GPW wśród najsłabszych w Europie

  (...) należał do najgorzej zachowujących się w Europie. WIG20 o miano lidera spadków konkurował jedynie z Madrytem i konkurencję tę wygrywał. Notowania zaczęły się w okolicach poziomu (...)

 • Konta bankowe na Facebooku

  (...) zdobywa w Polsce Alior Sync. To bank internetowy nowej generacji. Umożliwia między innymi przelewy na . Nie trzeba znać adresu, numeru konta, wystarczy być czyimś znajomym w tym i można (...)

 • Kaspersky Security Scan

  (...) zoptymalizowane pod kątem szybkiej instalacji bez konieczności wykonywania jakichkolwiek czynności dodatkowych i powtórnego uruchamiania systemu. Jest ono kompatybilne z innymi rozwiązaniami (...)

 • Rynek nieruchomości w Polsce VII 2012

  (...) tańsze! Życie w dużych miastach nie należy do najtańszych. Mamy w nich szansę na wyższe zarobki, ale też żyjemy w ciągłym biegu, zgiełku i więcej płacimy za usługi, żywność, a (...)

 • Hasła internetowe a ataki hakerskie

  (...) nie są odosobnione – obecnie ma miejsce wiele skutecznych ataków, które prowadzą do wycieku danych osobistych. Innym przykładam może być użytkowników jednego z popularnych forów dla (...)

 • Najlepsze kredyty hipoteczne VII 2012

  (...) marże będą wyższe o 0,1 p. p. Wśród pozytywów należy wymienić fakt, że do grona instytucji finansowych, których można zaciągnąć przez Internet i telefon za pośrednictwem Invigo (...)

 • Leasing operacyjny: obowiązek podatkowy w VAT

  (...) od towarów i usług mówi, że obowiązek podatkowy w tym podatku powstaje z chwilą wydania towaru lub wykonania usługi, a jeżeli czynność taka winna być potwierdzona , z chwilą jej (...)

 • Wyjazd szkoleniowo-integracyjny a koszty firmy

  (...) organizacji przez Firmę X spotkań, na których program składają się m.in. szkolenia, skutki podatkowe na gruncie ustawy o PDOP będą zależne od charakteru i przebiegu a także celu takiego (...)

 • 50% koszty uzyskania nie dla działalności gospodarczej

  (...) dla twórców, ponieważ pozwalają na zmniejszenie podstawy opodatkowania o 50%. Przykładowo, przy rocznym przychodzie w wysokości 80 tys. zł podstawą opodatkowania byłoby 40 tys. złotych (bez (...)

 • Pieniądze elektroniczne jeszcze niepopularne

  (...) odpowiednik gotówki. Za jego pośrednictwem można dokonywać płatności bez potrzeby angażowania rachunku bankowego. Pieniądz elektroniczny działa na zasadzie przedpłacenia. Aby móc z niego (...)

 • Lekka poprawa nastrojów na amerykańskim rynku budowlanym

  (...) niemrawych dniach na rynkach finansowych dziś dzieje się nieco więcej. Zwyżki giełdowe w Europie są silniejsze, a wydarzeń rynkowych bardzo dużo. Informacją dnia na krajowym parkiecie jest (...)

 • Względnie dobre nastroje na rynkach finansowych

  (...) Fed w Kongresie nie było przełomowe w zakresie polityki pieniężnej – Bernanke w zasadzie opisał to, co do tej pory zrobił Fed, bez jakiegokolwiek artykułowania możliwych dalszych działań. (...)

 • Zarządzanie nieruchomościami przez właścicieli lokali

  (...) wyposażył właścicieli większości lokali położonych w obrębie danej nieruchomości (większość oblicza się według wielkości udziałów w nieruchomości wspólnej) w prawo do podjęcia (...)

 • Wzrosty indeksów na GPW

  (...) a indeks WIG20 wywalczył plus dopiero w ostatnich minutach handlu. Zakończenie nastąpiło z wynikiem +0,1 proc. przy wyraźnie wyższych obrotach na poziomie 884 mln zł. W tym samym czasie (...)

 • Zamiana gruntów rolnych a podatek dochodowy

  (...) W lutym 2012 r. wnioskodawczyni otrzymała od rodziców darowiznę w postaci niezabudowanych o powierzchni przekraczającej 1 ha. W skład tych gruntów wchodzi działka rolna oznaczona numerem (...)

 • Bankructwo biura podróży - dochodzenie roszczeń

  (...) wakacyjnego, budzi wiele emocji, a przede wszystkim powoduje przerażenie klientów, i to nie tylko tych, którzy pozostają poza granicami kraju, czy już zapłacili za odwołaną wycieczkę, ale (...)

 • Polska waluta zyskuje na wartości

  (...) konkretny w związku z czym Rezerwa Federalna będzie najprawdopodobniej w dalszym ciągu monitorowała kondycje amerykańskiej gospodarki. Choć Bernanke przyznał, że poprawa na rynku pracy jest (...)

 • Przeciętne wynagrodzenie I-VI 2012

  (...) m.in. do określenia kwoty dziennego świadczenia pieniężnego przysługującego żołnierzowi rezerwy, który odbył ćwiczenia wojskowe, rekompensującego utracone wynagrodzenie ze stosunku pracy (...)

 • Kryzys gospodarczy wkracza do Polski

  (...) poważny sygnał, zwiastujący narastające kłopoty. Po raz pierwszy od listopada 2009 roku zanotowano spadek i importu. To pierwsze tak wyraźne ostrzeżenie przed recesją, jednak poprzedziło (...)

 • Smartfon Sony Xperia ion

  (...) HD o przekątnej 4,6 cala, który zapewnia wspaniałe przeżycia wizualne podczas oglądania krystalicznie czystego obrazu. Dla entuzjastów fotografii, smartfon Xperia ion wyposażony został w (...)

 • Wzrost zmienności na rynku walutowym

  (...) przed Komisją Bankową Senatu USA nie wywarły jednak trwałego wpływu na kursy walut. Po godzinie notowania powróciły do poprzednich wartości. Kurs EUR/USD odnotował minimum na 1,2190 (...)

 • Nawigacja samochodowa GOCLEVER NAVIO 505

  (...) o procesor MStar 500MHz, specjalizowany do nawigacji i multimediów, zapewniający komfortowe korzystanie ze wszystkich funkcji urządzenia. Cienki - zaledwie 12 mm grubości - NAVIO 505 posiada (...)

 • Kredyty hipoteczne: wyższe wymagania dochodowe

  (...) na 20 banków zwiększyło klientom minimalne wymagania dochodowe. Nie ma wątpliwości, że wiosenny chwilowy spadek oczekiwań w większości instytucji okazał się incydentem. Osoby planujące (...)

 • Praca w Wielkiej Brytanii a kod wyrejestrowania z ZUS

  (...) wyrejestrować z ZUS osobę, która ma zgłoszoną firmę jednoosobową w Polsce, a podjęła pracę w Wielkiej Brytanii i tam chce opłacać ubezpieczenie? Odpowiedź: Osobę taką należy (...)

 • Gapex Air Service - Handel samolotami, szybowcami oraz śmigłowcami oraz częściami do samolotów.

  Czytaj więcej: Lotniczy


strony : [ 1 ] . 2
 
18
lipiec 2012

lipiec 2012
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1705
CHF 3,4730
USD 3,3950
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.