eGospodarka.pl

 • Pozytywne dane makroekonomiczne z USA

  (...) poznaliśmy garść danych z największych gospodarek strefy euro. Dynamika sprzedaży detalicznej w Hiszpanii obniżyła się do -5,2 proc. r/r (-4,9 proc. poprzednio), podczas gdy w Niemczech w (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Umowa komisu, poznaj opinie o Nestlé Caro czy przeglądaj oferty pracy z miasta Skarżysko-Kamienna.


 • Spadki na GPW

  (...) rosnącą niepewność inwestorów, działających na głównych giełdach, związaną ze zbliżającymi się posiedzeniami Fed i Europejskiego Banku Centralnego. W poniedziałek w drugiej części (...)

 • Monitor PHILIPS 227E4QHAD

  (...) rozdzielczości 1920×1080 (Full HD), w formacie 16:9, o kontraście wynoszącym 1000:1 oraz maksymalnej jasności 250 cd/m2. Rezultatem zastosowania matrycy IPS jest głębokie odwzorowanie (...)

 • Optymizm na europejskich rynkach akcji trwa

  (...) danych makro (odczyt indeksów zaufania w strefie euro nie mógł pokazać niczego dobrego), które do pewnego momentu sesji wpływały na decyzję inwestorów. Ostatecznie w Europie zwyciężył (...)

 • Spadek koniunktury w strefie euro

  (...) nie miała problemów ze wzrostem. Podczas sesji nie poznaliśmy przełomowych publikacji makroekonomicznych, ale kiedy najsilniejszymi parkietami na Starym Kontynencie są Madryt i Ateny, można (...)

 • Produkty bankowe dla posiadaczy funtów to nisza

  (...) przyświeca organizacji Visa. Rozpoczynające się właśnie zmagania sportowców są dla sponsorującej je organizacji pretekstem, by zaprezentować nowe rozwiązania ułatwiające dokonywanie (...)

 • Dane w cieniu banków centralnych

  (...) PMI w Chinach Z publikowanych dziś danych szczególnie ciekawie zapowiada się indeks aktywności ekonomicznej w rejonie Chicago (15.45, konsensus 52,6 pkt.). Indeks ten wzrósł w ubiegłym (...)

 • Nowe Audi R8 2013

  (...) przednim pasem z nowymi reflektorami LED (standard we wszystkich wersjach) i nową osłoną chłodnicy, a także zmienionym zderzakiem. Z tyłu również zastosowano lampy wykonane w technologii LED, (...)

 • OLT wstrzymuje także loty czarterowe

  (...) wniosku o ogłoszenie upadłości spółki Regional sp. z o.o., jaka od piątku znajduje się na stronie przewoźnika, dodano jedno znanie o treści: "Od 31 lipca br. realizowane przez OLT Express (...)

 • Odpowiedzialność pracownika za szkodę w mieniu

  (...) W ramach można wyodrębnić odpowiedzialność materialną typu ogólnego (ciąży na wszystkich pracownikach bez konieczności podpisywania umowy o odpowiedzialności materialnej) i (...)

 • Reklama cyfrowa w II kw. 2012 r.

  (...) aktywność reklamodawców i użytkowników branży, w której roczne nakłady przekraczają 2,5 mld USD. Najważniejsze wnioski raportu dotyczące II kwartału 2012 r. w wyszukiwarkach nadal (...)

 • Spokojne rozpoczęcie tygodnia na rynku walutowym

  (...) sprzedających, jednak główna para walutowa EUR/USD zdołała utrzymać się powyżej poziomu 1,2220. Nastroje na rynkach akcji pozostawały dobre, co przyczyniło się popołudniu do wzrostu (...)

 • Jaki limit na karcie kredytowej dla mikroprzedsiębiorcy?

  (...) przez kontrahentów na czas faktury – to powoduje, że firmy tracą płynność finansową i następnie same nie są w stanie wywiązać się ze swoich zobowiązań finansowych. Jedną z doraźnych (...)

 • Wakacje 2012 dla singla

  (...) parach - jak wynika z analizy portali Wakacje.pl i Easygo.pl robi tak 62% turystów korzystających z ofert internetowych portali turystycznych. Jednoosobowy wypoczynek wybiera dziesięciokrotnie (...)

 • Tendencje na rynku pracy specjalistów III kw. 2012

  (...) 12. edycji cyklicznego badania dynamiki zatrudnienia i menedżerów Antal Global Snapshot. Procent pracodawców deklarujących prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i (...)

 • Słabe dane z Europy bez wpływu na eurodolara

  (...) się aukcja długu, która przyniosła dość dobre rezultaty, ponieważ rząd sprzedał papiery o wartości prawie 5,5 mld euro wobec wstępnie planowanych 3 do 5,5 mld euro. Wskaźnik (...)

 • Zadłużenia i oszczędności Polaków w VI 2012

  (...) w czerwcu gospodarstwa domowe trzymały w bankach 481,95 mld zł. To o 55,1 mld zł więcej niż przed rokiem i o 4 mld zł więcej niż przed miesiącem. Ponad połowę salda depozytów stanowią (...)

 • Rynek najmu i oszuści

  (...) okresie letnim i na początku roku szkolnego, kiedy na odnotowuje się zwiększoną liczbę osób poszukujących nieruchomości. Za każdym razem pojawia się podobny schemat. Fałszywy (...)

 • Przepisy prawne: najważniejsze zmiany VII 2012

  (...) NIELEGALNIE W dniu 21 lipca 2012 r. weszła w życie ustawa z dnia 15 czerwca 2012 r. o skutkach przebywającym wbrew przepisom na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U. z 2012 r. poz. 769) (...)

 • Branża turystyczna a Facebook

  (...) swój wymiar. W praktyce jest to czynność publiczna. Pytamy znajomych gdzie jechać, zbieramy rekomendacje, dzielimy się znalezionymi ofertami, wysyłamy pozdrowienia za pomocą Facebooka (...)

 • Czego nie mówić na rozmowie kwalifikacyjnej?

  (...) Wbrew pozorom, tego typu pytania od kandydatów wciąż padają na . „Brak podstawowej wiedzy o miejscu, w którym chcesz pracować może być odebrany jako ignorancja. Dlatego zanim wybierzesz (...)

 • Łatwiej o kredyt na używane mieszkanie?

  (...) się o kredyt na , jest dużo mniejsza niż w przypadku nieruchomości deweloperskiej. Najbardziej istotną cechą mieszkania używanego jest to, że ma ono już uregulowany stan prawny. Co to (...)

 • Zawieszenie działalności: podatek dochodowy, VAT i ZUS

  (...) o swobodzie działalności gospodarczej Jeśli przedsiębiorca nie zatrudnia pracowników, wówczas może zawiesić działalność gospodarczą, skutecznie składając poprawnie wypełniony wniosek (...)

 • Reklamacja towaru: kiedy można ją odrzucić?

  (...) konsumenckiej oraz o zmianie kodeksu cywilnego daje kupującemu nie tylko prawo do reklamacji, ale również nakłada na niego obowiązki. Uchybienie im powoduje utratę uprawnień reklamacyjnych (...)

 • Płace w sektorze publicznym w 2011 roku

  (...) większości województw, przy czym wyłącznie w jednym – mazowieckim – przekroczyły one tę granicę i osiągnęły wartość 3 750 PLN. W pozostałych regionach mediany wynagrodzeń (...)

 • Medicover - Prywatny system opieki medycznej w Polsce, Europie Środkowej i regionie krajów Morza Bałtyckiego. Oferuje pakiet usług dla firm i osób prywatnych.

  Czytaj więcej: Ochrona zdrowia


strony : [ 1 ] . 2
 
31
lipiec 2012

lipiec 2012
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1086
CHF 3,4206
USD 3,3508
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.