eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Bankructwo Sky Club: biuro podróży ogłasza upadłość

  (...) oświadczeniu zamieszczonym na stronie internetowej napisał, że jutro zostaną złożone dokumenty związane z wnioskiem o upadłość spółki. Anulowaniu ulegają także wszystkie wykupione w Sky (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS Rp-3j , poznaj opinie o BFG GeForce 9600 GT czy przeglądaj oferty pracy z miasta Starogard Gdański.


 • Indeks S&P500 pokonuje ważny poziom oporu

  (...) makroekonomiczne. Podczas sesji europejskiej poznaliśmy tylko dynamikę inflacji PPI w strefie euro, która w maju wyniosła 2,3 proc. r/r (oczekiwano 2,5 proc. r/r). Natomiast krótko po (...)

 • Spokojna sesja na GPW

  (...) zrehabilitować się za słabą postawę dzień wcześniej. Szło to jednak dość opornie, choć tym razem nie odstawaliśmy od reszty parkietów naszego kontynentu. Ale też nie błyszczeliśmy (...)

 • Megapanel: serwisy tematyczne V 2012

  (...) finanse, prawo” w maju na pierwszym miejscu Grupa Onet.pl z zasięgiem 17,78 proc., na miejscu drugim Grupa Money.pl z 17,49 proc. zasięgu, na miejscu trzecim Grupa Wirtualna Polska – Orange z (...)

 • Polscy kibice a Facebook

  (...) zadeklarowało 12 233 469 użytkowników Facebooka – według stanu z 20 czerwca 2012 roku. Jest to wynik ponadnarodowy, tak jak uniwersalne jest słowo „sport”. Warto przyjrzeć się polskim (...)

 • Ruch na rynku budowlanym w USA

  (...) się dobre nastroje na rynkach ryzykownych aktywów, które coraz bardziej zachowują się tak, jakby weszły w fazę średnioterminowych zwyżek. Chodzi tu o to, iż lokalne przesilenia bardzo (...)

 • Rynki liczą na dalsze luzowanie polityki monetarnej

  (...) temat indeksu ISM z sektora przemysłowego z USA. Wskaźnik obrazujący kondycję amerykańskiego przemysłu spadł w czerwcu poniżej bariery 50pkt. do poziomu 49,7pkt. Dane te powinny zaniepokoić, (...)

 • Jak zalegalizować samowolę budowlaną

  (...) popełnić błędy podczas prowadzenia inwestycji. Wystarczy, że kupiliśmy dom od kogoś, kto postawił go bez . To na nas spoczywa obowiązek wyjaśnienia całego zamieszania. A jest o co (...)

 • Mandat karny z zagranicy

  (...) pewna spółka z Polski dostała wezwanie do zapłaty mandatu za przekroczenie prędkości o bagatela 17 km/h. Do zdarzenia doszło we Włoszech, gdzie dopuszczalny limit wynosił 50 km/h na terenie (...)

 • Sektor publiczny a zarządzanie nieruchomościami

  (...) pt. „Polityka zarządzania . Jak poprawić proces zarządzania nieruchomościami w sektorze publicznym” coraz więcej rządów, które są jednymi z największych użytkowników , w celu (...)

 • Podwójna składka zdrowotna a zasiłek macierzyński

  (...) i z tego tytułu odprowadzam składkę na ubezpieczenie zdrowotne. Dodatkowo jestem wspólnikiem w spółce z o.o. Z tego tytułu również jest odprowadzana za mnie składka na ubezpieczenie (...)

 • Spokój na Wall Street

  (...) różnie inwestorzy reagować mogą na te same bodźce. Na głównych giełdach europejskich mieliśmy solidne, wynoszące 1,2-1,5 proc. zwyżki, a w indeksy w Paryżu i Frankfurcie chwilami szły w (...)

 • Usługi hotelowe: opłata za rezerwację a podatek VAT

  (...) celu określenia sposobu opodatkowania opłat rezerwacyjnych regulowanych na poczet usług hotelarskich trzeba najpierw dokonać ustalenia ich charakteru prawnego. W pierwszej bowiem kolejności (...)

 • Nowelizacja VAT: za zmiany zapłacą firmy

  (...) zmian w zakresie systemów księgowych dostosowując je do nowych regulacji. – Zmiany zmierzają między innymi do przyspieszenia momentu powstania obowiązku podatkowego, co będzie miało pro (...)

 • ROBYG Business Center

  (...) u zbiegu alei Rzeczypospolitej i Południowej Obwodnicy Warszawy. Docelowo w ramach planowanych etapów inwestycji powstaną dwa nowoczesne budynki o łącznej powierzchni użytkowej ponad 35 tys (...)

 • Wakacyjna kontrola kas fiskalnych ruszyła

  (...) takie same obowiązki w zakresie stosowania jak pozostałe firmy – jeśli dokonują sprzedaży na rzecz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej (oraz rolników (...)

 • Otrzymany zachowek a podatek od spadku

  (...) Ojciec wnioskodawczyni i jej braci zmarł 22 lutego 2011 r. Pozostawił testament, na mocy którego cały spadek nabył jego siostrzeniec. W skład spadku wchodziły grunty rolne częściowo (...)

 • Kredyty hipoteczne - marazm na rynku

  (...) lat: skończył się czerwiec, a w wielu bankach wciąż obowiązują oferty kredytów mieszkaniowych ze stycznia. Do niedawna warunki kredytów mieszkaniowych zmieniały się jak w kalejdoskopie: w (...)

 • Inwestorzy wciąż pod wpływem ustaleń szczytu Unii Europejskiej

  (...) pojawiające się zewsząd kolejne sygnały hamowania wzrostu gospodarczego. Zamiast zaniepokojenia pojawiły się nadzieje na dalsze luzowanie polityki pieniężnej. Optymizm na giełdach (...)

 • Nieuczciwa konkurencja: nieprawdziwe informacje o firmie

  (...) ofiarą działań swoich rynkowych konkurentów, którzy uciekają się do rozgłaszania nieprawdziwych informacji na temat jakości ich produktów, usług czy sposobu funkcjonowania. Zdarza się (...)

 • Upadłości firm w Polsce I-VI 2012 r.

  (...) są to wyniki niepełne i statystycznie należy się jeszcze spodziewać wzrostu o kilkanaście przypadków, co oznacza, że ostatecznie wzrost będzie jeszcze wyższy. Od połowy 2011 roku (...)

 • Dobre nastroje na giełdach europejskich

  (...) o 0,9 proc., przy bardzo niskich obrotach, wynoszących tylko 322 mln zł. Oprócz naszych indeksów, na minusie dzień zakończył się również dla indeksu giełdy węgierskiej, który spadł o (...)

 • Niestabilny system podatkowy kłopotem biznesu

  (...) większość firm w regionie EMEA ma dobre relacje z władzami podatkowymi, aż 65% badanych określa je jako dobre a 27% nawet jako bardzo dobre. Niemniej jednak, aż 15% respondentów w Austrii (...)

 • Poranne (słabe) wzrosty eurodolara stracą impet

  (...) godzinach nie należy oczekiwać kontynuacji ruchu na północ. Kurs wykroczył bowiem poza górną wstęgę Bollingera (interwał godzinowy), a oscylator RSI wskazuje co więcej na krótkoterminową (...)

 • Obligacje skarbowe - oferta VII 2012

  (...) oprocentowania dwóch, spośród czterech, rodzajów . Zmiana ta dotyczyć będzie nowo emitowanych papierów wartościowych, natomiast zasady, na jakich nabywane były obligacje z wcześniejszych (...)

 • P.P.H.U. Urbud - Produkcja, sprzedaż oraz montaż ogrodzeń i balustrad. Prezentacja firmy, oferta z opisem wyrobów, przykłady realizacji prac, pliki z informacjami technicznymi do pobrania, dane kontaktowe. Mierzęcice.

  Czytaj więcej: Bramy i ogrodzenia


strony : [ 1 ] . 2
 
3
lipiec 2012

lipiec 2012
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2110
CHF 3,5052
USD 3,3427
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.