eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • WIG20 zyskuje 1,3 procent

  (...) wskazywał, że inwestorzy powoli nabierają wątpliwości, czy rzeczywiście Europejski Bank Centralny ma odpowiednią amunicję do trwałego zażegnania kłopotów strefy euro i czy zdecyduje się (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Rozwiązanie umowy o pracę za wypowiedzeniem, poznaj opinie o Roca Kendo A5A6058A00 czy przeglądaj oferty pracy z miasta Międzyrzecz.


 • Wyczekiwanie na działanie EBC

  (...) tematem numer jeden wciąż pozostaje wypowiedĽ Mario Draghiego i jej implikacje. Nie ulega wątpliwości, że szef EBC poprzez swoje słowa uspokoił inwestorów i zyskał nieco czasu do (...)

 • Najpopularniejsze rowery

  (...) Sport i hobby kieruje się na stronę rowerów i akcesoriów rowerowych, na której dostępnych jest obecnie prawie 40 tys. ofert. Największą popularnością cieszą się rowery miejskie i (...)

 • Rynek pracy specjalistów w II kw. 2012

  (...) stopa bezrobocia rejestrowanego wyniosła w czerwcu 12,4%, czyli była nieco niższa niż w maju 12,6%. Pogorszenie sytuacji na rynku pracy widać jednak wyraźnie, kiedy analizuje się wyniki (...)

 • Zarządzanie procesami biznesowymi dobre na kryzys

  (...) ilościowych danych z ankiet oraz wsparte cytatami z wywiadów jakościowych. Dodatkowo zawiera analizę uzupełniającą opartą na doświadczeniach konsultantów Capgemini z pracy nad projektami (...)

 • Dobre nastroje na rynkach akcji

  (...) Europie były na tyle silne, że sytuacja techniczna zmieniła się o 180 stopni, by wspomnieć tylko o madryckim Ibeksie, który od czwartkowego południa podskoczył już o 10 proc. Koincydencja (...)

 • Sektor finansowy a problemy strefy euro

  (...) Young i instytutu Oxford Economics ponownie obniżyli prognozę wzrostu PKB strefy Euro. Tym razem ocenili, że Produkt Krajowy Brutto unii walutowej w roku 2012 spadnie o 0,6% (marcowa prognoza (...)

 • Projektor Philips PicoPix 2055

  (...) jasnością na poziomie 55 lumenów oraz kontrastem 1000:1. Jego natywna rozdzielczość wynosi 854x480 pikseli. Projektor mierzy sobie przy tym 72x72x27 mm i waży tylko 115 gramów. Jego (...)

 • Które marki najbardziej skorzystały na Euro 2012?

  (...) szansy, jaką stwarzały piłkarskie mistrzostwa Europy. Wśród znaków towarowych, które sponsorowały turniej lub nawiązywały do niego w komunikacji można wyróżnić 4 grupy. Do pierwszej (...)

 • Trudniej o sprzedaż mieszkania bez balkonu

  (...) i wykończenia to najważniejsze czynniki, które nabywcy biorą pod uwagę oceniając czy wystawiona przez sprzedawcę cena jest adekwatna do oferowanej nieruchomości. Postrzeganie standardu nie (...)

 • Produkty strukturyzowane zyskują zaufanie

  (...) Polaków. W ubiegłym roku łączna sprzedaż tego typu rozwiązań przekroczyła 10 miliardów złotych i wzrosła w porównaniu z 2010 r. o 14 proc., wynika z raportu „Rynek produktów (...)

 • Wartość firmy - oszustwa i manipulacje

  (...) interes? Podmiotami, które najczęściej manipulują , a co się z tym wiąże kursem akcji, są osoby znajdujące się najbliżej serca firmy, czyli zarządzający. Dlaczego się na to decydują? (...)

 • Szalony tydzień na rynkach finansowych

  (...) tydzień rozpoczął się w fatalnych nastrojach. Wobec piętrzących się problemów hiszpańskich finansów publicznych rentowności obligacji - już nie tylko 10-letnich - przekroczyły 7,5% (...)

 • Zakup mieszkania: promocje deweloperów 2012

  (...) atrakcyjnymi ofertami promocyjnymi w okresie wakacyjnym to doskonały pomysł na zdobycie nowych klientów i zwiększenie sprzedaży – mówi Jarosław Jędrzyński, analityk rynku nieruchomości (...)

 • Warto zadbać o ubezpieczenie na wakacje

  (...) CBOS, na bardzo wysokim poziomie wśród Polaków utrzymuje się odsetek osób deklarujących poczucie bezpieczeństwa w miejscu zamieszkania - wynosi on 89%. Jednak już w ciągu ostatnich pięciu (...)

 • Tydzień banków centralnych

  (...) centralne podejmą działania na rzecz wsparcia światowego wzrostu gospodarczego. Po piątkowych danych na temat amerykańskiego PKB, które były zgodne z konsensusem rynkowym oraz odczycie (...)

 • Chwilowa stabilizacja kursu EUR/USD poniżej poziomu 1,23

  (...) na działania władz monetarnych po dwóch stronach Atlantyku w tym tygodniu euro ma szanse na umocnienie. Najważniejszymi wydarzeniami tego tygodnia będą właśnie posiedzenia FOMC i Rady (...)

 • Sektor MŚP zmierza w stronę cloud computing

  (...) wykazało, że programy służące do zarządzania procesami biznesowymi są powszechne w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. Z rozwiązań księgowych korzysta 78,5 proc. badanych (...)

 • Media społecznościowe w Polsce

  (...) dwójka największych - Facebook i NK.pl, które jako jedyne - według ostatniej, majowej fali badania Megapanel - pochwalić się mogą liczbą realnych użytkowników, przekraczająca 10 milionów. (...)

 • Wymiana walut: kantory online czy banki?

  (...) zyskiwać na popularności po wejściu w życie ustawy antyspredowej. Dała ona spłacającym kredyty walutowe możliwość uwolnienia się od niekorzystnych kursów bankowych. Dzięki niej franki (...)

 • Globalny rynek czekolady przed zmianami

  (...) Jak wskazują wyniki raportu KPMG, rynek wyrobów czekoladowych jest jednym z wielu, na który duży wpływ ma zwiększająca się indywidualizacja zwyczajów konsumenckich. Dla podmiotów (...)

 • Rynek magazynowy w Polsce I-VI 2012 r.

  (...) wynajęto 560 000 mkw. . Zdecydowana większość powierzchni (70%) została wynajęta w ramach nowych umów. Renegocjacje stanowiły w dalszym ciągu znaczącą część popytu (172 000 mkw.), ale (...)

 • Kredyty hipoteczne: różnice w ratach znaczne

  (...) 300 tys. zł, zaciąganych z 25-proc. wkładem własnym wynosi dziś w przypadku finansowania w złotych 1,30% - wskazują dane Home Brokera. Mniej więcej na tym poziomie marże utrzymują się od (...)

 • Abonament RTV w firmie

  (...) Za używanie odbiorników radiofonicznych oraz telewizyjnych należy regulować opłaty abonamentowe. Taka zasada obciąża zarówno osoby fizyczne, jak i przedsiębiorców, przy czym szczegółowe (...)

 • Rodzinne ogrody działkowe - wyrok TK

  (...) całej Ustawy wniósł w 2010 r. Pierwszy Prezes Sądu Najwyższego Leszek Gardocki, argumentując, że przepisy te stwarzają mechanizmy nierównej ochrony własności i innych praw majątkowych (...)

 • Pojazdy Specjalistyczne, Zbigniew Szczęśniak, Bielsko-Biała - Produkuje pojazdy specjalne, takie jak samochody dla ratownictwa, pojazdy gaśnicze, pożarnicze, policyjne.

  Czytaj więcej: Producenci


strony : [ 1 ] . 2
 
30
lipiec 2012

lipiec 2012
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1411
CHF 3,4475
USD 3,3780
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.