eGospodarka.pl

 • Polska: wydarzenia tygodnia 28/2012

  (...) saldo w handlu zagranicznym wyniosło 5 mld euro (wobec 6,2 mld euro w 2011 roku). W tym okresie eksport wyniósł 57 mld euro (wzrost o 2,2 proc. r/r), a import wyniósł 62 mld euro (wzrost o 0,1 (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Oświadczenie o zamiarze powierzenia wykonania pracy cudzoziemcowi, poznaj opinie o Skoff Oprawa LED Clips czy przeglądaj oferty pracy z miasta Międzychód.


 • Europa: wydarzenia tygodnia 28/2012

  (...) budżetu, a w nim zaproponowała wzrost wydatków o 6,8 proc. (tzn. o prawie 9 mld więcej niż w 2012 roku). Tej propozycji sprzeciwiły się kraje, które wpłacają najwięcej do unijnego (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 28/2012

  (...) skutki kryzysu w Europie. Aby przeciwdziałać temu procesowi, obniżają stopy procentowe. Ostatnio zrobiły to Chiny i Korea Płd. Warto tu dodać, że w Chinach już wyniki w ubiegłym miesiącu w (...)

 • Ryczałt ewidencjonowany: media a przychody z najmu

  (...) Wnioskodawca uzyskuje przychody z wynajmu nieruchomości opodatkowane zryczałtowanym . przewiduje, że najemca jest zobowiązany do ponoszenia czynszu za najem, jak też kosztów związanych z (...)

 • Banki a kredyty hipoteczne dla firm

  (...) Jednym z podstawowym kryteriów dla banku przy decyzji o przedsiębiorcy jest minimalny czas prowadzenia działalności gospodarczej. Zbyt krótki okres może niestety zamknąć drogę do uzyskania (...)

 • Rachunek bankowy po śmierci posiadacza

  (...) komplikacje przy wypłacie przez spadkobierców środków, jakimi dysponował spadkodawca. Banki ostrożnie i formalnie podchodzą do tego typu spraw w obawie przed późniejszymi roszczeniami (...)

 • Nowy Opel Adam

  (...) z trzema silnikami benzynowymi (1,2 litra 70 KM; 1,4 litra 87 KM oraz 1,4 litra 100 KM) wraz z pięciobiegową manualną skrzynię biegów. Wszystkie układy napędowe obejmują pakiet ecoFLEX (...)

 • Nieruchomości komercyjne w Europie Śr.-Wsch. I-VI 2012

  (...) na rynku nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej zawarto na łączną kwotę blisko 2,1 miliarda euro, z czego na Polskę przypadło aż 854 miliony euro. Największą umową w całym regionie (...)

 • Wspólnik spółki jawnej a składki ZUS

  (...) której jest czterech wspólników, jeden ze wspólników zmarł. Zapis umowy stanowi, że na miejsce zmarłego wspólnika wchodzą jego spadkobiercy. Jedynym spadkobiercą jest żona, która jest (...)

 • Podróże służbowe mogą być przyjemne

  (...) licznych podróży służbowych i w związku z tym nie masz czasu dla siebie, postaraj się wykorzystać biznesowe wyjazdy również na odpoczynek” – radzi Małgorzata Majewska, ekspert (...)

 • Webest - Projektowanie stron WWW, wdrażanie sklepów internetowych i systemów CMS.

  Czytaj więcej: Usługi kompleksowe


strony : [ 1 ]
 
15
lipiec 2012

lipiec 2012
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2055
CHF 3,5018
USD 3,4463
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.