eGospodarka.pl

 • Polska: wydarzenia tygodnia 26/2012

  (...) unii fiskalnej i bankowej opracowany pod kierunkiem Hermana Van Rompuya we współpracy z szefami KE, EBC i eurogrupy. O ile unia fiskalna dotyczy strefy euro, to podatek od transakcji finansowych (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument E 103 , poznaj opinie o Maxflam W-700 Pryzma 14-18 kW Wkład kominkowy żeliwny z szybrem czy przeglądaj oferty pracy z miasta Jędrzejów.


 • Europa: wydarzenia tygodnia 26/2012

  (...) Jego porażka mogłaby przyspieszyć negatywne zjawiska na rynkach finansowych z konsekwencjami trudnymi do przewidzenia. Jego skutkami są pierwsze kroki w stronę unii bankowej oraz pomoc finansowa (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 26/2012

  (...) globalnego wzrostu gospodarczego zwolni z 2,7 proc. w 2011 do 2,2 proc. 2012 roku. Specjaliści tej firmy uważają, że ryzyko związane z Grecją jest aktualne, a coraz bardziej realne jest (...)

 • Nieściągalne wierzytelności: korekta podatku

  (...) firm podwójne obciążenie. Nie otrzymują należnego im wynagrodzenia, a podatek wynikający z wykonanych usług lub dokonanych dostaw muszą i tak oddać fiskusowi. Skierowany do uzgodnień (...)

 • Umowa o świadczenie usług turystycznych

  (...) 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych (dalej u.u.t.) umowa o świadczenie usług turystycznych powinna zawierać w szczególności: dane organizatora turystyki, numer jego (...)

 • Bezrobotny cudzoziemiec w urzędzie pracy

  (...) 20 kwietnia 2004 roku o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy status osoby bezrobotnej mogą nabyć: obywatele państw członkowskich Unii Europejskiej, obywatele państw Europejskiego (...)

 • Catalyst: obligacje korporacyjne przyniosą 163 mln zł

  (...) inwestorzy indywidualni, którzy posiadają obligacje notowane na warszawskim rynku Catalyst otrzymają ok. 179,7 mln zł odsetek przed opodatkowaniem. Spółki zapłacą ok. 162,9 mln zł, banki (...)

 • Decyzje zakupowe polskich kobiet

  (...) i będą kupować. Dla 90 proc. Polek zakupy to przyjemność, a tylko 3 proc. kobiet uważa je za przykry obowiązek. Przekłada się to bezpośrednio na liczbę kobiet decydujących o zakupach w (...)

 • Notebooki Sony VAIO E 11

  (...) 29,4cm (11") będzie doskonałym rozwiązaniem dla studentów, osób intensywnie korzystających z serwisów społecznościowych oraz wszystkich pragnących połączyć mobilność z wydajnością (...)

 • Mieszkania od deweloperów głównie w dużych miastach

  (...) budują inwestorzy indywidualni, czyli osoby fizyczne – wynika z danych GUS o rozpoczętych budowach w 2011 roku. Jedynie 40% mieszkań, których wznoszenie rozpoczęto w ubiegłym roku to efekt (...)

 • Tar-Meb - Producent krzeseł i stołów. Bydgoszcz.

  Czytaj więcej: Meble


strony : [ 1 ]
 
1
lipiec 2012

lipiec 2012
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2613
CHF 3,5477
USD 3,3885
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.