eGospodarka.pl

 • Sielanka się skończyła, ale WIG20 odrabiał straty

  (...) parkietach europejskich nie był tak euforyczny, jak można się było spodziewać po czwartkowych wzrostach. Indeksy w Paryżu, Londynie i Frankfurcie po porannej niewielkiej zwyżce znalazły się (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja PCC-3, poznaj opinie o Clarena Modeling Body Line Push Up Cream czy przeglądaj oferty pracy z miasta Gdynia.


 • Ważny sygnał na rynku eurodolara

  (...) USA opublikowany został wstępny odczyt dynamiki amerykańskiego PKB w II kwartale, która wyniosła 1,5 proc. k/k (1,4 proc. k/k prog). Za przyczynę spowolnienia w stosunku do poprzedniego (...)

 • Rynek walutowy 23-27.07.12

  (...) tym pierwszym obawy inwestorów spowodowane były kłopotami poszczególnych regionów z zadłużeniem. Zwrócenie się w zeszłym tygodniu Walencji o pomoc do rządu w Madrycie wywołało falę (...)

 • Kursy walut 23-27.07.12

  (...) zdecydują decyzje podjęte na nadchodzących posiedzeniach FOMC i ECB. Najważniejszym wydarzeniem ubiegłego tygodnia była zmiana retoryki przedstawicieli ECB. W środę członek Rady Prezesów (...)

 • Prace rozwojowe w koszty podatkowe firmy

  (...) w ramach mogą być ponoszone w celu rozszerzenia oferowanego asortymentu, czego skutkiem będzie zwiększenie uzyskiwanych przychodów. Tego rodzaju prace wymagają jednak ponoszenia nakładów (...)

 • Planowanie kariery zawodowej

  (...) wymagający autorefleksji, analizy własnych - mocnych i słabych - stron oraz potencjalnych zagrożeń, pojawiających się podczas pokonywania kolejnych kroków. – Aby skutecznie zaplanować (...)

 • Aparat cyfrowy Fujifilm FinePix F800EXR

  (...) oferuje też innowacyjną 16-megapikselową matrycę EXR-CMOS, wzbogaconą o bezprzewodową transmisje zdjęć oraz prawdziwie stylowy design, choć rozmiary korpusu niezmiennie pozostają (...)

 • Ubezpieczenia i składki ZUS za prace sezonowe

  (...) letnim pracodawcy najczęściej borykają się z kadrowym niedoborem w firmie. Związane jest to oczywiście z letnim wypoczynkiem, z jakiego w tym czasie korzysta większość pracowników. Na czas (...)

 • Debiut Elkop Energy SA na NewConnect

  (...) się o sektor energii odnawialnej, pozyskiwanej ze źródeł naturalnych – energia wiatru. Spółka Elkop Energy S.A. od początku swojego istnienia jest ukierunkowana na tworzenie (...)

 • Debiut Fly.pl SA na NewConnect

  (...) biuro podróży, oferujące pod adresem www.fly.pl starannie dobraną ofertę organizatorów podróży, linii lotniczych oraz hoteli. Firma rozpoczęła działalność w połowie 2007 roku (...)

 • Solartime - Oferta, doradztwo, sklep, kontakt.

  Czytaj więcej: Słońce


strony : [ 1 ]
 
28
lipiec 2012

lipiec 2012
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 

Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1459
CHF 3,4523
USD 3,3843
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.