eGospodarka.pl

 • WIG20 zniżkuje o 0,2 procent

  (...) wskazywał, by przebieg sesji odbiegał od scenariusza z dwóch ostatnich dni, czyli marazmu. Jednak w południe byki poczuły, że coś się święci i ruszyły do akcji. Wkrótce okazało się, że (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KW-WU, poznaj opinie o Danone Jogurt z owocami truskawkowy czy przeglądaj oferty pracy z miasta Piaseczno.


 • Poprawa sentymentu na rynkach finansowych

  (...) zdominowana przez poranną wypowiedź Mario Draghiego. Prezes EBC podkreślił, że władze monetarne w Europie zrobią wszystko, co w ich mocy, aby utrzymać wspólną walutę. Dodał również, że (...)

 • Bezrobocie w Polsce VI 2012

  (...) pracy w końcu czerwca 2012 r. wyniosła 1964,4 tys. osób (w tym 1033,6 tys. kobiet) i była niższa niż o 49,5 tys. osób (tj. o 2,5%). W ujęciu rocznym wzrosła o 81,1 tys. (w analogicznym (...)

 • Mieszkania za kredyt we frankach można się pozbyć

  (...) kieszeni trzeba by dołożyć, by spłacić zaciągnięty we franku latem 2007 r. na mieszkanie warte wówczas 300 tys. zł. A to i tak przy optymistycznym założeniu, że cena mieszkania nie (...)

 • Fundusze absolutnej stopy zwrotu nie zawsze zyskowne

  (...) stopy zwrotu jest dążenie do wypracowania bezwzględnego zysku, niezależnie od bieżących trendów w poszczególnych segmentach rynku. W tym celu, najogólniej mówiąc, starają się (...)

 • Relatywna siła rynków akcji

  (...) Europie przeczy rzekomej odporności rynków, ale warto odnotować, że przecena nie była kontynuowana ani we wtorek, ani wczoraj, choć rentowności hiszpańskich obligacji wspinają się na coraz (...)

 • Przewłaszczenie nieruchomości na zabezpieczenie

  (...) przepisów określających istotę oraz sposób ustanawiania takiego zabezpieczenia. Należy zatem wyjaśnić, że najogólniej rzecz ujmując, przewłaszczenie na zabezpieczenie polega na (...)

 • Zatory płatnicze blokują rozwój przedsiębiorstw

  (...) małych firm deklaruje, że odczuwa problemy z w związku z udzielaniem swoim klientom długich kredytów kupieckich. Z raportu wynika, że powstające wówczas godzą nie tylko w interesy (...)

 • Najdroższe powierzchnie biurowe 2012

  (...) biurowcach w 133 lokalizacjach na całym świecie. W pierwszej 50-tce znalazło się 19 lokalizacji z Azji & Pacyfiku, 19 z regionu EMEA (Europa, Środkowy Wschód i Afryka), a 12 z kontynentów (...)

 • Nowa oferta Plus Internet na Kartę

  (...) nowy zestaw startowy w cenie 10 zł. Znajduje się na nim 250 MB do wykorzystania na transmisję danych oraz 2 zł do wykorzystania na dowolne usługi dostępne w ofercie. Natomiast dla osób (...)

 • Światowa gospodarka przed problemami

  (...) Forecast przedstawione przez American Institute of CPAs (AICPA) i Chartered Institute of Management Accountants (CIMA) dowodzą, że w ciągu najbliższego roku stan światowej gospodarki może się (...)

 • Słabe dane makroekonomiczne z Niemiec

  (...) bardzo słabych danych, które wczoraj napłynęły z Europy (o czym poniżej), nastroje na rynkach nie były najgorsze. Wszystko z powodu kilku słów, które członek Rady EBC - a zarazem szef (...)

 • Polacy a igrzyska olimpijskie w Polsce

  (...) w czerwcu tego roku, tylko jedna trzecia respondentów (36%) uznała, że mistrzostwa nie przyniosą Polsce żadnych korzyści, a wydane pieniądze nigdy się nie zwrócą. Zdecydowanie niższe (...)

 • Neutralna sesja na Wall Street

  (...) niewielkim wzrostem, wynoszącym tylko 0,2 proc., przy nadal skromnych obrotach, wynoszących 558 mln zł. Niemiecki DAX odnotował wzrost o 0,3 proc., a indeks DJ Euro Stoxx 50 o 0,4 proc. W trakcie (...)

 • eKonto mBank z dostępem do placówek

  (...) eKonto, umożliwiających korzystanie z naziemnej sieci sprzedaży MultiBanku, to krok w kierunku lepszego wykorzystania infrastruktury bankowości detalicznej, w której w skład wchodzi i (...)

 • Karta graficzna GIGABYTE GV-N670WF2-2GD

  (...) gwarantowanej przez procesor graficzny NVIDIA, wyposażony jest w niezwykle efektywny system chłodzenia GIGABYTE WindForce 2X z technologią „Triangle Cool”, składający się z dwóch (...)

 • PIP nakaże zawarcie umowy o pracę

  (...) Nowelizacja ustawy o PIP ma wzmocnić pozycję inspektorów i umożliwić skuteczną walkę z zawieraniem umów cywilnoprawnych zamiast umów o pracę. Przypomnijmy, że zgodnie z art. 22 k.p. przez (...)

 • Wakacyjny wynajem: forma opodatkowania

  (...) rynku najmu w popularnych turystycznie miejscowościach. Nad morzem, w górach i na Mazurach pełne są nie tylko hotele, schroniska i pensjonaty, ale też kwatery prywatne. Z przychodów osiąganych (...)

 • Odpis z KRS dostępny w Internecie

  (...) https://ems.ms.gov.pl/start widać 5 zakładek i poniżej 3 kwadraty. Zakładka (ale nie kwadrat) Krajowy Rejestr Sądowy, a także opcje "Wyszukaj Podmiot"/"Wyszukaj Dłużnika"/"Weryfikuj Wydruk (...)

 • Ciąża a rejestracja w urzędzie pracy

  (...) w powiatowym urzędzie pracy jako osoba . Od dnia uzyskania tego statusu przyszła mama zostanie objęta ubezpieczeniem zdrowotnym. Przez cały okres rejestracji takie ubezpieczenie będzie jej (...)

 • Debiut Novainvest SA na Catalyst

  (...) się w inwestycjach w innowacyjne przedsięwzięcia na różnym etapie rozwoju. Charakterystyczną cechą działalności Novainvest S.A. jest wykorzystywanie efektu synergii pomiędzy (...)

 • Minibus - Wyjanem busów marki Mercedes Sprinter i Vario oraz przewozy krajowe i zagraniczne.

  Czytaj więcej: Samochodowy


strony : [ 1 ]
 
26
lipiec 2012

lipiec 2012
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 

Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1853
CHF 3,4847
USD 3,4523
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.