eGospodarka.pl

 • Polska: wydarzenia tygodnia 27/2012

  (...) w tym roku sięgnie niemal 3 proc., w przyszłym spowolni do 2,1 proc., ale w 2014 roku nastąpi ożywienie gospodarcze i wzrost PKB będzie ponownie w granicach 3 proc. Według Banku Światowego w (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Faktura zaliczkowa VAT-MP - ważna do 2010 r., poznaj opinie o Wydawnictwo WAB I ty możesz mieć superdziecko czy przeglądaj oferty pracy z miasta Pleszew.


 • Europa: wydarzenia tygodnia 27/2012

  (...) jest 24,9 mln aktywnych zawodowo osób. Bezrobocie w strefie euro jest na poziomie 11,1 proc. Parlament Europejski odrzucił umowę ACTA. 478 europosłów głosowało za odrzuceniem ACTA, a (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 27/2012

  (...) gospodarczego USA do 2,4 proc. i zapowiedział, że na koniec roku bezrobocie wyniesie 8,2 proc. Planowany jest wzrost wydobycia gazu w irackim Kurdystanie i jego eksport przez Turcję do Europy (...)

 • Usługi bankowe: jakie są preferencje klientów?

  (...) którego specyfikę składają się dynamiczne zmiany gospodarcze, klienci o sporych umiejętnościach technicznych, niższe marże oraz coraz bardziej skomplikowane przepisy. Wiele banków zamierza (...)

 • Ulgi dla przedsiębiorców w ZUS

  (...) przedsiębiorca może opłacać składki na ubezpieczenia społeczne od dowolnie zadeklarowanej przez siebie podstawy. Generalnie jednak zaproponowana przez niego kwota nie może być niższa niż (...)

 • Polacy a wakacje na własną rękę

  (...) wyjazdy organizowane to najczęściej 1000-1500 zł na członka rodziny (31,3 proc. ankietowanych), ale niewiele mniej deklaruje wydawanie kwoty 1500-2000 zł na osobę (30,3 proc.); natomiast 14,4 (...)

 • Negocjowanie wynagrodzenia - jakie pytania zadać?

  (...) wynagrodzenia, nie możesz się poddawać. Nie porzucaj tematu, dopóki nie uzyskasz wszystkiego, o co się starałeś, niezależnie od tego czy jest to dodatkowy pakiet zdrowotny, czy zwrot kosztów (...)

 • Polskie Stowarzyszenie Geotermiczne - Stowarzyszenie skupia naukowców i praktyków, którzy związani są zawodowo lub są zainteresowani zagadnieniami badania, poszukiwania, dokumentowania, racjonalnej eksploatacji i wykorzystania energii geotermicznej, jak również edukacją i promocją w tym zakresie.

  Czytaj więcej: Geotermia


strony : [ 1 ]
 
8
lipiec 2012

lipiec 2012
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2178
CHF 3,5119
USD 3,4057
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.