eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Sprzedaż udziałów: podatek dochodowy i PIT-38

  (...) kapitały pieniężne i prawa majątkowe. Za przychody z kapitałów pieniężnych uważa się m. in. należne, choćby nie zostały faktycznie otrzymane przychody z odpłatnego zbycia udziałów w (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja NIP-7, poznaj opinie o Zolux Nutri’Meal dla szynszyli 3 Kg czy przeglądaj oferty pracy z miasta Puck.


 • Kara pieniężna za naruszenie porządku

  (...) Za przepisy Kodeksu pracy przewidują kilka kar z odpowiedzialności porządkowej. Możliwość ich stosowania zależy jednak od charakteru przewinienia pracownika. Karę pieniężną pracodawca (...)

 • Oferta banków to także ubezpieczenie wakacyjne

  (...) tylko rozliczać bieżące transakcje swoich klientów, ale też stać się centrum ich finansów osobistych. Stąd pomysł, by oferować nie tylko produkty stricte bankowe, ale też pośredniczyć w (...)

 • ASUS Transformer Pad Infinity TF700T

  (...) w rozdzielczości 1920x1200 w trybie Full HD z systemem Android Rozdzielczość 1920x1200 zapewnia doskonalszy i bardziej szczegółowy obraz w standardzie Full HD. Panel Super IPS+ posiada (...)

 • Debiut Blue Tax Group SA na Catalyst

  (...) S.A. działa na rynku outsourcingu usług finansowo-księgowych od 1992 roku. Łącząc wieloletnie doświadczenie biznesowe i zdobyte przez ten czas unikalne know how z zakresu doradztwa (...)

 • Jaal - Instalacja dostępu do Internetu, budowa sieci Internetowej w nowych budynkach i osiedlach, administracja sieciami lokalnymi terenie Krakowa i województwa małopolskiego.

  Czytaj więcej: Dostęp


strony : [ 1 ]
 
7
lipiec 2012

lipiec 2012
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2178
CHF 3,5119
USD 3,4057
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.