eGospodarka.pl

 • Nawigacja samochodowa GOCLEVER NAVIO 520 DVR

  (...) łatwe w obsłudze, szybko działające urządzenie nawigacyjne, wyposażone w intuicyjne oprogramowanie, które w połączeniu z najwyższej jakości ergonomią oraz atrakcyjnym designem, pozwala (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja VAT-R, poznaj opinie o HB CH2002T czy przeglądaj oferty pracy z miasta Kostrzyn nad Odrą.


 • Wskaźnik optymizmu VII 2012

  (...) Polaków nieznacznie obniżyły się. Według najnowszego badania Ipsos, Wskaźnik Optymizmu Konsumentów (WOK) spadł w stosunku do czerwca o 4,6 pkt, osiągając niższy niż poziom 82,9 pkt. W (...)

 • OLT Express zawiesza loty

  (...) br. wszystkie rejsy regularne zostają zawieszone do odwołania, tym samym wstrzymana zostaje sprzedaż biletów lotniczych. Wszystkim Pasażerom, którzy za pośrednictwem www.oltexpress.com lub (...)

 • Kolejne słabe dane z amerykańskiego rynku mieszkaniowego

  (...) o amerykańskim PKB w II kwartale to typowy test nastawienia inwestorów. Dane odnoszą się do okresu, który skończył się blisko miesiąc temu, więc z punktu widzenia bieżącej sytuacji nie (...)

 • Nowa Lokata w BGŻOptima

  (...) na konkretne, aktualne oczekiwania klientów. Z jednej strony gwarantuje bezpieczeństwo zainwestowanych środków i atrakcyjne oprocentowanie, chroniące je przed inflacją, a także ewentualnym (...)

 • Kultura w Polsce w 2011 r.

  (...) XII 2011 r. działalność prowadziło 777 muzeów i oddziałów muzealnych, 173 teatry i instytucje muzyczne, 3708 domów i ośrodków kultury, klubów i świetlic, 352 galerie i salony sztuki, 448 (...)

 • Narodowy Rachunek Zdrowia 2010

  (...) nowym narzędziem analizy wydatków na ochronę zdrowia, które ujmuje je w sposób wszechstronny, zapewniający porównywalność w skali międzynarodowej. Narodowy rachunek zdrowia za kolejne lata (...)

 • Poprawa nastrojów na rynkach finansowych

  (...) przyszły tydzień posiedzeniem ECB musiała wywołać silną reakcje na rynkach i tak też w rzeczywistości się stało. Rozbudzone zostały nadzieje wznowienie skupu obligacji w ramach programu (...)

 • Jeśli inwestowanie, to w złoto i nieruchomości

  (...) Deustche Bank PBC przez Instytut Homo Homini dotyczącego najlepszych w opinii Polaków potwierdzają pierwszeństwo nieruchomości jako inwestycji uważanej za stabilną i bezpieczną. Aż 45 proc. (...)

 • Piłka siatkowa w badaniach statystycznych GUS

  (...) sportowych Piłka siatkowa jest drugim po piłce nożnej, pod względem liczby ćwiczących, w Polsce. Według badania klubów sportowych za 2010 r., siatkarze stanowili 10,6% z 934 822 wszystkich (...)

 • Polacy a dziedzictwo kulturowe

  (...) raz pierwszy w Polsce, na zlecenie Narodowego Instytutu Dziedzictwa, przeprowadzono badanie społeczne, którego celem było uzyskanie danych na temat świadomości i wiedzy Polaków z zakresu (...)

 • Euforia na europejskich rynkach akcji

  (...) Centralnego było na tyle przełomowe, że powinno dostarczyć bykom paliwa na co najmniej kilka sesji, a być może nawet na trwałą poprawę nastrojów na rynkach. Świat się na tym jednak nie (...)

 • Branża turystyczna radzi sobie w m-commerce

  (...) Europie podsumował zakupy usług turystycznych na swoich kluczowych rynkach. Przygotowany przez zanox raport obejmuje kraje: Niemcy, Włochy, Francję, Hiszpanię, kraje Beneluksu, Skandynawię oraz (...)

 • Czy polityka kredytowa zostanie poluzowana?

  (...) marż Nietrudno zauważyć, że rynek kredytów hipotecznych nie rozwija się tak jak jeszcze w 2011 r. Choć Polaków kuszą spadające ceny mieszkań, to jednak to czy wielu z nich zdecyduje się (...)

 • Elektroniczny podpis: fakty i mity

  (...) i elitarny Fałsz. Najbardziej krzywdząca z opinii dotyczy ceny oraz opłacalności stosowania . W społeczeństwie wciąż pokutuje niesłuszna opinia mówiąca, że jest to produkt elitarny i (...)

 • Rynek najmu nieruchomości VI 2012

  (...) mieszkań do wynajęcia najliczniejszą grupą są studenci szykujący się do opuszczenia domów i wyjazdu do ośrodków akademickich. Już teraz stanowią oni aż 52% klientów na , a w ciągu (...)

 • Wakacje 2012: taniej na własną rękę

  (...) on najtańszy? – Największym kosztem w przypadku wyjazdów za granicę jest przelot, więc jeżeli uda nam się znaleźć w atrakcyjnej cenie, wówczas możemy bardzo skorzystać, samodzielnie (...)

 • Kradzież dokumentów a wyłudzenia II kw. 2012

  (...) że prób wyłudzeń jest coraz mniej. Miniony kwartał był kolejnym, w którym odnotowano spadek zarówno prób jak i łącznej kwoty wyłudzeń. Udaremnionych prób było 1 134, na łączną (...)

 • Dziś dane o amerykańskim PKB

  (...) euforię inwestorów, w wyniku której pozytywna reakcja ja niektórych rynkach była silniejsza niż wcześniejsza negatywna reakcja na wzrost rentowności czy słabe dane. Szczególnie, że (...)

 • Zamówienia publiczne - propozycje zmian

  (...) Projekt skierowany właśnie do Sejmu zakłada m.in. wprowadzenie przepisu umożliwiającego zamawiającemu, jeszcze przed wszczęciem postępowania o udzielenie zamówienia, zwrócenie się do (...)

 • Tablet Modecom FreeTAB 9702 IPS X2

  (...) w urządzeniu mobilnym, pozwoliło stworzyć firmie Modecom, bardzo szybką jednostkę, która swoimi osiągami może z powodzeniem rywalizować z niejednym komputerem stacjonarnym, czy laptopem (...)

 • Super Mario kieruje indeksy giełdowe na północ

  (...) i pokrzepiających zarazem zdań i uspokoił sytuację na rynkach. Relatywnie najmniejsze wrażenie magia Mario wywarła na naszych inwestorach. Nasze indeksy już od jakiegoś czasu wyraźnie (...)

 • Trzy oblicza wskaźnika Dow Jones

  (...) barometry koniunktury gospodarczej, z wyprzedzeniem sygnalizujące zbliżające się tendencje, inwestorzy wciąż wypatrują najbardziej pomocnych i niezawodnych. Sięgają przy tym także do mniej (...)

 • Poziom długu publicznego wymaga stałej kontroli

  (...) ocenę długu publicznego w wielu krajach obejmując tak istotne gospodarki jak Chiny, Francja, Rosja i USA. Łącznie stanowią one 40% globalnego PKB, a całkowity poziom długu publicznego wynosi (...)

 • Wzrost kursu EUR/USD

  (...) również aktywa uważane za bardziej ryzykowne – dynamicznie spadały rentowności obligacji peryferyjnych krajów strefy euro; na wartości zyskiwały waluty rynków wschodzących (tradycyjnie z (...)

 • XTRA - Antenka.pl - Anteny firmy Ferimex.

  Czytaj więcej: Telekomunikacja


strony : [ 1 ] . 2
 
27
lipiec 2012

lipiec 2012
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 

Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1459
CHF 3,4523
USD 3,3843
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 




O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.