eGospodarka.pl

 • Chwilowa stabilizacja na rynkach finansowych

  (...) PMI (49,5 pkt wobec 48,2 pkt poprzednio) poznaliśmy odczyty indeksów PMI z Niemiec i strefy euro. W Niemczech wskaźnik ten spadł zarówno w przemyśle jak i usługach odpowiednio do 43,3 pkt (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Zapytanie o udzielenie informacji o osobie, poznaj opinie o Trefl Piotruś - Myszka Miki czy przeglądaj oferty pracy z miasta Łańcut.


 • Niewielkie zwyżki na GPW

  (...) dwóch dni nie przychodziło na warszawskim parkiecie łatwo. Byki zaczęły handel nieśmiało i niemal od razu musiały odpierać atak podaży. Nasze główne indeksy na otwarciu zyskiwały po (...)

 • Eurocentrum Office Complex w Warszawie

  (...) mln PLN przyznana przez Bank Pekao SA pokryje większość kosztów projektu w standardowej strukturze finansowania dla tego typu inwestycji. Pozostałe środki pochodzić będą z kapitałów (...)

 • Kantor Walutowy online w Alior Bank

  (...) Bank uruchamia Kantor Walutowy, który umożliwia 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, bez konieczności wychodzenia z domu. Korzystanie z usług Kantoru Walutowego jest bardzo proste (...)

 • Rynek instrumentów pochodnych I-VI 2012

  (...) pozycję pod względem wolumenu obrotów wśród opcji na indeksy w Europie. (...)

 • Spadek zainteresowania kretydami hipotecznymi w Wielkiej Brytanii

  (...) Niemiec w połączeniu ze wstępnymi odczytami lipcowych wskaźników aktywności gospodarczej w Chinach i Eurolandzie nie pozwalają na odbicie na giełdach po poniedziałkowej przecenie. Negatywna (...)

 • Pisma do niewłaściwego urzędu skarbowego

  (...) składać w tych organach podatkowych, które są właściwe do ich przyjęcia i rozpatrzenia. O pomyłki jednak nie trudno. Podatnicy nie mają obowiązku znać struktury administracji podatkowej (...)

 • Podatek VAT: WDT a sprzedaż w kraju

  (...) budowlana nabyła u polskiego przedsiębiorcy materiały budowlane. Na potrzeby tej transakcji nabywca podał swój niemiecki numer . Także polski przedsiębiorca jest zarejestrowany na potrzeby (...)

 • Przejazd autostradą: koszty firmy i podatek VAT

  (...) firmowych, może zaliczyć do kosztów podatkowych wydatki poniesione na przejazd płatną . Dodatkowo odliczy VAT. Nie ma potrzeby uzyskiwania dodatkowych dokumentów, które potwierdzą uiszczoną (...)

 • Podatek dochodowy: amortyzacja jednorazowa motocykla

  (...) Wnioskodawca prowadzi działalność gospodarczą na własne nazwisko zajmującą się przede wszystkim prowadzeniem inwestycji budowlanych oraz doradztwem projektowym związanym z budowlami (...)

 • Nowe technologie przyspieszają tempo życia

  (...) raportu Prosumer Report: „Cyfrowe życie” przedstawionego przez Euro RSCG Sensors, Polacy, pomimo że coraz częściej korzystają z technologicznych udogodnień, postrzegają je jednocześnie (...)

 • W oczekiwaniu na dane ze strefy euro

  (...) aby wczoraj w Europie wydarzyło się coś nadzwyczajnego. W piątek sygnałem do wyprzedaży była informacja, iż Walencja będzie potrzebować pomocy rządu, wczoraj mówiło się już o sześciu (...)

 • Pierwsza praca dopiero po pół roku

  (...) bowiem do 6 miesięcy, a co dziesiąty nawet rok. Nic więc dziwnego, że w badaniu „Campus 2012” ponad połowa badanych absolwentów (52%) odpowiedziała, że negatywnie ocenia swoje szanse na (...)

 • Idea TFI straci zaufanie inwestorów?

  (...) papierów korporacyjnych i wynikające z tego m.in. kłopoty niektórych funduszy obligacji i rynku pieniężnego sprawiają, że wielu inwestorów posiadających ich jednostki uczestnictwa z (...)

 • Agencja ratingowa Moody's obniżyła perspektywę ratingu Niemiec

  (...) nie chcą poddawać się panice, choć sytuacja Hiszpanii i Włoch, a przez to całej strefy euro, właściwie paniczne zachowania mogłaby usprawiedliwiać. Przejawem odwagi był wczorajszy wzrost (...)

 • Zatrudnianie cudzoziemców nielegalnie przebywających w Polsce

  (...) Ustawy, należy podkreślić, że odnosi się ona wyłącznie do cudzoziemców. W celu uniknięcia ewentualnych wątpliwości, ustawodawca sprecyzował w niej definicję cudzoziemca, stanowiąc, że (...)

 • WIG20 zniżkuje o 3,3 procent

  (...) że obroty na naszej giełdzie nadal nie wskazują na paniczny odwrót od rynku akcji. Dziś możemy nawet spodziewać się uspokojenia nastrojów. Poniedziałkową sesję WIG20 zakończył dzień (...)

 • Pogorszenie nastrojów na rynkach światowych

  (...) rentowności długu Hiszpanii, a także podwyższenie przez jedną z największych izb rozliczeniowych na świecie (LCH.Clearnet) depozytów zabezpieczających dla instrumentów opartych o włoskie i (...)

 • Polskie media a Euro 2012

  (...) łącznie 33 913 artykułów na temat (w tym: 10 853 w prasie i 23 060 w Internecie). W prasie najwięcej artykułów (ponad 700) ukazało się w dniach: 8 czerwca (999), 11 czerwca (750) i 18 (...)

 • Dąbrówka - Leśna Polana

  (...) położona jest blisko Dąbrówki, w gminie Dopiewo będącej jedną z najlepiej skomunikowanych gmin w poznańskiej aglomeracji. Dzięki ekspresowej drodze S11 oraz nowemu węzłowi z autostradą A2 (...)

 • Odszkodowanie za wypadek na koloniach

  (...) częściej do podejmowania nieprzemyślanych działań. Nie powinny więc dziwić statystki policji, które wskazują, iż do największej liczby wypadków wśród młodzieży dochodzi właśnie (...)

 • Rośnie liczba bezrobotnych absolwentów

  (...) ludzie wchodzili na rynek pracy średnio w wieku 22 lat. Obecnie średnia wieku podniosła się i wynosi 24 lata. Pokazuje to, do jakiego stopnia pogorszyła się koniunktura na rynku. Nic w tym (...)

 • Indeksy PMI nie poprawią nastrojów

  (...) ratingowa Moody’s obniżyła perspektywę ratingu ze stabilnej na negatywną dla Niemiec, Holandii i Luksemburga. W uzasadnieniu czytamy o tym, że zwiększyło się prawdopodobieństwo wyjścia (...)

 • Bezpieczne płatności: 3D Secure wciąż niepopularne

  (...) bezpieczeństwa obawia się płacić nimi w . Te obawy mają pewne uzasadnienie, bo płatności bez fizycznej obecności karty rzeczywiście wydają się zabezpieczone najsłabiej spośród (...)

 • Poszukiwanie pracy przez osoby 45+

  (...) 45. roku życia wynika, iż spora ich część w sposób szczególny, czasem niestety niekorzystny dla samych siebie, podchodzi do kwestii poszukiwania ofert pracy. Dlatego poniżej prezentujemy (...)

 • Rideon - Sprzedaż części zamiennych i akcesoriów do samochodów Jeep i innych wozów terenowych oraz literatury serwisowej i użytkownika.

  Czytaj więcej: Auto


strony : [ 1 ] . 2
 
24
lipiec 2012

lipiec 2012
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2011
CHF 3,4990
USD 3,4678
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.