eGospodarka.pl

 • Mario Draghi rozczarował inwestorów

  (...) o 1,1 proc., przy obrocie wynoszącym 634 mln zł. Tym razem na naszym parkiecie dobry nastrój trwał dłużej niż na innych giełdach. Niemiecki indeks DAX na koniec dnia spadał o 0,5 proc (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS WF, poznaj opinie o Abra Materac VERA czy przeglądaj oferty pracy z miasta Lidzbark Warmiński.


 • Poznamy dane z rynku pracy USA

  (...) nie była skoordynowana akcja, tłumaczył wczoraj na konferencji prezes EBC Mario Draghi. Zapewne miał rację – posiedzenia EBC i Banku Anglii były zaplanowane w kalendarzach z bardzo dużym (...)

 • Euro 2012 wykorzystane przez hakerów

  (...) działalność cyberprzestępców związaną z Euro 2012, eksperci z Trend Micro zidentyfikowali stronę {BLOCKED}uro2012.com. Witryna podszywała się pod oficjalną stronę (...)

 • Indeksy giełdowe I poł. 2012

  (...) w kwestii giełdowej koniunktury w pierwszej połowie 2012 roku. Trudno się było temu dziwić. Rok 2011 nie należał do udanych, więc nastroje były kiepskie. Na horyzoncie nie brakowało (...)

 • Ubezpieczenie podróżne - warto wykupić

  (...) wynik ten jest znacznie niższy, jednakże świadomość Polaków z roku na rok rośnie i tym samym coraz więcej rodaków sięga po , chcąc zapewnić sobie i swoim bliskim poczucie bezpieczeństwa (...)

 • myPhone DECO

  (...) z wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Jej górna część pokryta została czarnym, błyszczącym lakierem fortepianowym, dolna natomiast jest w kolorze perłowoszarym, matowym. prezentuje się (...)

 • Karmienie piersią a zaświadczenie od lekarza

  (...) r. przyniosła od lekarza zaświadczenie, że karmi dziecko piersią, urodziła 5 maja 2011 r. Proszę mi powiedzieć, jak długo jest ważne takie zaświadczenie i czy jak przyniesie następne (...)

 • Debiut Baumal Group SA na NewConnect

  (...) jednym z wiodących producentów stolarki okiennej i drzwiowej. Klienci obsługiwani są kompleksowo począwszy od bezpłatnego pomiaru, doradztwa technicznego, projektu i kalkulacji cenowej, poprzez (...)

 • Bim Szczecin - Montaż systemów centralnego odkurzania w budynkach jedno i wielorodzinnych, uzyteczności publicznej i przemysłowych.

  Czytaj więcej: Klimatyzacja i chłodnictwo


strony : 1 . [ 2 ]
 
6
lipiec 2012

lipiec 2012
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2178
CHF 3,5119
USD 3,4057
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.