eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Prezydent podpisał budżet 2014

  (...) wydatków na poziomie 325 mld 287,4 mln zł. Prognozowane dochody wynoszą 277 mld 782,2 mln zł. Deficyt budżetu państwa ma wynieść maksimum 47 mld 505,2 mln tys. zł. W ustawie Sejm (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Lista płac 2011, poznaj opinie o Wilkinson Extra II Beauty czy przeglądaj oferty pracy z miasta Sulejówek.


 • E-administracja w Polsce: chcemy korzystać, ale nie korzystamy

  (...) korzystaniu z usług urzędów przez Internet jest konieczność wizyty w urzędzie w celu sfinalizowania sprawy. Ponadto uwagę zwracają dwa aspekty ograniczeń: mentalna obawa przed korzystaniem z (...)

 • WIG20 zniżkuje o 0,9 procent

  (...) dzień dla posiadaczy akcji i możliwość zakończenie trwającej już od kilku tygodni spadkowej korekty. Indeksy największych spółek oraz wskaźnik szerokiego rynku zyskiwały na otwarciu po (...)

 • Samochód w firmie: w połowie służbowy, w połowie prywatny

  (...) powrotu przepisów umożliwiających pełne odliczenie z homologacją ciężarową, czyli popularnych aut "z kratką", fiskus - jak twierdzi - traci wpływy podatkowe od nowych samochodów. Dlatego (...)

 • Przeterminowane zadłużenie Polaków: prawie 40 miliardów

  (...) jako miejsca raczej zamożne, tymczasem to dłużnicy z tych regionów w największym stopniu odpowiadają za wzrost wartości przeterminowanego . Od końca 2011 roku wartość długów wzrosła o (...)

 • Dyrektorzy finansowi: prognozy IV kw. 2013 r.

  (...) trafnie przewidzieli wzrost PKB Polski w roku 2013 na poziomie ok. 1,5 proc. Na rok 2014 przewidują dalszą poprawę sytuacji gospodarczej. Ponad 60 proc. z nich prognozuje wzrost gospodarczy (...)

 • Najlepsze lokaty bankowe wg Expandera I 2014

  (...) niskie. Dotyczy to zwłaszcza ofert krótkookresowych. Średnie oprocentowanie depozytów 3-miesięcznych wynosi obecnie tylko 2,25%. W przypadku najlepszych produktów możemy natomiast liczyć na (...)

 • Rynek mieszkaniowy: największe miasta Polski I 2014

  (...) raportu Szybko.pl, Metrohouse i Expandera, Gdańsk oraz cały rynek trójmiejski skutecznie opiera się podwyżkom cen , które zauważalne są w większości miast Polski. Co więcej, było to jedno (...)

 • ESET Mobile Security dla Androida: testy beta

  (...) popularnością pakiet antywirusowy, przeznaczony do ochrony smartfonów i tabletów z systemem Android. Aplikacja dystrybuowana jest w modelu freemium, co oznacza, że bezpłatnie udostępniana jest (...)

 • Przetargi - raport 2013

  (...) przez serwis wynika, że w całym roku 2013 w Biuletynie Zamówień Publicznych pojawiło się 184 tys. 827 ogłoszeń o wszczęciu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, o 2879 więcej (...)

 • Odliczenia od podatku 2013: 1 proc. dla OPP

  (...) 1 procent podatku dla OPP nie jest ulgą podatkową. Podatnik, który postanowi przekazać go wybranej organizacji nie zapłaci z tego tytułu mniejszego zobowiązania podatkowego czy też nie (...)

 • Ile podatków Kowalski płaci do Budżetu Państwa?

  (...) zarobionych i wydatkowanych przez nas w ciągu roku pieniędzy potrąca państwo w formie różnego typu zobowiązań publiczno-prawnych. Obliczenia dotyczą 4-osobowej rodziny, osiągającej dochód (...)

 • Umowa najmu i działalność gospodarcza a podatek VAT

  (...) Wnioskodawca jest czynnym podatnikiem VAT z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej, podatek dochodowy z tego tytułu rozlicza na zasadach ogólnych. Działalność polega na wynajmie lokali (...)

 • Rynek nieruchomości mieszkaniowych III kw. 2013

  (...) w Polsce w II kwartale 2013 r. prowadzi do następujących wniosków: W III kw. br. wystąpiło wyraźne hamowanie spadkowej tendencji mieszkań na rynkach wtórnych największych miast Polski (...)

 • Instytucje finansowe a wydatki na reklamę IV kw. 2013 r.

  (...) z IV kwartału 2013 r., na reklamy usług i produktów finansowych ze skalą dyskusji na ich temat w Internecie. TOP TEN finansowych reklamodawców otwiera BZ WBK z wydatkami na poziomie 50,5 mln (...)

 • Komputronik sprzedaje iPhone'y

  (...) globalnej polityki sprzedaży, wdrożonej przez amerykańskiego giganta. Umożliwia ona sprzedaż iPhone'ów w nowych kanałach dystrybucji, innych niż operatorzy telekomunikacyjni i własne . W (...)

 • Oferta Orange: jeden abonament na kilka kart SIM

  (...) przeznaczona wyłącznie dla dostępu do Internetu w ramach pakietów danych, które otrzymują klienci korzystający z usług mobilnego dostępu do Internetu Free/Orange Free Net lub (...)

 • Unidevelopment S.A. wybuduje osiedle na Ochocie

  (...) o.o., należącej w 100% do Unidevelopment S.A., podpisali dnia 24 stycznia 2014 roku umowę warunkową na zakup nieruchomości znajdującej się przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.. Zgodnie z (...)

 • Ochrona danych osobowych: tożsamość na celowniku

  (...) 2014 r. specjaliści wskazują ochronę własnej w sieciach społecznościowych, kontrolę przepływu danych w urządzeniach mobilnych i zakres ochrony poufności w modelu Big Data i chmurze (...)

 • Plany finansowe Polaków 2014

  (...) również w tym roku największa liczba badanych ma zamiar oszczędzać na lokatach terminowych. Jednak odsetek takich osób zmniejszył się aż o połowę (z 31 proc. do 15 proc.). Natomiast nieco (...)

 • Gdzie najem mieszkania opłaca się najbardziej?

  (...) danych Centrum AMRON najwięcej zapłacimy za metr mieszkania w Warszawie. Średnia cena transakcyjna jednego metra kwadratowego w tym mieście wynosi ok. 7,3 tys. zł. Znacznie taniej jest we (...)

 • Bank Centralny Turcji staje na wysokości zadania

  (...) wysokości zadania i postanowił podnieść wszystkie stopy procentowe. Stopa bazowa (tygodniowa stopa repo) została podniesiona z 4.5% do 10% (550 pb podwyżki), stopy O/N zostały podniesione z (...)

 • Jest szansa na zakończenie korekty na rynkach akcji

  (...) na wiodących giełdach, jak i na naszym parkiecie, przemawia jej dynamika oraz dotarcie indeksów do najbliższych poziomów wsparcia, przeciw niemu krótki czas jej trwania i niewielka skala. Dwa (...)

 • PIIGS wychodzą z zapaści, pora na CATS?

  (...) o wiele dłuższa, niż wymieniona czwórka. Można na nią śmiało wpisać sporą część przedstawicieli , między innymi Brazylię, Tajlandię, Indonezję, Rosję, Ukrainę. Wiele z nich ma już (...)

 • Lekki wzrost kursu EUR/USD

  (...) w obliczu dzisiejszego posiedzenia FOMC powinna zostać utrzymana. W godzinach wieczornych odbędzie się także posiedzenie władz monetarnych Nowej Zelandii. RBNZ będzie pierwszym z banków (...)

 • Isodomus - Producent płyt warstwowych i paneli dachówkowych. Olsztyn

  Czytaj więcej: Drzwi i okna


strony : [ 1 ] . 2
 
29
styczeń 2014

styczeń 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2155
CHF 3,4348
USD 3,0829
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.