eGospodarka.pl

 • Kursy walut 13-17.01.14

  (...) dane o sprzedaż detalicznej, regionalne indeksy koniunktury, a Beżowa Księga, czyli raport o stanie amerykańskiej gospodarki wskazał, że koniunktura wcale nie zwolniła. Wręcz przeciwnie, od (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Kierowca - przykładowe CV (życiorys), poznaj opinie o Brise Japanese garden Scented Oils świeca czy przeglądaj oferty pracy z miasta Puławy.


 • Mieszkania dwupokojowe najpopularniejsze

  (...) w ciszy i bez rozgłosu sytuacja na rynku sprzedaży mieszkań zmienia się na lepsze. Postępuje to powoli, tak jak wychodzenie gospodarki z kryzysu, ale jednak. Potwierdzają to wskaźniki portalu (...)

 • Eurodolar – w pobliżu wsparć

  (...) - Indeks zaufania konsumentów, grudzień (41,3, poprzednio 42,5), 10:30 (Wlk. Brytania) - Sprzedaż detaliczna (m/m), grudzień (prognoza 0,4%, poprzednio +0,3%), Sprzedaż detaliczna (r/r) (...)

 • Nieruchomości komercyjne w Europie Śr.-Wsch. w 2013 r.

  (...) jak w ubiegłych latach, są Rosja i Polska. Zawarto tu transakcje, których łączna wartość wyniosła ponad 80% całkowitego wolumenu w regionie. Wartość transakcji na rynku polskim w 2013 roku (...)

 • Podatek PIT: ulga prorodzinna gdy rozwód rodziców

  (...) problemów ze stosowaniem regulacji dotyczących ulgi prorodzinnej. Ma bowiem sytuacje typowe, dla których przepisy dosyć preryjnie wskazują jak należy się zachować. Niestety nie zawsze jest (...)

 • W 2014 r. podatek liniowy opłaca się od 100 tys. zł dochodu

  (...) zmienić stosowaną aktualnie . Do wyboru mają cztery sposoby rozliczeń z fiskusem: skalę podatkową, podatek liniowy, ryczałt i . W ramach cyklu „Najlepsza forma opodatkowania” Tax Care (...)

 • Przy ryczałcie ewidencjonowanym nie odliczysz składek KRUS

  (...) 1 ustawy z dnia 20 grudnia 1990 r. o ubezpieczeniu społecznym rolników (j.t. Dz. U. z 2013 poz. 1403), rolnik lub domownik, który podlegając ubezpieczeniu w pełnym zakresie z mocy ustawy (...)

 • Aport prawa użytkowania wieczystego: sprzedaż a podatek CIT

  (...) posiada prawo użytkowania wieczystego działki niezabudowanej. Prawo wieczystego użytkowania zostało do spółki wniesione mocą umowy o przeniesienie praw i własności nieruchomości z dnia 24 (...)

 • Sprzedaż nowych samochodów 2013

  (...) Co prawda o takim urodzaju jak w amerykańskich i chińskich salonach nie ma mowy, jednak na tle pozostałych członków UE, jeśli spojrzymy na dynamikę rok do roku, wypadamy nieźle. Tego samego (...)

 • Pieniądze na start i rozwój firmy. Dotacje

  (...) rozdział o składkach ZUS? Niewielka część comiesięcznej składki, jaką wnoszą wszyscy pracujący, trafi a do Funduszu Pracy. Właśnie z niego finansuje się m.in. dotacje na założenie (...)

 • Mieszkanie dla Młodych w kolejnych bankach

  (...) objęte dofinansowaniem programu „MdM” od 1 stycznia 2014 r. Do tej pory umowę o współpracy z BGK podpisały dwa banki – oraz Pekao SA. Wczoraj została podpisana kolejna umowa z Getin (...)

 • 29 mln zł kary. UOKiK ukarał PKO BP

  (...) w listopadzie 2012 roku. Wątpliwości wzbudziły wzorce umowne o kredyt konsumencki, które zawierały niedozwolone postanowienia, a także niewypełnienie przez bank obowiązków informacyjnych (...)

 • eCard wdraża V.me by Visa

  (...) by Visa – już w tym kwartale – skorzystają klienci . Do grona wydawców portfela wkrótce dołączą kolejne banki. Upowszechnienie się portfela elektronicznego V.me by Visa ma znacząco (...)

 • PKO BP czy Pekao SA? Gdzie po Mieszkanie dla Młodych?

  (...) kredytów z opcją dofinansowania , muszą podpisać umowę z Bankiem Gospodarstwa Krajowego. Do tej pory zrobiły to tylko . W obu tych bankach obowiązują ogólne zasady przydzielania kredytu (...)

 • Czy końcówka spokojnego tygodnia przyniesie większą zmienność na rynkach finansowych?

  (...) dane o liczbie nowych wniosków o zasiłki dla bezrobotnych, która wyniosła 326 tys, również inflacja CPI w USA nie pokazuje, tak jak ma to miejsce w przypadku Strefy Euro na presje deflacyjną (...)

 • BGŻOptima podwyższa oprocentowanie depozytów

  (...) propozycja dla tych, którzy chcą oszczędzać w sposób elastyczny. Obecnie rachunków oszczędnościowych niemal dorównuje temu, oferowanemu na lokatach, a korzystanie z tego rozwiązania nie (...)

 • Dobry tydzień na światowych rynkach akcji

  (...) zwyżki indeksu największych spółek, wczoraj impet byków wyraźnie się zmniejszył. Ruch w górę trwał co prawda przez większą część dnia, ale przebiegał raczej niemrawo. Osłabienie (...)

 • Wymiana opon a ogumienie nie od kompletu

  (...) aucie mogą być założone różne modele ogumienia. Ważne jest to, by na jednej osi zamontowane były takie same opony. A skoro jest na to przyzwolenie, wielu kierowców decyduje się na takie (...)

 • USA: kolejny wzrost dynamiki produkcji przemysłowej

  (...) wydźwięk ostatniego raportu z rynku pracy, który wykazał utrzymanie średniej liczby godzin przepracowanych w sektorze wytwórczym na bardzo wysokim poziomie. Co więcej, podobnie jak przed (...)

 • Wtórny rynek nieruchomości XII 2013

  (...) w miastach, gdzie ceny w grudniu 2012 nie przekraczały poziomu 4500 złotych za metr kwadratowy, a w szczególności na rynkach, które przeżyły największą zapaść. W Opolu ceny wzrosły o 7,7% (...)

 • Inflacja zgodna z oczekiwaniami

  (...) wyniosła w grudniu w strefie euro 0,3%, a w ujęciu rocznym 0,8%. Odczyt ten był zgodny z oczekiwaniami, ale niższy od poprzedniego, który wynosił 0,9%. Tymczasem w USA inflacja konsumencka (...)

 • Rynek kredytów hipotecznych XII 2013

  (...) udzielają już bez wkładu własnego. Rozpoczęliśmy więc monitorowanie marż kredytów z najniższym dopuszczalnym wkładem własnym (5%). Mogłoby się wydawać, że w przypadku takich (...)

 • Pożyczki online: na co uważać?

  (...) Zgodnie z wynikami testu Komisji Europejskiej „The Consumer Credit Sweep” 30% sprawdzonych portali internetowych oferujących nie spełniało wymogów prawa unijnego. Do najczęstszych (...)

 • S&P500 traci 0,13 procent

  (...) się dziś zbieżne z tym, czego oczekiwał rynek. Liczba wniosków o zasiłek dla bezrobotnych spadław ubiegłym tygodniu ze zrewidowanych 328 tys. do 326 tys. – tyle też wynosił konsensus (...)

 • Koszty utrzymania mieszkania XII 2013

  (...) w ciągu roku ogólny poziom cen konsumpcyjnych. Opublikowany dziś wskaźnik za grudzień 2013 r. po raz pierwszy od czterech miesięcy był zbieżny z oczekiwaniami ekonomistów. Co warto (...)

 • Freshthing.pl - Ciekawe wzory, zawsze na czasie.

  Czytaj więcej: Koszulki


strony : [ 1 ] . 2
 
17
styczeń 2014

styczeń 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1601
CHF 3,3745
USD 3,0596
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.