eGospodarka.pl

 • Podatek CIT gdy umorzenie udziałów bez wynagrodzenia

  (...) zamierza nieodpłatnie nabyć w celu umorzenia własne udziały od jednego z udziałowców będącego osobą fizyczną. Po nabyciu udziały zostaną umorzone w drodze uchwały zgromadzenia (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS Rp-15 , poznaj opinie o Pokon Trawniki czy przeglądaj oferty pracy z miasta Wąbrzeźno.


 • Jak przebiegają płatności mobilne?

  (...) w praktyce – przedsiębiorcy umożliwiającego m-płatności za swoje towary i usługi, gdy do przygotowanego przez niego terminalu Płatnik zbliży swój telefon z uruchomioną aplikacją (...)

 • Najpopularniejsze nowości technologiczne 2013

  (...) zdecydowanej większości zdominowane są przez modele, które utraciły już status rynkowej nowości Tendencja ta wynika najpewniej z czystej kalkulacji. Internauci maja świadomość znaczących (...)

 • Upadłości firm 2013

  (...) upadły firmy o łącznym znanym obrocie ok. 14,1 mld złotych i zatrudnieniu ok. 42,4 tys. osób (według ostatnich dostępnych danych), podczas gdy w 2012 roku opublikowano orzeczenia o upadłości (...)

 • Zyski z lokaty lepsze niż konto oszczędnościowe w 2013

  (...) zawsze przed tym samym, trudnym wyborem. Chodzi oczywiście o dylemat: jak ulokować swoje pieniądze, aby nie tylko utrzymały one swoją realną wartość, ale także pozwoliły zarobić – mówi (...)

 • One dollar - Hurtownie zaopatrujące "sklepy po 4 zł", oferta sprzedaży drobiazgów z różnych branż, informacje o oddziałach.

  Czytaj więcej: Hurtownie


strony : [ 1 ]
 
6
styczeń 2014

styczeń 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1645
CHF 3,3884
USD 3,0517
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.