eGospodarka.pl

 • Dalsza poprawa sytuacji na GPW

  (...) giełdzie cechował się nerwowością, wynikającą z bliskości istotnego dla WIG20 poziomu 2400 punktów. W środę nie udało się go utrzymać i byki usilnie starały się pokonać go jak (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Rozwiązanie umowy o pracę z zastosowaniem skróconego okresu wypowiedzenia, poznaj opinie o L'Oreal Men Expert Hydra Energetic Żel do Golenia czy przeglądaj oferty pracy z miasta Kęty.


 • Najbardziej dochodowe programy TV 2013 r.

  (...) show „Rozmowy w toku” wyprzedziła zwyciężczynię zeszłorocznego podsumowania inną gwiazdę TVN-u, prowadzącą Magdę Gessler. Ostanie miejsce na podium przypadło jurorom „Must Be The (...)

 • UOKiK ukarał spółkę Arriva

  (...) swobodę w kalkulowaniu cen oferowanych przez siebie produktów lub usług. Instytucje państwowe, co do zasady, nie mogą ingerować w stosowane przez nich stawki. Jednym z wyjątków jest (...)

 • Aplikacja mobilna Firmy.net dla systemów iOS i Android

  (...) mechanika w mieście. Teraz wszystkie potrzebne informacje na temat firm, ich produktów i usług są dostępne w bardzo szybki i prosty sposób, dosłownie na wyciągnięcie ręki. To jednak nie (...)

 • Najlepsze roczne lokaty a inflacja XII 2013

  (...) grudniu 12-miesięcznych ze wynosiła 4,83 proc. wobec 4,97 proc. w listopadzie. W połączeniu z niewielkim wzrostem inflacji (0,7 proc. r/r wobec 0,6 proc. r/r w listopadzie) spowodowało to (...)

 • Odliczenia od dochodu w PIT 2013: ulga rehabilitacyjna

  (...) osób fizycznych pozwala odliczyć od dochodu wydatki na cele rehabilitacyjne oraz wydatki związane z ułatwieniem wykonywania czynności życiowych, ponoszone w danym roku podatkowym przez (...)

 • Dojazd na zabiegi rehabilitacyjne dziecka: limit ulgi w PIT

  (...) 1 pkt 6 ustawy o podatku dochodowym tzw. pozwala odliczyć od dochodu podlegającego opodatkowaniu wydatki na cele rehabilitacyjne oraz wydatki związane z ułatwieniem wykonywania czynności (...)

 • Rozliczenie roczne PIT przez urząd skarbowy: kto skorzysta?

  (...) w ub. tygodniu, że PIT za 2014 rok ma wypełnić za podatników administracja podatkowa. Choć roczne , jak wskazuje sama, nazwa jest „uciążliwością”, która spotyka podatników tylko raz w (...)

 • Targi IT Future Expo 10-11 czerwca 2014 w Warszawie

  (...) przejrzyste strefy, co jest niewątpliwym atutem zarówno dla wystawców jak i zwiedzających. Targom towarzyszyć będzie szereg imprez towarzyszących, m.in. Konkurs Liderzy IT 2014, w ramach (...)

 • Kontrakt menadżerski w podatku dochodowym

  (...) Pan K. i Pan D. są członkami zarządu Rada nadzorcza zamierza zawrzeć z nimi kontrakty menedżerskie (jest ona uprawniona do zawierania takich umów), które będą określały warunki (...)

 • Zdolność kredytowa Polaków XII 2013

  (...) wzrost liczby nowych umów kredytowych. Jako główne przyczyny ożywienia możemy wskazać: Niskie stopy procentowe – cykl cięć został rozpoczęty w listopadzie 2012 roku, a zakończył się (...)

 • Oszczędny Volkswagen Golf GTD

  (...) tak samo jak wersja GTI, czyli… bardzo dobrze. Zadziornie „spoglądające” ksenonowe reflektory połączone szarą listwą i zderzak o agresywnych kształtach sprawiają, że przód auta (...)

 • Centrum handlowe Dekada Brodnica: budowa rozpoczęta

  (...) realizowane przez grupę Dekada Realty i jednocześnie trzecie, które będzie zintegrowanym centrum komunikacyjno-handlowym. Nowopowstająca inwestycja zlokalizowana jest w samym śródmieściu (...)

 • ESET: zagrożenia internetowe XII 2013

  (...) są wyjątkowo enigmatyczne. Ich zadaniem jest wzbudzić ciekawość u odbiorcy i przekonać go, że w załączniku znajduje się plik mp3 z kierowaną do niego wiadomością głosową. W (...)

 • Eurodolar – w pobliżu wsparcia, silny wzrost cen ropy

  (...) - Zamówienia na sprzęt, maszyny i urządzenia (m/m), listopad (9,3%, prognoza 1,2%, poprzednio +0,6%), 01:30 (Australia) - Zmiana zatrudnienia, grudzień (-22,6 tys., prognoza 7,5 tys., poprzednio (...)

 • Kurs EUR/USD zwyżkuje do poziomu 1,3620

  (...) odczyt inflacji konsumenckiej w USA za grudzień (14:30). Konsensus zakłada przyspieszenie dynamiki z 1,2 do 1,5 proc. Dane o inflacji w Stanach Zjednoczonych cieszą się jeszcze większym (...)

 • Oczekiwane wzrosty na europejskich rynkach akcji

  (...) mimo zniżki S&P o 1,3 proc. poprzedniego dnia, inwestorzy zdołali się pozbierać. A gdy tylko przekonali się, że podaż nie ma zamiaru wyrządzić im krzywdy, siła kupujących wyraźnie (...)

 • S&P500 odrabia straty z początku roku

  (...) odczyty makroekonomiczne oraz informacje ze spółek. Bardzo pozytywnie zaskoczył dziś odczyt indeksu NY Empire State, wskazującego na koniunkturę w przemyśle w rejonie Nowego Jorku. Wynik na (...)

 • Czy dyplom uczelni wyższej ma nadal znaczenie?

  (...) do grona naszych studentów! Jeszcze parę lat temu o przyjęciu na studia decydował tak zwany „konkurs świadectw” lub specjalne egzaminy na kierunki, które tego wymagały. Teraz zasady są (...)

 • Sektor TMT - prognozy 2014

  (...) zmian na rynku TMT (technologie, media i telekomunikacja). Raport Deloitte przewiduje, że na świecie coraz więcej gospodarstw domowych będzie korzystało z więcej niż jednego abonamentu (...)

 • Słabe dane z rynku pracy doprowadziły do wybicia AUD/USD

  (...) dziś w nocy bardzo słabe dane z australijskiego rynku pracy, gdzie ubyło ponad 22 tysiące miejsc pracy, a stopa bezrobocia pozostała na niemienionym poziomie 5.8% jedynie dzięki spadającej (...)

 • Lokata 4x4 BGŻ Optima

  (...) miesięcy obserwujemy stopniowy powrót koniunktury. Najnowsze prognozy makroekonomiczne wskazują na to, że polski PKB ma szanse rosnąć w tempie nawet 3,5 proc. rocznie – mówi Marta (...)

 • Rynek pracy specjalistów 2013

  (...) zarządu Grupy Pracuj, do której należy portal, po okresie stagnacji pracodawcy znów będą musieli konkurować o najlepszych specjalistów. 8,5% - o tyle wzrosła opublikowanych w serwisie (...)

 • Inflacja XII 2013

  (...) konsumpcyjnych w 2013 r. w stosunku do wyniósł 0,9% (wobec 3,7% w analogicznym okresie 2012 r.) i był najniższy od 2003 r. Największy wpływ na wskaźnik cen towarów i usług konsumpcyjnych w (...)

 • Na rynkach finansowych zaczyna się sezon wyników

  (...) Bank of America podał wyniki lepsze od oczekiwań zarówno na poziomie zysku na akcję (29c wobec oczekiwanych 27c), jak i przychodów (21,7 mld USD wobec 21,1 mld USD). Wyniki poprawiły się (...)

 • Agro-Kowalski - Września - Produkcja części do maszyn rolniczych: przekładnie, koła łańcuchowe, ślimakowe,stożkowe proste i łukowe, wały,przenośniki ślimakowe itp.

  Czytaj więcej: Maszyny i narzędzia


strony : [ 1 ] . 2
 
16
styczeń 2014

styczeń 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1647
CHF 3,3713
USD 3,0566
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.