eGospodarka.pl

 • Ile zarabia geodeta?

  (...) tzw. zawodów regulowanych, czyli takich profesji, których podjęcie, wykonywanie lub jeden ze sposobów wykonywania wymaga bezpośrednio lub pośrednio posiadania specjalnych kwalifikacji (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Umowa o pracę na okres próbny, poznaj opinie o Maybelline Affinitone Puder czy przeglądaj oferty pracy z miasta Blachownia.


 • Spółka z o.o. przekształcona w jawną: płatnik i niepodzielony zysk

  (...) przez cały okres swojego istnienia wypracowywała zyski, które zgodnie z umową spółki i podjętymi uchwałami przez walne zgromadzenie wspólników zostały przeznaczone na funkcjonujące w (...)

 • Komisja Europejska a swoboda przepływu osób w UE

  (...) uczniowie, emeryci, osoby poszukujące pracy, niepracujący członkowie rodzin) stanowią tylko niewielką część łącznej liczby mobilnych obywateli UE. Ponadto 64% z nich pracowało wcześniej w (...)

 • Małe mieszkania zyskowne

  (...) inwestycję – wynika z badania przeprowadzonego przez Lion’s Bank. Nie powinno więc dziwić, że w otoczeniu niskiego oprocentowania lokat, wiele osób zamiast lokowania kapitału w banku na 2 (...)

 • Wydatki na reklamę: prognozy 2014

  (...) holdingu Group One, do którego należy Equinox Polska, 2014 rok przynosi bardziej optymistyczne prognozy, szczególnie w porównaniu z kilkoma ostatnimi latami, i nie przyniesie już spadków (...)

 • Moneyback pod warunkami

  (...) warunki lub zupełnie wycofywały oferty pozwalające uzyskiwać zwroty części wydatków dokonywanych kartą do konta. Patrząc jednak na niektóre obowiązujące stawki można odnieść wrażenie, (...)

 • Autogielda.pl - Ogłoszenia w kategoriach nieruchomości, motoryzacja, dom, praca, biznes.

  Czytaj więcej: Ogłoszenia


strony : [ 1 ]
 
19
styczeń 2014

styczeń 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1601
CHF 3,3745
USD 3,0596
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.