eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Byki wracają na GPW

  (...) już w miniony piątek. O ile jednak wówczas zwyżki były bardzo selektywne i objęły jedynie nieliczne blue chips, to w poniedziałek silny popyt był widoczny nie tylko w przypadku większości (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Umowa użyczenia samochodu służbowego, poznaj opinie o Emix Herbatniki z płatkami owsianymi czy przeglądaj oferty pracy z miasta Prudnik.


 • Gaz łupkowy: krytyczny raport NIK

  (...) Kontroli kontrolowała działania administracji oraz przedsiębiorców związane z poszukiwaniem i badaniem złóż , poszukiwania tego gazu prowadzono w oparciu o 113 koncesji obejmujących blisko (...)

 • Oczekiwane zwyżki na otwarciu na europejskich rynkach akcji

  (...) stopa bezrobocia w USA spadła do 6,7 proc. (oczekiwano, że utrzyma się na 7 proc.), a tymczasem Fed jako wartość graniczną dla rozmów dotyczących podwyżek stóp procentowych wskazał 6,5 (...)

 • Branża motoryzacyjna: najważniejsze trendy

  (...) wzrostu światowej motoryzacji Trendem, który będzie kształtował światową przynajmniej przez najbliższą dekadę, jest wzrost na rynkach wschodzących. Aż 85% zarządzających uznało, że (...)

 • Eurodolar – korekcyjne odbicie, ropa pod oporem

  (...) - Kredyt hipoteczny (m/m), listopad (1,1%, prognoza 1%, poprzednio 1,1%), 10:00 (Włochy) - Produkcja przemysłowa (m/m), listopad (prognoza 0,3%, poprzednio 0,5%), 14:00 (Indie) - Inflacja CPI (...)

 • Telefony komórkowe: czego szukają internauci?

  (...) najłatwiejszych zadań. Pod uwagę trzeba wziąć naprawdę wiele czynników, a ilość aparatów dostępnych na rynku tylko utrudnia podjęcie ostatecznej decyzji. Czy warto wybierać drogie (...)

 • Najlepszy czas na kupno działki budowlanej

  (...) okresy świąteczne, jest w przez cały rok w miarę równomierny. Co innego na rynku sprzedaży – z wieloletnich obserwacji portalu Domy.pl wynika, że ten rządzi się zupełnie innymi prawami (...)

 • Fiat Ducato Maxi 2.3 Multijet w rozsądnej cenie

  (...) wyglądało co najmniej kontrowersyjnie. Tak naprawdę do dziś nie stworzono ciekawiej wyglądającego dostawczaka. Oczywiście mam na myśli przednią część karoserii, gdyż z tyłu wszystkie (...)

 • Usługi assistance w 2013 roku

  (...) Polska za rok 2013 największą popularnością i wskaźnikiem wykorzystania niezmiennie charakteryzują się samochodowego. W ramach tych usług klienci najczęściej potrzebowali holowania (57%) (...)

 • Podatek VAT: Sprzedaż samochodu (osobowego) w 2014r.

  (...) końca 2013 r. art. 43 ust. 1 pkt 2 ustawy o VAT mówił, że zwalnia się od podatku dostawę towarów używanych, pod warunkiem że w stosunku do tych towarów nie przysługiwało dokonującemu ich (...)

 • Odliczenia od dochodu 2013: darowizny dla OPP

  (...) art. 26 ust. 1 pkt 9 lit. a) ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych: Podstawę obliczenia podatku stanowi dochód po odliczeniu m.in. kwot darowizn przekazanych na cele określone w art. 4 (...)

 • Podatek VAT 2014: powód na fakturze korygującej

  (...) że od 1 stycznia 2014 r. całość regulacji dotyczących faktur została przeniesiona do ustawy o VAT. Dotychczas, odpowiednich przepisów należało szukać w rozporządzeniu tzw. fakturowym (...)

 • Spotkanie służbowe: poczęstunek a przychód pracownika

  (...) działa w branży informatycznej. W toku realizacji licznych projektów istnieje potrzeba wymiany informacji i transferu wiedzy pomiędzy pracownikami, podwykonawcami i klientami firmy poprzez (...)

 • Rok 2013 w social media: wygrana Lewego

  (...) jest Serce i Rozum. W 2013 roku dwa pluszaki przyciagnęły 707 tys. fanów. Sieć Play zyskała 773 tys. nowych. Jednak to Orange w sumie jest największym wygranym wśród marek. Trzeba bowiem (...)

 • Fundusz Hipoteczny Dom naruszał prawa konsumentów

  (...) reklamuje na swojej stronie internetowej produkt zwany . Oferty tego typu kierowane są do osób starszych, które w zamian za przeniesienie mieszkania otrzymują świadczenie pieniężne (...)

 • Kamiennogórska SSE: trzy nowe inwestycje

  (...) nr 105. Swój zakład zlokalizuje na ponad 2 ha działce w Radomierzu, w podstrefie Janowice Wielkie. Wybudowane zostaną: pomieszczenia biurowe, piaskownia, szlifiernia, magazyny oraz droga (...)

 • Błąd lekarski: odpowiedzialność lekarza

  (...) początek trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie czym jest błąd medyczny. To (w przypadku chęci dochodzenia roszczeń) kluczowa kwestia. Błąd medyczny można rozpatrywać w trzech aspektach: jako (...)

 • Czy to zima w USA zamroziła rynek pracy?

  (...) pracy, która wyniosła 74 tys. o ponad 100 tys. mniej od rynkowego konsensusu, wynikała w sporej mierze z sytuacji pogodowej w USA. Niezwykle trudno jest jednak określić rzeczywisty wpływ tego (...)

 • Kępa Mieszczańska - nowa inwestycja Rafin Deweloper

  (...) czteropokojowe mieszkania z przestronnymi balkonami i tarasami, które mają zapewniać wspaniały widok na rozległe tereny zielone i Odrę. zlokalizowana jest przy ulicy Ignacego Dmowskiego, na (...)

 • Światowy rynek obligacji w 2013 roku

  (...) ostatnim czasie na rynkach finansowych wiele mówi się o tak zwanej wielkiej migracji, czyli przepływie kapitałów z w kierunku aktywów bardziej ryzykownych, a w szczególności akcji. Teza ta w (...)

 • Kurs EUR/USD rośnie do poziomu 1,3685

  (...) część piątkowego umocnienia. Przed weekendem złoty umocnił się wobec dolara i euro odpowiednio do 3,0250 i 4,1430, obecnie jednak kurs EUR/PLN powraca powyżej 4,15, a USD/PLN powyżej 3,0350. (...)

 • Zamieszanie po danych makroekonomicznych z USA

  (...) niskiego wzrostu zatrudnienia nie było od września 2010 roku. Po części mógł wpłynąć na to bardzo zimny miesiąc, ale to nie usprawiedliwia aż takiego rozczarowania. Naszym zdaniem winę (...)

 • Rynek akcji, walut i surowców 06-10.01.14

  (...) dekady stycznia oczekuję na spadki w rejon 2200-2250pkt. Potem spodziewam się na wielotygodniowe odreagowanie spadków, które może doprowadzić do powrotu na szczyt z 2013 roku… EUR/USD – (...)

 • O ile wzrosną w 2014 r. płace w Europie?

  (...) przez Komisję Europejską wynagrodzenia nominalne w krajach Unii Europejskiej w 2014 roku wzrosną o 1,7%. Jednak po uwzględnieniu inflacji dynamika wynagrodzeń wyniesie jedynie 0,3%. Mniej (...)

 • Za długi alimentacyjne i biblioteczne do rejestru dłużników

  (...) cztery biura informacji gospodarczej. Zakres ich działalności reguluje Ustawa z dnia 9 kwietnia 2010 r. o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych (Dz. U. z 2010 r (...)

 • Alex Izabelin - Produkcja oraz montaż okien PCV.

  Czytaj więcej: Drzwi i okna


strony : [ 1 ] . 2
 
13
styczeń 2014

styczeń 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1600
CHF 3,3718
USD 3,0450
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.