eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Polska: wydarzenia tygodnia 3/2014

  (...) że przyszłoroczny wzrost gospodarczy wyniesie ok. 3 proc. PKB. Według Departamentu Skarbu USA Polska na koniec listopada posiadała amerykańskie papiery skarbowe warte 31,4 mld USD, wobec 31,2 (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Bilans, poznaj opinie o Delecta Dżemix 2:1 czy przeglądaj oferty pracy z miasta Żyrardów.


 • Europa: wydarzenia tygodnia 3/2014

  (...) strefy euro w listopadzie 2013 r. wyniosła 17,1 mld euro, wobec nadwyżki 16,8 mld euro w październiku. Według Federalnego Urzędu Statystycznego niemiecka gospodarka, wzrosła w ubiegłym roku o (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 3/2014

  (...) że 5 lat po globalnym kryzysie finansowym, światowa gospodarka wreszcie się odbija. Według raportu BŚ w 2014 roku wzrost gospodarczy wyniesie 3,2%, czyli o 0,8 pkt. proc. więcej niż w roku (...)

 • Forma opodatkowania 2014: opłacalny ryczałt ewidencjonowany?

  (...) ostatnim dniem na ewentualną zmianę formy rozliczeń z fiskusem. W ramach cyklu „Najlepsza forma opodatkowania” Tax Care przedstawia – po skali podatkowej i podatku liniowym - ryczałt (...)

 • Monitor PHILIPS 284E5QHAD

  (...) High Definition Link) użytkownik może na dużym ekranie cieszyć się zdjęciami zrobionymi telefonem, oglądać filmy znajdujące się na tablecie czy wygodnie pracować nad dokumentami (...)

 • M-commerce w Polsce: trendy 2014

  (...) zwiększenia zainteresowania technologiami mobilnymi. Działy marketingu i przedsiębiorcy uświadomią sobie, że wdrożenie mobilnych rozwiązań jest obowiązkiem, a nie tylko ich dobrą wolą (...)

 • Zimowe obowiązki właściciela nieruchomości

  (...) póki co tylko nieśmiało puka do naszych drzwi, to nie znaczy, że w końcu nie przyjdzie i nie uderzy ze zdwojoną siłą. Warto przy tym pamiętać, że właściciel nieruchomości (a także (...)

 • Polski sektor bankowy: prognozy 2014

  (...) w 2014 roku: Spodziewane pomyślne perspektywy wraz z ustępowaniem presji rynkowych oraz wewnętrznych”, przewiduje na ten rok początek zmniejszania obciążenia, wywołanego spowolnieniem (...)

 • Rozwój kariery: pięć błędów, które mogą Ci zaszkodzić

  (...) zadania wykonujesz dobrze i jesteś punktualny jeśli chodzi o terminy, jednak jest to tylko pewna część naprawdę dobrze wykonanej pracy. Musisz przede wszystkim pamiętać o komunikacji i (...)

 • JW Web Development - Usługi z zakresu tworzenia stron www, grafiki i reklamy internetowej. Oferta, portfolio i kontakt.

  Czytaj więcej: Usługi podstawowe


strony : [ 1 ]
 
18
styczeń 2014

styczeń 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1601
CHF 3,3745
USD 3,0596
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.