eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Rynek walutowy 06-10.01.14

  (...) tygodniu warto wymienić raport ADP z USA, który pozytywnie zaskoczył i wskazał, że w grudniu 2013 roku zatrudnienie w amerykańskim sektorze prywatnym wzrosło o 238 tys. (Prognoza zakładała (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument PL-CAN 3, poznaj opinie o Palmolive Naturals Nieodparta miękkość Mydło w płynie czy przeglądaj oferty pracy z miasta Kudowa-Zdrój.


 • WIG20 zyskuje 0,1 procent

  (...) warszawskim parkiecie dawała niewielkie szanse na przerwanie fatalnej passy. Choć było nerwowo i niedźwiedzie starały się kontynuować swoje dzieło, byki stawiały im opór i niedopuszczany do (...)

 • Plany rządu: koniec umów śmieciowych, PIT wypełni skarbówka

  (...) rządu jest bezpieczeństwo finansowe oraz socjalne polskich rodzin. – Skoro udało nam się zabezpieczyć państwo przed kryzysem, to zaczynamy marsz ku bezpieczeństwu socjalnemu i finansowemu (...)

 • Volkswagen Scirocco R - efektywnie i efektownie

  (...) możemy oglądać w salonach do dziś obok Golfa siódmej generacji. Pamiętajmy, że Scirocco wchodziło do sprzedaży jeszcze za „kadencji” Golfa V w odmianie Variant. To najlepszy dowód na (...)

 • Eurodolar – możliwe odbicie, na ropie czas na wzrosty

  (...) - Bilans handlu zagranicznego (USD), grudzień (25,6 mld, prognoza 31,15 mld, poprzednio 33,801 mld), Eksport (r/r), grudzień (4,3%, prognoza 4,9%, poprzednio 12,7%), Import (8,3%, prognoza 5,3% (...)

 • Nanotechnologia w Polsce w 2012 r.

  (...) rok 2012 uzyskane od badanych jednostek i zawarte w formularzach sprawozdawczych: PNT-05 – Sprawozdanie o działalności badawczej i rozwojowej w dziedzinie nanotechnologii w jednostkach naukowych (...)

 • Kredyty złotówkowe dały odetchnąć

  (...) tym, jak w danym miesiącu zmieniała się wysokość rat kredytów hipotecznych – wyjaśnia Jacek Kasperczyk, analityk porównywarki finansowej Comperia.pl. – W naszej analizie uwzględniamy (...)

 • Bez zaskoczeń po wczorajszych publikacjach danych makroekonomicznych

  (...) posiedzenia Fed Przed nami najważniejsze w styczniu dane. Konsensus to wzrost zatrudnienia o 196 tys. Dane opublikowane do tej pory wskazują na odczyt wyraźnie powyżej 200 tys. Jedyne „ale” (...)

 • UOKiK: NFZ dyskryminuje kontrahentów

  (...) podmiot uprawniony do zarządzania pieniędzmi pochodzącymi ze składek zdrowotnych. Leczenie pacjentów objętych powszechnym ubezpieczeniem zdrowotnym oraz otrzymanie refundacji jest możliwe (...)

 • Rejestracja REGON XI 2013

  (...) rejestru REGON wykreślonych zostało ponad 28 tysięcy osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą – najwięcej od stycznia br. Było to spowodowane porządkowaniem rejestru z (...)

 • Światowy rynek funduszy inwestycyjnych - III kw. 2013

  (...) na całym świecie wyniósł 182 mld euro w porównaniu z 109 mld euro w poprzednim kwartale. Zwrot w napływach do funduszy rynku pieniężnego był główną przyczyną takiego wyniku (...)

 • Automobile Expert naruszał prawa konsumentów

  (...) usługi w zakresie pomocy w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych. Urząd ustalił m.in. że spółka zawierając umowy poza lokalem przedsiębiorcy nie informowała pisemnie o tym, że mogą oni (...)

 • Jak dane z rynku pracy w USA mogą wpływać na EUR/USD?

  (...) bardziej zdecydowanego tonu wystąpienia Mario Draghiego prezesa ECB podczas konferencji prasowej. Jednak jak możemy zobaczyć obecnie, ruch ten był jedynie chwilowy, gdyż generalnie nie padły (...)

 • Telefon myPhone HAMMER

  (...) i przyjemny w obsłudze, z kamerą, modułem Bluetooth i kolorowym wyświetlaczem, ale o cechach, które czynią go wyjątkowym i zarazem idealnym narzędziem do pracy lub do aktywnego wypoczynku (...)

 • Kupno samochodu: kredyt czy oszczędności?

  (...) oszczędności, dzięki czemu nie poniesiemy kosztów . Jeśli jednak długo odkładaliśmy i uzbierała się pokaźna kwota, warto zastanowić się, czy nie lepiej byłoby pozostawić sobie te (...)

 • Dotacje dla firm: dla kogo Horizon 2020?

  (...) tezy zdecydowano o zogniskowaniu funduszy na rzecz badań i w jednym programie. Horizon 2020 jest właśnie tym flagowym programem Komisji Europejskiej, który ma pomóc wzmocnić się w zakresie (...)

 • Debiuty giełdowe w Europie w IV kw. 2013 r.

  (...) raportu IPO Watch Europe przygotowanego przez firmę doradczą PwC, w czwartym kwartale 2013 roku na rynkach europejskich odnotowano 105 IPO o łącznej wartości 14,7 mld euro, co stanowi poziom (...)

 • Podatki 2014: więcej firm skorzysta z preferencji podatkowych

  (...) jak np. możliwość dokonania jednorazowej , stosowania metody kasowej czy prowadzenia uproszczonej ewidencji księgowej, uzależnionych jest od wysokości osiągniętego przychodu (wartości (...)

 • Śmierć małżonka a wspólne rozliczenie roczne PIT 2013

  (...) zmarł 7 stycznia 2014 r. W latach poprzednich rozliczali się oni wspólnie, niemniej PIT-a za rok 2013 nie zdążyli złożyć przed śmiercią. Czy podatniczka mimo śmierci męża przed (...)

 • Kurs EUR/USD powyżej poziomu 1,36

  (...) przedziale wahań między 4,17 a 4,1850 pozostają notowania EUR/PLN. Uważamy jednak, że w najbliższych dniach czekają nas spadki kursu EUR/USD, czemu towarzyszyć będzie stopniowe osłabienie (...)

 • Sprzedaż gruntu bez budynku w podatku VAT

  (...) Gmina jest właścicielem zabudowanej działki gruntu. Właścicielami znajdujących się na niej naniesień budowlanych (parterowy budynek mieszkalny jednorodzinny, częściowo podpiwniczony (...)

 • Wall Street się nie poddaje, na GPW trudno o poprawę

  (...) europejskich przez większą część dnia nastroje były nienajgorsze. Indeksy w Paryżu i Frankfurcie trzymały się na niewielkim plusie, jednak w końcówce handlu doszło do wyraźnego (...)

 • MFO S.A. na GPW

  (...) MFO Sp. z o.o. została zawiązana w 2000 r. Od 2011 roku Emitent prowadzi działalność w formie spółki akcyjnej. Podstawowym profilem działalności Emitenta jest produkcja profili (...)

 • Komunikacja w firmie: dwukierunkowe zarządzanie

  (...) przy relacjach z własnym przełożonym, jest rodząca pytania, sprawa intencji. Czy motywowanie i chwalenie własnego szefa to nie czyste lizusostwo? Z drugiej strony, w jaki sposób szef ma (...)

 • ASUS Transformer Book Duet TD300

  (...) to niezwykle wszechstronne urządzenie, z którego można korzystać jak z i laptopa z systemem Windows 8.1 lub Android. Użytkownicy mogą zmieniać system operacyjny jednym przełącznikiem lub (...)

 • Kaniewski Konrad Sulejówek - Wyrób i sprzedaż ozdób choinkowych, bombki, szpice, jajka Faberge.

  Czytaj więcej: Wystrój wnętrz


strony : [ 1 ] . 2
 
10
styczeń 2014

styczeń 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1745
CHF 3,3818
USD 3,0700
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.