eGospodarka.pl

 • Wirtualna Polska ostatecznie zmienia właściciela

  (...) Polskę kupiła jeszcze w roku 2001. Ze względu na zmianę swoich planów strategicznych postanowiła się portalu pozbyć, jednak kupca szukała dość długo. Wreszcie go znalazła - nabywcą (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS Rp-3g, poznaj opinie o Plast Team Pojemnik „Margerit” z wkładem 2 L czy przeglądaj oferty pracy z miasta Libiąż.


 • Rynki wschodzące straszą, WIG20 się broni

  (...) zaczęła się od kontynuacji rozpoczętej w piątek przeceny. Główne indeksy zniżkowały na otwarciu po 0,8-0,9 proc., a wskaźnik średnich spółek tracił 1 proc. Nieco mniejszy, sięgający (...)

 • Ford Fiesta 1.0 EcoBoost Titanium: dużo frajdy z jazdy

  (...) jest jeszcze więcej. Grill nowej Fiesty przy niewielkiej dawce fantazji i z lekkim przymrużeniem oka może przypominać ten znany z Aston Martina. Jeśli kopiować, to najlepszych. Zmiany (...)

 • Giełdowe firmy deweloperskie - pozytywne zaskoczenie

  (...) jesienią minionego roku było wyraźnie widać widoczne symptomy sprzedaży wśród notowanych na czołowych przedstawicieli branży. Po trzech kwartałach 2013 roku sprzedaż wytypowanej przez (...)

 • Podatek dochodowy 2014: przychód a data wystawienia faktury

  (...) (które obecnie znajdują się w ustawie o VAT – art. 106a i następne, a nie rozporządzeniu wykonawczym – tutaj uregulowane są tylko niektóry przypadki) wystawia się co do zasady nie (...)

 • Podatek dochodowy: imprezy integracyjne przed TK

  (...) kwestii rozwiązania problemu opodatkowania imprez integracyjnych organizowanych przez pracodawcę dla pracowników do NSA zwróciła się rzeczniczka praw obywatelskich dr hab. Irena Lipowicz (...)

 • Eurodolar – spokojnie

  (...) kontynuowana. Rano doszło do niewielkiego wybicia w górę. Lokalny szczyt osiągnięty został na poziomie 1.3700 USD. Obecnie euro jest notowane po 1.3696 USD. Dziś w kalendarzu: 00:50 (Japonia) (...)

 • Polski system podatkowy mało przyjazny

  (...) kolejny oceniony negatywnie Podobnie jak w ubiegłym roku, o ocenę systemu podatkowego zapytani zostali uczestnicy Kongresu Podatków i Rachunkowości KPMG, czyli przedstawiciele kadry (...)

 • Zakup towaru: dokument WZ i brak faktury a zapisy w KPiR

  (...) Podatnik zakupił towar od , która na wydany towar wystawiła dokument „WZ”. Widnieje na nim data, kwota przelewu, kod banku rejestrowego wykonanego przelewu, dany asortyment w sztukach za (...)

 • 2014 - dobry rok na kupno mieszkania

  (...) kredytów hipotecznych zależy od wielu czynników. Najważniejsze to wysokość dochodów, ceny mieszkań oraz koszt kredytu. Do tego można dodać jeszcze to jak postrzegamy przyszłość (...)

 • Tablet do nawigacji SmartGPS 3G i SmartTab 4G

  (...) wyjątkowo jasny i kontrastowy wyświetlacz 7 cali oraz wbudowany moduł 3G/GSM DAUL SIM. Dzięki możliwości zainstalowania 2 kart SIM, tablet oferuje jednoczesny dostęp do bezpłatnego internetu (...)

 • UOKiK: PGNiG ograniczało konkurencję

  (...) (PGNiG) zajmuje się m.in. detaliczną i hurtową sprzedażą gazu. Na obu tych rynkach posiada niemal monopolistyczną pozycję, z ponad 90 procentowym udziałem. Część kontrahentów dominanta (...)

 • Polskie kobiety mają długi

  (...) wykraczający poza kwestie finansowe - jak pokazują badania blisko 16% zadłużonych kobiet ma kłopoty zdrowotne związane z zaległościami w spłacie zobowiązań. Niezapłacone rachunki są (...)

 • Polski rynek wierzytelności III kw. 2013

  (...) się zarówno , a więc takie, których termin zapłaty już upłynął, jak i niewymagalne, a więc takie, których termin płatności przypada w bliższej lub dalszej przyszłości. Systematyczny (...)

 • Odczyt Ifo poprawi nastroje na europejskich rynkach akcji?

  (...) się żadne warte uwagi odczyty, z wyjątkiem zgodnej z oczekiwaniami inflacji CPI z Kanady, która nie wprowadziła większej zmienności na osłabiającym się w ostatnim czasie dolarze (...)

 • Media tradycyjne i cyfrowe: prognozy 2014

  (...) EKRANU – MATERIAŁY WIDEO JAKO „PŁYNNY” ŚRODEK WYRAZU W roku 2014 stracą sens dyskusje nad tym, czy powinna być prowadzona online, offline czy może w mediach mobilnych (...)

 • Ukraina a wyprzedaż na rynkach finansowych

  (...) mediach w trakcie weekendu niezwykle dużo uwagi poświęcono Ukrainie. Nie bez powodu: śmiertelne ofiary starć i odrzucona propozycja Janukowicza, aby opozycja utworzyła rząd, oznaczają (...)

 • Sytuacja gospodarcza: Europa Środkowa i Wschodnia

  (...) 22 stycznia raport o w krajach Europy Środkowej i Wschodniej (EŚW) pokazuje, że tempo wzrostu PKB, które w IV kw. 2012 r. wynosiło 0,0 proc., w III kw. 2013 r. przyspieszyło do 1,3 proc (...)

 • Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-J132W

  (...) z serii Print 3.0, które spełni potrzeby nawet najbardziej wymagającego indywidualnego użytkownika lub domowego biura. Oferuje ono funkcję druku z prędkością 6 obrazów na minutę w trybie (...)

 • Oszczędzanie pieniędzy: złudzenia Polaków

  (...) warunków skutecznego działania w każdej dziedzinie, jest posiadanie najprostszego choćby planu. Nie mając go nie dojdziemy tam, gdzie chcemy, lecz tam, gdzie rzuci nas los, czyli przypadek lub (...)

 • Osłabienie złotego na rynku walutowym

  (...) tureckiej liry, węgierskiego forinta, czy meksykańskiego peso przybrała skromną skalę – w poprzednim tygodniu złoty i czeska korona straciły najmniej w gronie około dwudziestu (...)

 • Rynki wciąż pod presją posiedzenia Fed

  (...) zmagały się z historycznymi szczytami, a już w piątek po południu np. CAC40 znalazł się najniżej od połowy grudnia. Siła spadków zrobiła wrażenie na tyle duże, że nawet ewentualne (...)

 • Własny apartament w górach: za granicą drogo

  (...) Nawet dziś - gdyby nie armatki śnieżne - trudno byłoby zaznać uroków białego szaleństwa na wielu rodzimych trasach. Wszystko dlatego, że do połowy stycznia w wielu miejscowościach (...)

 • Koniunktura konsumencka I 2014

  (...) syntetycznie opisujący obecne tendencje konsumpcji indywidualnej wzrósł o 2,8 p. proc. i ukształtował się na poziomie -20,2. W największym stopniu poprawiły się oceny dotyczące dokonywania (...)

 • Rynek akcji, walut i surowców 20-24.01.14

  (...) Zasięg spadków szacuję na okolice 8900-9000pkt. Po zakończeniu korekty możliwy atak na psychologiczny opór na poziomie 10 tys. pkt. Polska (WIG20) Odbicie ze styczniowego dna (2304pkt.) jest (...)

 • Levan - Importer produktów spożywczych.

  Czytaj więcej: Żywność


strony : [ 1 ] . 2
 
27
styczeń 2014

styczeń 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2291
CHF 3,4520
USD 3,0884
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.