eGospodarka.pl

 • Jeden numer do zastrzegania kart bankowych

  (...) ścisłym do zgłaszania utraty i blokowania kart, ułatwia jedynie kontakt z bankiem – wystawcą karty. Teraz nie trzeba będzie zapisywać czy pamiętać numeru infolinii bankowej, czy nawet (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja VAT-24, poznaj opinie o OSM Piątnica Twój Smak Puszysty ze szczypiorkiem czy przeglądaj oferty pracy z miasta Wałcz.


 • Na rynkach akcji nadal niepewnie

  (...) po 0,5-0,6 proc., kontynuując rozpoczęty dwa dni wcześniej ruch w górę. Dobre nastroje utrzymały się jedynie przez pierwszą godzinę. W jej trakcie WIG20 dotarł w okolice 2445 punktów (...)

 • Nowe konta osobiste w Banku BGŻ

  (...) i oczekiwań klientów uporządkowaliśmy naszą ofertę kont osobistych. Dotychczas oferowaliśmy 7 różnych kont. Od 28 marca ofertę ograniczymy do 3 atrakcyjnych cenowo pakietów – powiedział (...)

 • Ile kosztuje AC na najczęściej kradzione auta?

  (...) ukradzionych w 2013 r. samochodów stanowiły trzy „ulubione” modele złodziei. Niechlubnym numerem jeden w policyjnych statystykach jest od lat pozostający w czołówce VW Golf (991 ), tuż za (...)

 • Przelewy ekspresowe BlueCash w 2013 roku

  (...) w styczniu 2013 r., chociaż w pierwszych bankach działał już pod koniec 2012 r. w ramach otwartych testów. Od tego czasu do końca 2013 r. BlueCash obsłużył już ponad milion transakcji (...)

 • Jak sprawdzić firmę w Internecie?

  (...) uruchamiamy komputer i prosimy o pomoc dra Google, czyli wpisujemy w wyszukiwarce nazwę firmy, produktu, usługi, która nas interesuje. To, co zobaczymy na samej górze, jest najbardziej godne (...)

 • Kontrakt menedżerski a stosunek pracy

  (...) opiera się na kodeksie cywilnym, ponieważ jest to . W związku z powyższym, do kontraktu nie mają zastosowania postanowienia kodeksu pracy, ani też wymogi związane z zatrudnieniem (...)

 • Mieszkanie dla młodych nie zawsze opłacalne

  (...) programu stają przed wieloma dylematami. Czasami nasuwa się im pytanie, czy w ogóle warto z niego skorzystać. Problem ten dotyczy zwłaszcza mieszkańców miast, w których niewiele mieszkań (...)

 • Phablet NavRoad Nexo Free

  (...) 8 calowy ekran IPS o proporcjach 4:3, z myślą o tych, którzy poszukują o większej przekątnej ekranu. Jednocześnie dzięki optymalnej konfiguracji sprzętowej jest to wygodne urządzenie (...)

 • Oferty kredytów hipotecznych I 2014

  (...) bankowymi znów nieznacznie wzrosła. W styczniu przeciętna wyniosła 1,70 p.p. wobec 1,66 p.p. w październiku minionego roku. Na taką właśnie stawkę może dziś liczyć trzyosobowa rodzina (...)

 • Rozporządzenie EMIR wprowadza obowiązek raportowania

  (...) do tego przedsiębiorstwa muszą zgłaszać informacje o kontraktach pochodnych do repozytoriów transakcji zarejestrowanych przez Europejski Urząd Nadzoru Giełd i Papierów Wartościowych (...)

 • Rynek kapitałowy 2013: na czym można było zarobić?

  (...) główne indeksy warszawskiej giełdy – indeks całego rynku o 6,3% a indeks blue-chipów WIG20 o 7,1%. Jednak w ciągu całego roku indeks WIG odnotował wzrost o 8,1%. Z kolei indeks WIG20 (...)

 • Eurodolar – korekcyjne odbicie (c.d.)

  (...) USD) rozpoczęło się odbicie. Kurs eurodolara osiągnął dzienne maksimum na poziomie 1.3568 USD. We wtorek po silnym cofnięciu do poziomu 1.3516 USD pomimo gorszych danych (indeks ZEW wyniósł (...)

 • Podatek VAT i dochodowy 2014: samochód z kratką

  (...) pełen VAT? Faktycznie, od 1 stycznia 2014 r. obowiązują zmienione przepisy , dotyczące m.in. rozliczania podatku VAT od nabycia oraz (najmu) samochodów. Zmiana w tym zakresie nie jest obszerna, (...)

 • 7 banków w MdM

  (...) które będą mogły udzielać kredytów w rządową dopłatą tj.: Getin Noble Bank, Alior Bank, BOŚ Bank oraz banki spółdzielcze: BPS i SGB. – Program działa dopiero od dwóch tygodni, ale z (...)

 • Elektrownie wiatrowe a podatek od nieruchomości

  (...) 1 ustawy z dnia 12 stycznia 1991 r. o podatkach i opłatach lokalnych (tekst. jedn. Dz. U. 2010.95.613 z późn. zm.) - opodatkowaniu podlegają następujące nieruchomości lub obiekty budowlane (...)

 • Ulga na Internet w rozliczeniu PIT za 2013 r.

  (...) wygląda tak samo, jak w latach wcześniejszych. Art. 26 ust. 1 pkt 6a ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych (dalej updof) mówi, że dochód będący podstawą opodatkowania podatkiem (...)

 • Nota korygująca nie zmieni nabywcy na fakturze VAT

  (...) Mąż wnioskodawczyni prowadzi , z tytułu którego rozlicza podatek VAT. 2 kwietnia 2013 r. wnioskodawczyni zarejestrowała polegającą na świadczeniu usług rolniczych. Na potrzeby tej (...)

 • Smartfon myPhone NEXT-S

  (...) rodziny myPhone – uzbrojony został w chipset technologicznego lidera rynku, firmy MediaTek, z którą podjął ścisłą współpracę. MTK 6589M z czterordzeniowym procesorem ARM Cortex-A7 1,2 (...)

 • Rząd przeciwny zakazowi handlu w niedzielę

  (...) i wprowadzenia argumentowali, że w polskiej tradycji niedziela jest dniem odpoczynku i powinna być przeznaczona na odpoczynek i życie rodzinne. Zdaniem rządu, obecnie jednak istnieją już pewne (...)

 • BoJ pozostawił założenia polityki monetarnej bez zmian

  (...) miesiąca o trwającym w Japonii umiarkowanym ożywieniu gospodarczym. Opublikowane prognozy gospodarcze na lata 2013-15 nie odbiegają istotnie od wcześniejszych z października ubiegłego roku (...)

 • Produkcja w Polsce XII 2013

  (...) sprzedanej odnotowano w 30 (spośród 34) działach przemysłu m.in. w produkcji wyrobów z pozostałych mineralnych surowców niemetalicznych – o 22,5%, pojazdów samochodowych, przyczep i naczep (...)

 • Czy ubezpieczenie szkolne wystarczy na ferie zimowe?

  (...) siebie czekać, to szczęśliwie jej nadejście zbiegło się w czasie z początkiem ferii szkolnych w pięciu pierwszych województwach. Ferie to czas wzmożonego zainteresowania wszelkiego rodzaju (...)

 • EAST A4 Logistic Park z pozwoleniem na budowę

  (...) 55 tys. mkw. jest spółka EAST A4 Logistic Park Sp. z o.o. należąca do grupy inwestycyjnej Waimea Holdings Limited. Finansowanie inwestycji zapewnia Centrum Korporacyjne Banku Ochrony Środowiska (...)

 • Badania i rozwój 2014 - światowy system zachęt

  (...) że w latach 2014-2016 będzie obowiązywała ulga podatkowa dla przedsiębiorców prowadzących działalność B+R we wszystkich branżach. Od podstawy opodatkowania będą oni mogli odliczyć do 50 (...)

 • Gelding Manor, Warszawa - Produkuje odzież, torby i akcesoria jeździeckie.

  Czytaj więcej: Jeździectwo


strony : [ 1 ] . 2
 
22
styczeń 2014

styczeń 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1669
CHF 3,3758
USD 3,0761
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.