eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Ile zarabia kurier?

  (...) ogół nie mogą już liczyć na realizowanie tego zajęcia w oparciu o umowę o pracę. Wyjątkowo brutalna konkurencja na rynku przesyłek kurierskich odbiła się bardzo mocno na pozycji (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument UA-PL 9, poznaj opinie o Rebicek Rebi-dental z fluorem 200g czy przeglądaj oferty pracy z miasta Pińczów.


 • Dobre dane z rynku pracy

  (...) koniec grudnia pracy nie miało ponad 2 miliony 157 tys. Polaków. W porównaniu do liczba bezrobotnych wzrosła o 41,8 tysięcy. W analogicznym okresie roku 2012 (listopad-grudzień 2012) przybyło (...)

 • Najlepsze lokaty bankowe XII 2013

  (...) które wymagałyby od banków podnoszenia odsetek na . Stopy procentowe oraz oczekiwania wobec ich przyszłych poziomów pozostają niezmienione, a odpływ z depozytów terminowych – przynajmniej (...)

 • Kredyty hipoteczne nie zdrożeją

  (...) rekordowo niskich . RPP pozostawiła bowiem już po raz szósty stopy procentowe na dotychczasowym poziomie. Takiego rozstrzygnięcia trudno było się nie spodziewać, biorąc pod uwagę, że Rada (...)

 • Zmiana pracy budzi obawy

  (...) z pewnością nie będzie zmiana pracy. Zdecydowana większość pracowników biorących udział w sondażu Work Service zadeklarowała, że nie będzie szukać nowego zatrudnienia w 2014 roku (...)

 • Internet UPC Biznes przyspiesza

  (...) - nawet do 30 Mb/s, przy pobieraniu aż do 300 Mb/s Przyspieszenie internetu w ofercie jeszcze bardziej usprawni codzienną pracę małych firm i komunikację z partnerami biznesowymi. Do tej pory (...)

 • Botnety coraz groźniejsze

  (...) tajemnicą twórcy botnetu. W przypadku gdy cyberprzestępcy zamierzają posłać złośliwy botnet na emeryturę, często sprzedają za wysoką cenę jego kod. Zdarzają się jednak próby (...)

 • Odliczenia od dochodu/przychodu 2013: składki ZUS

  (...) dochód pomniejszony o przysługujące podatnikowi odliczenia określone w art. 26 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych. Ust. 1 pkt 2 tego przepisu mówi, iż pierwszym takim odliczeniem (...)

 • PIT 2013: Koszty uzyskania przychodów członka rady nadzorczej

  (...) od sposobu ich powoływania, należące do składu zarządów, rad nadzorczych, komisji lub innych organów stanowiących osób prawnych, zostały przez ustawodawcę wymienione w art. 13 pkt 7 ustawy (...)

 • Eurodolar – możliwe odbicie, kolejny dołek na ropie

  (...) - Nowe domy oddane do użytku (m/m), listopad (-1,5%, prognoza 1%, poprzednio -1,6%), Sprzedaż detaliczna (m/m), listopad (0,7%, prognoza 0,3%, poprzednio 0,5%), 02:30 (Chiny) - Inflacja CPI (r/r) (...)

 • Rozliczenia 2013: PIT-12 dla płatnika zamiast PIT rocznego w US

  (...) dokonywać rocznego rozliczenia podatku dochodowego mogą się od tego uwolnić, informując o tym pracodawcę (lub innego płatnika wskazanego w ustawie w przypadku innych źródeł przychodów, np. (...)

 • Mieszkania w Warszawie tylko dla bogatych

  (...) mieszkanie w – mieście będącym największym w kraju rynkiem pracy oferującym najlepsze zarobki - to marzenie wielu nie tylko młodych ludzi. Jednak atuty zachęcające do życia w stolicy (...)

 • FED bez zaskoczeń

  (...) potwierdziły, iż ograniczanie QE3 w tempie 10 mld USD na każdym kolejnym posiedzeniu jest niezagrożone, o ile nie pojawi się jakaś seria rozczarowujących danych. Patrząc na raport ADP (238 (...)

 • Kredyt bankowy: spłata a podatek od spadków i darowizn

  (...) W kwietniu wnioskodawczyni zakupiła mieszkanie. Zakup ten został sfinansowany kredytem bankowym, którego zabezpieczenie jest hipoteka ustanowiona na powyższym mieszkaniu. Z uwagi na brak (...)

 • ECB i BoE nie zmienią swojej polityki?

  (...) Otwartego Rynku, na którym zdecydowano się na cięcie QE pokazały, iż zgoda członków FOMC, co do tego kroku była powszechna. Wspomniano również o postępującej poprawie na rynku pracy, jako (...)

 • Gwiazdy Internetu: czego Polacy szukają w sieci?

  (...) Polacy najczęściej szukają informacji o firmach. Okazuje się, że książki telefoniczne to już zdecydowanie przeżytek. Wszyscy spośród 447 ankietowanych na zlecenie programu przez OBOAK (...)

 • Kurs EUR/USD wzrasta do poziomu 1,36

  (...) się na Stary Kontynent. Decyzje ws. stóp procentowych ogłoszą bowiem Bank Anglii (13:00) oraz Europejski Bank Centralny (13:45, konferencja – 14:30). Przed jutrzejszym raportem z (...)

 • Dyskryminacja w pracy w orzecznictwie

  (...) prawa pracy, to pomimo iż wprost przewidują one, że jakakolwiek , bezpośrednia lub pośrednia, w szczególności ze względu na płeć, , niepełnosprawność, rasę, religię, narodowość (...)

 • Ranking funduszy inwestycyjnych 2013

  (...) zwrotu jaką udało się wypracować zarządzanemu przez polskie TFI wyniosła 49,65%. Uzyskał ją fundusz Copernicus Akcji Dywidendowych. Ktoś, kto zakupił jego jednostki np. za kwotę 10 000 (...)

 • GPW nadal słaba. Możliwe wahania po południu

  (...) centralnych – Anglii i strefy euro. Co do banku Anglii oczekiwania nie są wysokie, natomiast ekonomiści oczekują, że Europejski Bank Centralny może dziś zapowiedzieć jakąś formę (...)

 • Volkswagen Cross Caddy 2.0 TDI DSG 4Motion dla aktywnych

  (...) sylwetkę, auta tego typu nigdy nie wyglądają imponująco. może się jednak podobać. Zielony kolor, plastikowe nakładki w kolorze czarnym i podniesione zawieszenie sprawiają, że niemiecki (...)

 • Szybki Limit w koncie Banku Millennium

  (...) otrzymać do 2 tys. zł bez opłaty przygotowawczej oraz dodatkowych dokumentów (wystarczy dowód osobisty). Szybki Limit dostępny jest dla nowych i obecnych Klientów Banku Millennium (...)

 • Ustawa okołobudżetowa a budżet 2014

  (...) dnia 8 listopada 2013 r. o zmianie niektórych ustaw w związku z realizacją (Dz.U. z 2013 r., poz. 1645), przewidują m.in.: podwyższenie akcyzy na alkohol etylowy, wyroby tytoniowe, susz (...)

 • Oszczędzanie na emeryturę: dywidendy

  (...) gdzie ścierają się tajemnicze siły, powodujące nieprzewidywalne zmiany kursów papierów wartościowych, a zysk pochodzący z kupna i sprzedaży akcji można osiągnąć jedynie posiadając (...)

 • Aparat cyfrowy Samsung NX30

  (...) pewności, wynikające z wyjątkowej kombinacji fotografowania i komunikacji, pozwalając bez problemów utrwalać najciekawsze sytuacje w postaci pięknych zdjęć, a następnie natychmiast je (...)

 • CRH Klinkier Gliwice - Producent elewacyjnych cegieł i bruków klinkierowych.

  Czytaj więcej: Elewacja


strony : [ 1 ] . 2
 
9
styczeń 2014

styczeń 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1776
CHF 3,3787
USD 3,0695
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.