eGospodarka.pl

 • GPW daje pokaz słabości

  (...) zaczęła się niezbyt przyjemnie dla posiadaczy akcji. Na otwarciu oba indeksy największych spółek zniżkowały po 0,8 proc. Ta zniżka okazała się jedynie wstępem do większej przeceny. W (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Zgłoszenie wypadku, poznaj opinie o Wydawnictwo Fabryka Słów Maja Lidia Kossakowska, Ruda sfora czy przeglądaj oferty pracy z miasta Aleksandrów Kujawski.


 • "Schetynówki" za pieniądze z Lasów Państwowych

  (...) głęboko. Projekt nowelizacji ustawy o lasach, zgodnie z propozycją rządu, przewiduje na początek dwie wpłaty po 800 mln zł: jedną w roku 2014, drugą - w 2015, co da łącznie 1,6 miliarda (...)

 • Pijani kierowcy: drakońskie kary finansowe, obowiązkowe alkomaty

  (...) prasowej po dzisiejszym posiedzeniu rządu przedstawił rekomendacje zmian w prawie mające doprowadzić do bardziej skutecznego eliminowania pijanych kierowców z ruchu drogowego. Rządowe (...)

 • Rynek biurowy w miastach średniej wielkości

  (...) obiektów biurowych obejmuje, poza , 6 największych miast regionalnych, gdzie rozwija się od końca lat 90-tych: Kraków, Wrocław, Poznań, Trójmiasto, Katowice oraz Łódź. Zgromadzona w nich (...)

 • Wypalenie zawodowe kierownika produkcji

  (...) siła i kompetencje pomagają omijać lub pokonywać inne ograniczenia systemu. Bez nich natomiast poruszanie się w dynamicznie zmieniających się warunkach rynku może być niezwykle trudne (...)

 • Bank Handlowy i Bank BPH naruszały prawa konsumentów

  (...) rynek usług finansowych. Ostatnio wydane zostały dwie decyzje w sprawie naruszenia zbiorowych przez Bank Handlowy i Bank BPH. Postępowania Urzędu wykazały, że oba banki nie wyodrębniły ze (...)

 • Wyniki przedsiębiorstw niefinansowych 2012

  (...) stanu na 31 grudnia 2012 r. było 8 937,4 tys. pracujących, co oznacza spadek o 1,0% w skali roku. Łącznie w przedsiębiorstwach pracowało 6 265,9 tys. osób, tj. 70,1% wszystkich pracujących w (...)

 • Seat Leon 1.6 TDI DSG Style dla oszczędnych

  (...) dobrze. Spośród wszystkich kompaktów niemieckiego koncernu chyba najlepiej. Przynajmniej według mnie. Prezentuje się elegancko i dynamicznie zarazem. Nie bez znaczenia są również wzorowe (...)

 • Struktura wynagrodzeń według zawodów X 2013

  (...) ogółem brutto w październiku 2012 roku wyniosło 3895,72 zł. Mężczyźni osiągnęli przeciętne wynagrodzenie o 9,1% wyższe od średniego w skali kraju (tj. wyższe o 353,22 zł), a kobiety (...)

 • Mocny funt pomimo słabszych odczytów PMI

  (...) Niemczech, gdzie co prawda odczyt usługowego PMI okazał się poniżej oczekiwań wynosząc 53.5 pkt, jednak kluczowe wydają się tutaj dane z sektora przemysłowego, a szczególnie jego części (...)

 • Praca w Polsce VII-IX 2013 r.

  (...) w III kwartale 2013 r. Liczba pracujących w podmiotach zatrudniających 1 osobę lub więcej w końcu III kwartału 2013 roku wyniosła 10717,8 tys. osób, w tym ponad 2/3 to pracujący w sektorze (...)

 • Mieszkanie, lokata, obligacje: rentowność XI 2013

  (...) medianach średnie rynkowe, na wynajem nadal przynosi zyski atrakcyjniejsze od lokat bankowych i . Średnia netto dla najważniejszych ośrodków miejskich wzrosła z 4,13 dwa miesiące temu do (...)

 • Rynek nieruchomości: jakie zmiany?

  (...) najważniejszą zmianę w prawie trzeba uznać uchwalenie ustawy wprowadzającej program oraz regulującej zasady zwrotu wydatków poniesionych w związku z budową pierwszego własnego mieszkania. (...)

 • Indeksy PMI rozczarowały

  (...) poznaliśmy indeksy aktywności w europejskim sektorze usług, a także dane o inflacji. Jeśli chodzi o sektor usług to tym razem mieliśmy rozczarowanie. Już nocne dane z Chin wskazywały na taki (...)

 • Zeznania roczne 2013: ulgi i odliczenia w pigułce

  (...) sama jak w latach wcześniejszych. Oznacza to, że przy rozliczaniu dochodów za ten rok, opodatkowanych skalą, podatnicy zapłacą 18% podatek, jeżeli ich dochód nie przekroczy 85 528 zł oraz (...)

 • Kurs EUR/USD zniżkuje do poziomu 1,3620

  (...) m. in. Bank Anglii, Europejski Bank Centralny (czwartek) oraz Rada Polityki Pieniężnej (środa), tydzień natomiast zwieńczy raport z amerykańskiego rynku pracy za grudzień. Pomimo coraz (...)

 • Reklamacja towaru w księdze przychodów i rozchodów

  (...) towar, u sprzedawcy powstaje zmniejszenie przychodu, które powinno zostać udokumentowane za pomocą adekwatnej bądź też wpisu do ewidencji korekt, jeśli sprzedaż pierwotna została (...)

 • Oczekiwana spokojna sesja przed burzliwą środą na rynkach akcji

  (...) z amerykańskiego rynku pracy – te oficjalne zostaną opublikowane w piątek, ale raport ADP ujrzy światło dzienne w środę po południu. Również w środę opublikowany zostanie protokół z (...)

 • Cesja wierzytelności za granicą a podatek PCC

  (...) Spółka planuje nabyć w drodze cesji pakiet wierzytelności od spółki cypryjskiej. Żadna z wymienionych spółek nie prowadzi w zakresie obrotu wierzytelnościami. Żadna ze stron z tytułu tej (...)

 • Zakupy świąteczne online: najczęściej tydzień przed Świętami

  (...) przypadł na poniedziałek 16 grudnia, kiedy to zakupów dokonywano niemal dwukrotnie częściej niż wynosiła średnia na grudzień. Odpoczynek po Mikołaju Z kolei najniższe obroty, co nie (...)

 • Kierowca samochodu służbowego: jak rekrutować?

  (...) jest ktoś ze znajomością np. języka szwedzkiego, rekrutująca osoba nie sprawdza tylko dokumentów stwierdzających ukończenie odpowiednich kursów, czy szkoleń. Rozmowa kwalifikacyjna (...)

 • Mieszkanie dla młodych w Pekao i PKO BP

  (...) dotyczy: dopłaty do kwoty wkładu własnego wymaganego przez banki na etapie zakupu mieszkania lub domu na rynku pierwotnym, dodatkowego wsparcia przeznaczonego na częściową spłatę , w (...)

 • Alarm Serwis - Oferuje zestawy alarmowe do zabezpieczenia domu, sklepu, biura, schematy połączeń oraz instrukcje.

  Czytaj więcej: Elektronika


strony : [ 1 ]
 
7
styczeń 2014

styczeń 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1798
CHF 3,3817
USD 3,0688
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.