eGospodarka.pl

 • Polski przemysł konkurencyjny

  (...) Przemysł stanowi prawie 25 proc. całej polskiej gospodarki – jest to poziom wyższy niż średnia w całej Unii Europejskiej (18,5 proc.) i porównywalny do samych Niemiec (25,8 proc.). są (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument OP - odpowiedź na pozew, poznaj opinie o Kosbud Termolep GL czy przeglądaj oferty pracy z miasta Szczecinek.


 • Inwestowanie w fundusze: jaki benchmark, taki wynik

  (...) inwestycyjne stosują tzw. benchmarki, czyli stopy odniesienia. Dla najczęściej są to giełdowe indeksy, uzupełnianie czasem kilkuprocentowym udziałem średniej rentowności bonów czy (...)

 • Wyjazd na narty: o czym warto pamiętać?

  (...) kwestii przy planowaniu wyjazdu na narty jest odpowiedni wybór hotelu. Niezależnie od tego, czy podróż jest organizowana samodzielnie czy zakupiona od biura podróży. Dlaczego hotel jest tak (...)

 • Kroll Ontrack PowerControls 7.1

  (...) kolejne funkcje umożliwiające zbieranie i analizowanie danych środowisk MS Exchange i SharePoint. To udoskonalenie jest szczególnie przydatne dla kancelarii czy działów prawnych i znajdzie (...)

 • E-zeznanie podatkowe do urzędu skarbowego

  (...) załączniki) podatnik musi wypełnić, zależy od rodzaju uzyskiwanych dochodów oraz formy ich rozliczania (która w przypadku czy tzw. najmu prywatnego w dużej mierze zależy od podatnika). I (...)

 • Odliczenie VAT od leasingu samochodu: wydanie przed zmianą ustawy

  (...) Po pierwsze: ustawa ma wejść w życie w ciągu 14 dni od dnia jej opublikowania w Dzienniku Ustaw, czyli może wejść w trakcie okresu rozliczeniowego. Dla -u tym okresem rozliczeniowym jest (...)

 • Zastrzeżenie karty pod 828 828 828

  (...) wiele osób, bo rocznie Polacy zastrzegają około 1,3 mln kart płatniczych, czyli blisko 4 proc. wszystkich plastików. Pod nr (+48) 828 828 828 można dzwonić z każdego miejsca na świecie z (...)

 • Ryczałt od przychodów z umowy najmu u małżonków

  (...) w ustawie o od osób fizycznych jest najem, podnajem, dzierżawa, poddzierżawa oraz inne umowy o podobnym charakterze, w tym również dzierżawa, poddzierżawa działów specjalnych produkcji (...)

 • Stawka ryczałtu na handel używanymi telefonami komórkowymi

  (...) Wnioskodawcza rozpoczął polegającą na zakupie, drobnych naprawach i sprzedaży za pośrednictwem aukcji internetowych używanych . Naprawia on jedynie telefony, które wcześniej kupił w celu (...)

 • UOKiK wykrywa zmowy przetargowe w woj. łódzkim

  (...) ustalanie przez uczestników przetargów warunków składanych ofert. Przedsiębiorcy mają obowiązek działać samodzielnie i nie mogą uzgadniać swoich poczynań. Jak wynika z doświadczenia (...)

 • Sytuacja młodych na rynku pracy

  (...) Rynku i Opinii SW Research na zlecenie Absolvent.pl badań wynika, że aż 86% badanych ma swój profil na platformie Facebook. Co więcej, 15% z tych osób jest w ciągłym kontakcie z tym serwisem. (...)

 • Retail Park Radom

  (...) Jerzego Popiełuszki (tzw. rondo kozienickie) – na przecięciu drogi krajowej nr 9 (prowadzącej na Słowację) oraz drogi krajowej nr 12 (Niemcy – Ukraina). Unikatowość tego projektu stanowi (...)

 • Sony VAIO Fit 11A multi-flip

  (...) samym o kompaktowe modele z ekranami 29,4 cm (11,6"). Mimo małych wymiarów, są one oparte na zaawansowanych, wydajnych technologiach, które umożliwiają pracę i zabawę bez ograniczeń (...)

 • Eurodolar – poranny zwrot na północ

  (...) - Indeks PMI dla przemysłu, wst., styczeń (49,6, poprzednio 50,5), 06:00 (Japonia) - Miesięczny raport BoJ, styczeń, 08:58 (Francja) - Indeks PMI dla przemysłu, wst., styczeń (48,8, prognoza (...)

 • Możliwe spadki za sprawą chińskiego PMI

  (...) wszystkich ankietowanych przez Bloomberga analityków oraz słabszy od grudniowego odczytu (50,5). Reakcja inwestorów w samych Chinach nie była jednak tak gwałtowna jak na innych rynkach – (...)

 • Słabszy indeks PMI z Chin, lepsze dane z Europy

  (...) w dół Chiński indeks PMI wyniósł w styczniu 49,6 pkt. i był najniższej od lipca ubiegłego roku i jednocześnie sporo poniżej konsensusu (50,3 pkt.), jak i poprzedniej wartości (50,5 pkt.). (...)

 • Czy nastroje w europejskiej gospodarce wpłyną na EUR/USD?

  (...) tym poziomie do przyszłego tygodnia, a dane o PKB, które poznamy we wtorek, zaskoczą pozytywnie inwestorów, możemy spodziewać się wybicia tych poziomów i ruchu w stronę 1.68 Drugą ważna (...)

 • Inwestowanie pieniędzy to nie tylko lokaty

  (...) niezmienionym poziomie przynajmniej do czwartego kwartału tego roku. Oznacza to, że oprocentowanie depozytów nie będzie w najbliższych miesiącach istotnie rosnąć. Warto poszukać więc innych (...)

 • Nowa fałszywa aktualizacja Flash Player

  (...) należy do rodziny Trojanów reklamowych, które mają za zadanie wyświetlanie reklam przynoszących zyski oszustom. W tym przypadku w celu zainstalowania , cyberprzestępcy posłużyli się (...)

 • Seat Leon 1.8 TSI DSG FR dla młodych duchem i ciałem

  (...) rywal Golfa, A3 i Octavii. W mojej opinii, jest zdecydowanie najładniejszy z rodziny kompaktowych aut koncernu VW. W czasach, kiedy nawet konkurencja upodobania swoje kompakty do Golfa, Seat (...)

 • Kradzież dokumentów a wyłudzenia IV kw. 2013

  (...) 1 stycznia 2014 roku przez Związek Banków Polskich. Jest to narzędzie, które pozwala na szybkie i efektywne zastrzeganie skradzionych lub zagubionych kart płatniczych. Wystarczy zadzwonić pod (...)

 • Zarobki Polaków w 2013

  (...) w 2013 roku było IT (6 000 PLN) oraz telekomunikacja (5 600 PLN). Na dalszych miejscach uplasowały się bankowość (5 300 PLN) i ubezpieczenia (5 000 PLN). Najniżej opłacani są pracownicy (...)

 • Kredyty walutowe dały odetchnąć

  (...) tym, jak w danym miesiącu zmieniała się wysokość rat kredytów hipotecznych – wyjaśnia Jacek Kasperczyk, analityk porównywarki finansowej Comperia.pl. – W naszej analizie uwzględniamy (...)

 • Nowa oferta blueconnect w T-Mobile dla firm

  (...) tabletem dla biznesu dostępna jest w kilku opcjach, różniących się ilością danych do wykorzystania. Od S z 3 GB danych za 30 złotych netto miesięcznie, po blueconnect biznes 100 XL z (...)

 • Dwór Marcelin w Poznaniu

  (...) przyjemność ale i niekończące się obowiązki. Część naszych klientów, którzy posiadali już taką nieruchomość zdecydowało się na sprzedaż domu i zamieszkanie w Dworze Marcelin. To (...)

 • Api - Oferta sprzedaży materiałów do sitodruku i druku transferowego. Aleksandrów Łódzki.

  Czytaj więcej: Poligrafia


strony : [ 1 ] . 2
 
23
styczeń 2014

styczeń 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1679
CHF 3,3843
USD 3,0559
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.