eGospodarka.pl

 • Przekształcenie spółki z o.o. w jawną: zysk a podatek PIT

  (...) Wnioskodawca jest udziałowcem (spółka zależna), która zostać przekształcona w . W postawnej spółce osobowej wnioskodawca i inni udziałowcy będą wspólnikami. W momencie przekształcenia (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument e-Deklaracja POG-3A, poznaj opinie o Merida MATTS TFS 800-D model 2008 czy przeglądaj oferty pracy z miasta Olkusz.


 • Horoskop finansowy 2014 z przymrużeniem oka

  (...) i uważać na długi. Informacje zgromadzone w Krajowym Rejestrze Długów stały się podstawą do stworzenia kilku rad, jak uniknąć w 2014 roku. Horoskop finansowy należy traktować z (...)

 • Oszczędzanie, inwestowanie, pieniądze - złote myśli

  (...) opłacało się w mijającym roku i rad dotyczących tego, w co zainwestować w przyszłym, oprócz przekonywania o konieczności i informowania o możliwościach lokowania pieniędzy i (...)

 • Inwestowanie w nieruchomości w górach popłaca

  (...) Polsce prawdziwa śnieżna to wciąż pieśń przyszłości, to przynajmniej na niektórych narciarskich stokach w rodzimych górach warunki są przyzwoite. Cieszyć się może z tego co piąty (...)

 • Polska gospodarka w 2013 r. i prognoza na 2014

  (...) zależność koniunktury w Polsce od koniunktury w strefie euro. To byłaby jednak błędna interpretacja. Eksport netto z Polski do był bowiem głównym czynnikiem podtrzymującym wzrost (...)

 • Odszkodowanie za zimowy wypadek: kto odpowiada?

  (...) nas zimą nie musimy pozostawać bezradnymi. Wiele przykrych zdarzeń jakich możemy stać się ofiarą w okresie zimowym wynika z zaniedbań ludzkich. Mamy prawo ubiegać się o rekompensatę (...)

 • Karta podatkowa - stawki 2014

  (...) wytwórczo-usługowa Lp.  Zakres działalności  Oznaczenie stawek  W miejscowości o liczbie mieszkańców (wysokość stawek w złotych) do 5000 ponad 5000 do 50 000 powyżej 50 000 1 (...)

 • Działy specjalne produkcji rolnej - stawki 2014

  (...) produkcji rolnej jest różnica pomiędzy przychodem z tytułu prowadzenia tych działów a poniesionymi kosztami uzyskania, powiększona o wartość przyrostu stada zwierząt na koniec roku (...)

 • Skala podatkowa, podatek liniowy i inne limity 2014

  (...) co do zasady jest płatny wg progresywnej skali podatkowej. Opodatkowany tym podatkiem jest dochód, czyli przychód pomniejszony o koszty jego uzyskania. Niektórzy podatnicy mogą skorzystać z (...)

 • Podatek VAT - limity 2014

  (...) towarów i usług ustawodawca zawarł, podobnie jak w przepisach regulujących podatek dochodowy, szereg limitów, którym muszą się podporządkować pewne grupy podatników, aby korzystać z (...)

 • Biuro tlumaczen - Oferta, cennik i dane kontaktowe. Warszawa.

  Czytaj więcej: Wielojęzyczne


strony : [ 1 ]
 
1
styczeń 2014

styczeń 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1472
CHF 3,3816
USD 3,0120
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 


O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.