eGospodarka.pl

 • Polska: wydarzenia tygodnia 4/2014

  (...) XII wzrosła o 5,8 proc. r/r, a stopa bezrobocia wyniosła 13,4 proc. Nowe zamówienia w przemyśle w grudniu spadły w ujęciu r/r o 3,0 proc., po spadku o 2,7 proc. w poprzednim miesiącu. Według (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja AKC-4/K, poznaj opinie o Bielenda Krem półtłusty żeńszeniowy regenerujący czy przeglądaj oferty pracy z miasta Trzebiatów.


 • Europa: wydarzenia tygodnia 4/2014

  (...) w 2014 r. dla eurolandu do 1 proc. Fundusz przestrzegł jednak przed ryzykiem zbyt słabej inflacji, a nawet deflacji w strefie euro. MFW podniósł prognozę wzrostu w Hiszpanii na lata 2014 i 2015 (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 4/2014

  (...) sprawie transatlantyckiego partnerstwa handlowego i inwestycyjnego (TTIP). Mają one na celu wyeliminowanie często sprzecznych przepisów, co ma doprowadzić do zmniejszenia kosztów dla (...)

 • Ordynacja podatkowa:zawieszenie postępowania

  (...) z urzędu, choć wniosek o zawieszenie może złożyć również sam podatnik. Ponieważ postępowanie podatkowe powinno przebiegać jak najszybciej, organ podatkowy jest obowiązany do wstrzymania (...)

 • Jak bezpiecznie przewozić sprzęt narciarski?

  (...) obecnie ponad 17 mln pasjonatów motoryzacji, przeprowadzono w dwóch wariantach. W pierwszym (m.in. buty, kask i narty) pozostawiono luzem i praktycznie w żaden sposób nie zabezpieczono. W drugim (...)

 • Bankowość internetowa i mobilna: trendy 2014

  (...) którym banki mocno postawiły na aplikacje mobilne. Największe banki komercyjne oferują klientom aplikacje na większość platform, a dwa z trzech największych pod względem liczby (...)

 • ASUS Zenbook UX301LA

  (...) targów Computex 2013 nowe modele UX301LA stanowią nową generację ultrabooków, kontynuując rozpoczętą w 2011 roku wielokrotnie nagradzaną linię Zenbooków. Modele UX301 posiadają metalową (...)

 • Współpraca banków zmniejsza cyberprzestępczość

  (...) zorganizowane przez Fundację Bezpieczna Cyberprzestrzeń przy wsparciu Rządowego Centrum Bezpieczeństwa oraz firmy doradczej Deloitte. Odbyło się ono 29 października 2013 roku, a udział w nim (...)

 • Kiedy remont wymaga pozwolenia na budowę

  (...) obiektów i urządzeń budowlanych (za wyjątkiem tych które zostały wpisane do rejestru zabytków) nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę. Rzecz w tym, że w języku potocznym słowo (...)

 • Superzoo - Kosmetyki do pielęgnacji psów i kotów.

  Czytaj więcej: Zwierzęta


strony : [ 1 ]
 
26
styczeń 2014

styczeń 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2014
CHF 3,4237
USD 3,0727
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.