eGospodarka.pl

 • Badanie nastrojów na rynkach akcji

  (...) zaczęła się od korygowania optymizmu z poprzedniego dnia. Indeks największych spółek na otwarciu tracił 0,6 proc., tym razem nie zważając na poprawę na głównych giełdach. Czwartkowa (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Pozew o zmianę formy rozwiązania umowy i odprawę, poznaj opinie o BEAUTY FACE Intelligent Skin Therapy Ekstremalnie Nawilżająca Maska Z Kwasem Hialuronowym czy przeglądaj oferty pracy z miasta Poniatowa.


 • Ranking kredytów samochodowych XII 2013

  (...) rankingu kredytów samochodowych, także i w tym miesiącu oferty zestawienia uszeregowane zostały względem całkowitego kosztu kredytu. Założyliśmy, że dla auta nowego i używanego cena (...)

 • PIT-y 2013: właściwe zeznanie podatkowe

  (...) 2014 r. Najmniej czasu na rozliczenie się z fiskusem mają podatnicy, którzy wybrali opodatkowanie czy . Opodatkowanie ryczałtem mogą wybrać podatnicy prowadzący drobną działalność (...)

 • Odpis na ZFŚS za lata ubiegłe w kosztach uzyskania przychodu

  (...) 1 ustawy o kosztami uzyskania przychodów są koszty poniesione w celu osiągnięcia przychodów lub zachowania albo zabezpieczenia źródła przychodów, z wyjątkiem kosztów wymienionych w art (...)

 • Obroty na rynkach GPW XII 2013 r.

  (...) akcjami na Głównym Rynku w grudniu 2013 r. wyniosła 16,5 mld zł a w grudniu 2012 r. wyniosła 14,5 mld zł, co oznacza wzrost o 14,3%. Średnie dzienne obroty sesyjne w grudniu 2013 roku (...)

 • Podatek PIT akcjonariusza gdy dobrowolne umorzenie akcji

  (...) Wnioskodawca jest akcjonariuszem , której statut przewiduje możliwość dobrowolnego umorzenia akcji za zgodą akcjonariusza w drodze jej nabycia przez spółkę, zgodnie z art. 359 . Rozpatrywane (...)

 • Eurodolar – w pobliżu krytycznego wsparcia, ropa mocno w dół

  (...) - Indeks PMI dla usług wg CFLP, grudzień (54,6, poprzednio 56), 08:00 (Wlk. Brytania) - Indeks cen nieruchomości Nationwide (m/m), grudzień (1.4%, prognoza 0.7%, poprzednio 0.7%), 09:00 (...)

 • Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD doskonale wyposażony

  (...) debiutował odmłodzony Jeep Grand Cherokee. Wrażenia z pierwszej jazdy przelaliśmy wtedy na papier. Tym razem przyszedł czas na standardowy test Jeepa GC generacji 4 i pół. Wbrew pozorom (...)

 • Europa Środkowa: najlepsze polskie spółki 2013

  (...) przedstawicieli w rankingu , bo aż ośmiu, ma Warszawa. Siedem spółek pochodzi z Wrocławia, a Poznań i Gliwice mają po dwóch reprezentantów. Poza tym w rankingu znalazły się również (...)

 • KasperskyLab: ataki hakerskie na firmy 2013

  (...) przestrzeni ostatnich dwóch lat zwiększyła się do tego stopnia, że nowe ataki rzadko stanowią niespodziankę. Publikowanie przez firmy z branży antywirusowej raportów dotyczących wykrycia (...)

 • Ropa WTI spadnie w 2014 roku?

  (...) się różnica pomiędzy sytuacją w Niemczech oraz Francji, która wyraźnie straciła na sile euro, co możemy obserwować w ostatnich miesiącach. Jeżeli sytuacja ta nie ulegnie zmianie w (...)

 • Wskaźnik optymizmu XII 2013

  (...) stosunku do pomiarów listopadowych) powtarzają się z dużą regularnością. Od 2009 roku za każdym razem pomiar grudniowy był niższy niż ten notowany w listopadzie danego roku. Pomimo (...)

 • Korekta na światowych rynkach finansowych

  (...) nowozelandzki w górę Początek roku może wyglądać jak silny odwrót w kierunku dolara, ale tak nie jest. Dolar zyskuje co prawda wyraźnie względem walut takich jak euro, funt czy frank oraz (...)

 • Fundusz z 8% lokatą w BGŻOptima

  (...) w Radzie Polityki Pieniężnej można przypuszczać, że na prognozowaną na przyszły rok podwyżkę stóp procentowych, trzeba będzie jeszcze poczekać – mówi Piotr Grzybczak, dyrektor (...)

 • Kurs EUR/USD stabilizuje się między poziomami 1,3630 a 1,3675

  (...) pozostają również notowania złotego. Kurs EUR/PLN znajduje się na 4,1670, a USD/PLN na 3,0520. Wraz ze spadkami eurodolara, w kolejnych dniach oczekujemy dalszego osłabienia polskiej waluty (...)

 • Polski rynek pracy: wyzwania 2014

  (...) pracy był bardzo nerwowy. rejestrowane na poziomie 14,2% (10,6% według BEAL), które odnotowano w lutym było najwyższe od sześciu lat. – „Na szczęście od połowy roku widać było (...)

 • Spadki na Wall Street na pierwszej sesji Nowego Roku

  (...) użyteczności publicznej oraz energetyczny i przemysłowy, które straciły po ok. 1.5%. Najlepiej z kolei wypadł sektor spółek finansowych oraz cyklicznych dóbr konsumenckich. Te straciły (...)

 • Dostępność kredytów: indeks XII 2013

  (...) kredytów hipotecznych Indeks Dostępności Kredytowej (IDK) Open Finance i TVN CNBC w grudniu znów osiągnął rekord. Na koniec 2013 r. doszedł do poziomu 123,05 punktu, najwyżej w jego (...)

 • Kredyty hipoteczne: dobry początek roku

  (...) w historii poziom , ustabilizowanie się cen mieszkań oraz nowe rekomendacje kredytowe Komisji Nadzoru Finansowego sprawiają, że nadchodzące miesiące mogą być wyjątkowo dobrym momentem na (...)

 • Zarządzanie flotą - postaw na multisourcing

  (...) podstawowych pojęć. Multisourcing stanowi rodzaj strategii zakupowej, polegającej na stałym utrzymywaniu relacji biznesowych i zaopatrywaniu się u więcej niż jednego dostawcy dóbr lub usług. (...)

 • Tablet MODECOM FreeTAB 1010 IPS IC

  (...) model tabletu multimedialnego FreeTAB 1010 IPS IC. Prezentowane urządzenie jest pierwszym w ofercie firmy tabletem kontrolowanym przez system operacyjny Microsoft® Windows 8™. Dodatkowo może (...)

 • Protokół elektroniczny: będą zmiany?

  (...) postępowania cywilnego zakłada możliwość udostępniania za pośrednictwem systemu teleinformatycznego dokumentów zawierających informacje o sprawie, w tym treść protokołów i pism. Strony (...)

 • Getin Bank: nowy kredyt na zakup maszyn dla rolników

  (...) dochodów wśród rolników i leśników, Getin Bank dostosował ofertę kredytu gotówkowego do potrzeb i możliwości tej grupy zawodowej. Teraz pracownicy branży AGRO mogą skorzystać z na (...)

 • Sowinex - Odlewy ze stopów aluminium, mosiądzu i brązu metodą formowania w masach formierskich oraz odlewanie kokilowe. Zgierz.

  Czytaj więcej: Odlewnie


strony : [ 1 ]
 
3
styczeń 2014

styczeń 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1645
CHF 3,3884
USD 3,0517
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.