eGospodarka.pl

 • Polska: wydarzenia tygodnia 2/2014

  (...) potwierdziła, że polska gospodarka jest stabilna oraz ma silne fundamenty. Ocena Rady Wykonawczej MFW jest związana z zakończeniem przeglądu wypełniania przez Polskę kryteriów (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS N-11C /KANADA, poznaj opinie o Rebicek Dr Mattes Szczoteczka do zębów A01 średnia czy przeglądaj oferty pracy z miasta Miastko.


 • Europa: wydarzenia tygodnia 2/2014

  (...) PKB Unii spadnie w 2013 r. o 0,1 proc., zaś PKB strefy euro o 0,4 proc. Na 2014 r. prognozowano wzrost PKB Unii o 1,4 proc., a PKB strefy euro o 1,2 proc. Według ostatnich listopadowych prognoz KE, (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 2/2014

  (...) swoją pozycję lidera w wymianie handlowej na świecie, która po raz pierwszy przekroczyła wartość 4 bln USD. Według "The Economist" w 2014 roku światowa gospodarka wzrośnie o prawie cztery (...)

 • Firma w budynku mieszkalnym: odliczenie VAT

  (...) Wnioskodawczyni rozpoczęła mieszkalnego. Wg projektu 40% jego powierzchni stanowić będą pomieszczenia warsztatowo - magazynowo - biurowe, przeznaczone na prowadzoną przez podatniczkę (jest (...)

 • Warunki mieszkaniowe w Polsce są kiepskie

  (...) z europejskimi standardami każda zamieszkana kawalerka jest z założenia mieszkaniem za małym - . W myśl metodologii stosowanej przez europejski urząd statystyczny zarówno singiel, jak i (...)

 • Tablet ASUS VivoTab Note 8

  (...) w najnowszy, czterordzeniowy procesor Intel Atom Z3740, który idealnie łączy multitasking z wydajnym zarządzaniem energią. Nawet do 8 godzin pracy baterii oznacza, że na VivoTab Note 8 możemy (...)

 • Honda CR-V 1.6 i-DTEC 2WD - klasyka gatunku

  (...) popularne. Ich środowiskiem naturalnym nie jest jednak teren, a co najwyżej boczna droga. SUV nie jest więc autem terenowym. Po co zatem bulwarówce napęd na obie osie? No cóż, czasem się (...)

 • Płatności bezgotówkowe ułatwią zaciągnięcie kredytu

  (...) formie bezgotówkowej transakcji o równowartości co najmniej 15 tys. euro. W Programie Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego w Polsce na lata 2014-2020, przygotowanym przez Koalicję na Rzecz Obrotu (...)

 • Net Wizards - Projektowanie stron www, grafika i oprogramowanie. O firmie, oferta usług, portfolio, kontakt. Bydgoszcz.

  Czytaj więcej: Usługi kompleksowe


strony : [ 1 ]
 
12
styczeń 2014

styczeń 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1745
CHF 3,3818
USD 3,0700
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.