eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Rząd stawia na atom. Pierwsza elektrownia jądrowa w ciągu 10 lat

  (...) według rządu - ograniczyć emisję dwutlenku węgla, pyłów, dwutlenku siarki, tlenków azotu, metali ciężkich i innych zanieczyszczeń pyłowo-gazowych oraz zagwarantować stabilne dostawy (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Pozew o eksmisję z mieszkania, poznaj opinie o Dax Krem ochronny do twarzy z pomadką F30 2w1 czy przeglądaj oferty pracy z miasta Morąg.


 • Korekta zeznania rocznego PIT 2013

  (...) wynika z art. 81 . Skorygowanie rozliczenia następuje tutaj poprzez ponowne sporządzenie rozliczenia, zaznaczając w nim, że jest to korekta wraz z dołączonym pisemnym uzasadnieniem przyczyn (...)

 • Ile zarabia przedstawiciel handlowy?

  (...) jednak w sklepie czy za biurkiem, a aktywnie kontaktuje się z klientami (również potencjalnymi) docierając do nich bezpośrednio. To poniekąd połączenie funkcji akwizytora, doradcy handlowego, (...)

 • Kradzież tożsamości: oszuści ciągle aktywni

  (...) widnieją dane dotyczące 4 700 000 zobowiązań konsumentów. Według badań prowadzonych przez KRD z problemem spłaty długów spotyka się co czwarty z nas. Z tą sytuacją radzimy sobie w (...)

 • Honda Civic 1.8 i-VTEC Sport vs. Peugeot 308 1.6 THP Allure

  (...) z silnikami benzynowymi o podobnej mocy, ale o zupełnie innej charakterystyce. Żeby zachować rozsądek, bierzemy pod lupę wersje wyposażeniowe zbliżone do siebie pod względem ceny. Karoseria (...)

 • Lutowa 7-ka - obligacje skarbowe na 7 miesięcy

  (...) w listopadzie i grudniu 2013 r. Ministerstwo Finansów osiągnęło wszystkie założone cele wprowadzenia do sprzedaży nowych obligacji: Konstrukcja dopasowana była do preferencji (...)

 • Czas na stabilizację przed posiedzeniem Fed

  (...) słabsza na światowych rynkach i to było widać, głównie po próbach stabilizacji indeksów w końcowych godzinach notowań (choć nie w informacjach mediów mainstreamowych). Niemniej, próby (...)

 • Kurs EUR/USD na poziomie 1,3670

  (...) czas dyktowany jest przez sytuację na tzw. rynkach wschodzących. W trakcie sesji azjatyckiej wyprzedaż walut emergining markets oraz innych aktywów uważanych za bardziej ryzykowne wyraźnie (...)

 • Towarowa Giełda Energii w 2013 roku

  (...) Najwyższa płynność na parkiecie TGE została odnotowana we wrześniu, z wolumenem na poziomie 23 518 136 MWh, natomiast najniższa w czerwcu, z wolumenem obrotu na poziomie 8 137 612 MWh. Rynek (...)

 • Ceny mieszkań: Ukraina vs Polska

  (...) Domy.pl wynika, że na Ukrainie są zdecydowanie niższe niż w Polsce. Porównując stawki w miastach o zbliżonej liczbie mieszkańców można zauważyć, że u naszych wschodnich sąsiadów zakup (...)

 • WIG50 i WIG250: nowe indeksy na GPW

  (...) zapowiadała wprowadzenie także WIG100. Jednak po konsultacjach z uczestnikami rynku kapitałowego, które GPW przeprowadziła w ostatnich miesiącach, podjęto decyzję o uruchomieniu indeksu (...)

 • Tablet Colorovo CityTab Vision 7,85” 3G GPS

  (...) GPS jest bardzo wydajny czterordzeniowy procesor MTK 8389, o częstotliwości taktowania 4x 1,2 GHz. Za wyświetlanie grafiki w wysokiej rozdzielczości odpowiada ośmiordzeniowy układ graficzny (...)

 • Podatki 2013: korekta kosztów bublem roku

  (...) uznany obowiązek korekty kosztów i podatku naliczonego. Ustawa o redukcji niektórych obciążeń administracyjnych w gospodarce wprowadziła: obowiązkową korektę kosztów uzyskania przychodów (...)

 • Supermarket Funduszy Inwestycyjnych z nowym obliczem

  (...) sięgają po . Na koniec trzeciego kwartału 2013 roku stan aktywów ulokowanych w tych produktach za pośrednictwem Grupy mBanku wynosił blisko cztery miliardy złotych i był wyższy o ponad 14 (...)

 • PKB w Wielkiej Brytanii i decyzja CBT w centrum uwagi

  (...) dniach wzrostu rentowności, zarówno na długim i krótkim końcu krzywej. Wygląda na to, że polityka FOMC zaczyna przynosić wymierne efekty – wpływ „taperingu” na krzywą stóp jest (...)

 • Praca w branży PR 2013

  (...) daleka była od rekordu z 2011 roku, gdy było ich prawie 1,9 tys. Najbardziej aktywnymi pracodawcami są agencje. Opublikowały one zaledwie o 65 ofert mniej niż w 2012 roku (spadek o 7 proc.) i o (...)

 • Mieszkanie dla młodych: ile wynoszą dopłaty?

  (...) liczona od ceny zakupu nieruchomości, a według „średniego wskaźnika przeliczeniowego kosztu odtworzenia 1 mkw. powierzchni użytkowej budynków mieszkalnych dla danej gminy”. W uproszczeniu (...)

 • Ważne dane makroekonomiczne z Wielkiej Brytanii

  (...) podwyżki Wczorajszy dzień był dla notowań tureckiej liry niesamowity. Kurs USD/TRY zaczął już w okolicach 2,32, czyli historycznych maksimów, aby szybko doskoczyć do poziomu 2,38! W tym (...)

 • UOKiK: niedozwolone porozumienie Royal Canin Polska

  (...) wszczęła postępowanie przeciwko spółce Royal Canin Polska - producentowi karm dla psów i kotów oraz pięciu dystrybutorom jej wyrobów – Kolme z Warszawy, Hurtowni Leków Weterynaryjnych (...)

 • Koszty do usługi głównej: stawka VAT na fakturze

  (...) Wnioskodawca świadczy usługi doradcze dla z siedzibą w Wielkiej Brytanii. za wyświadczone usługi wystawia w stawce NP jako właściwej do świadczenia usług na rzecz kontrahenta mającego (...)

 • Odliczenia od podatku 2013: ubezpieczenie zdrowotne

  (...) się w art. 27b ustawy o (dalej updof). Jego ust. 1 pkt 1 wskazuje, że obliczony podatek dochodowy w pierwszej kolejności ulega obniżeniu o kwotę składki na ubezpieczenie zdrowotne, o której (...)

 • Jak uchronić firmę przed lawiną Big Data?

  (...) tak dużą skalę niesie ze sobą pewne ryzyko. Tak jak w przypadku każdego masowego trendu, im bardziej analityka danych staje się rozpowszechniona, oraz im większa liczba branż stara się z (...)

 • Eurodolar – konsolidacja

  (...) wzrostu do 1.3688 USD, potem nastąpił ruch w dół. Obecnie euro jest notowane po 1.3662 USD. Dziś w kalendarzu: 06:30 (Indie) - Decyzja ws. stóp procentowych, styczeń (8%, prognoza 7,75% (...)

 • Rozbudowa NICKEL Technology Park Poznań

  (...) Nickel Technology Park Poznań powiększy swoją o kolejną strefę wspierającą rozwój firm oraz jednostek naukowych i badawczo-rozwojowych. Wiosną 2014 r. w Złotnikach k. Poznania spółka (...)

 • Przepisy prawne: najważniejsze zmiany XII 2013 i I 2014

  (...) r. weszła w życie ustawa z dnia 8 listopada 2013 r. o zmianie ustawy – (Dz. U. z 2013 r., poz. 1473), na podstawie której: wprowadzono legalną definicję umowy o podwykonawstwo; przyjęto (...)

 • Ekomet - Maszyny do obróbki metalu. Węgrzce.

  Czytaj więcej: Obrabiarki


strony : [ 1 ] . 2
 
28
styczeń 2014

styczeń 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1827
CHF 3,4065
USD 3,0635
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.