eGospodarka.pl

 • Przesyłka z sądu czy prokuratury w kiosku Ruchu

  (...) życie od stycznia 2014 roku jest warty ok. 500 mln złotych. Prywatny operator pocztowy złożył ofertę niższą o ponad 84 mln zł od Poczty Polskiej. Polska Grupa Pocztowa wygrała przetarg (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Zakres obowiązków, uprawnień i odpowiedzialności pracownika, poznaj opinie o Ardo PFS 6040 R czy przeglądaj oferty pracy z miasta Puławy.


 • "Odzież" jako nazwa towaru na paragonie fiskalnym to za mało

  (...) Wnioskodawczyni prowadzi działalność gospodarczą w zakresie handlu artykułami odzieżowymi na bazarze. W podatku dochodowym płaci , korzysta także ze zwolnienia z . Towar kupuje u hurtowników (...)

 • Kontrola koncentracji 2013

  (...) zgłoszeniu do UOKiK, jeżeli biorą w niej udział przedsiębiorcy, których łączny obrót w roku poprzedzającym przekroczył 1 mld euro na świecie lub 50 mln euro w Polsce. Od początku 2013 r. (...)

 • Zimowe wydatki: jak oszczędzać?

  (...) i wygodniej Polacy chętnie korzystają z ofert sklepów internetowych. Według danych z badania Megapanel PBI/Gemius „sieciowe witryny” odwiedziło w tym roku ponad 12 mln Polaków. Wraz z (...)

 • Sprzedaż mieszkania: pomoże home staging

  (...) zyskującej coraz większą popularność usługi , którą można określić jako marketing nieruchomości. Jest to trudna sztuka. Przeciwnicy łączą ją z ukrywaniem wad danego mieszkania, ale (...)

 • Trendy IT w turystyce w 2013 roku

  (...) centrum zainteresowania większości przedsiebiorstw, bez względu na branżę. Wykorzystanie ogromnej ilości nieusystematyzowanych danych usprawnia bowiem proces decyzyjny, zapewnia większą (...)

 • Zagubieni - Informacje o serialu, dział download, zdjęcia, forum, newsy, bohaterowie, zwiastuny, gadżety.

  Czytaj więcej: Dramat


strony : [ 1 ]
 
4
styczeń 2014

styczeń 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1645
CHF 3,3884
USD 3,0517
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.