eGospodarka.pl

 • Notebook Samsung ATIV Book 9 2014 Edition

  (...) lekkiej obudowy zapewniającej mobilność i wygodę. ATIV Book 9 2014 Edition to nie tylko atrakcyjna forma - urządzenie wyposażone jest w baterię o wydłużonej żywotności oraz duży ekran, co (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Kierowca - przykładowe CV (życiorys), poznaj opinie o Brise Japanese garden Scented Oils świeca czy przeglądaj oferty pracy z miasta Puławy.


 • Sieci handlowe w mediach IV kw. 2013

  (...) kwartale 2013 roku, o reklamodawcach handlowych, to jako jeden z głównych tematów pojawiał się karp. Rozmowy nie zaczęły się w grudniu, ale już w październiku. Jak wynika z badania (...)

 • Przelewy ELIXIR w 2013 r.

  (...) systemu ELIXIR® KIR S.A. rozliczyła łącznie 1,527 mld przelewów krajowych - o 65 mln więcej niż w 2012 r. Ogólna wartość przetworzonych transakcji wyniosła ponad 3,8 bln zł dając - w (...)

 • Polscy przedsiębiorcy a odzyskiwanie należności

  (...) polskich przedsiębiorców przyznaje, że jeszcze przed terminem wystawionej faktury podejmuje działania mające na celu jej terminową zapłatę. Jedynie co piąty z nich korzysta z możliwości (...)

 • Kantory internetowe X-XII 2013 r.

  (...) najpopularniejszych i platform: CINKCIARZ.PL DOBRYKANTOR.PL EKANTOR-PROMES.PL FRITZEXCHANGE.PL ICTW.PL INKANTOR.PL INTERNETOWYKANTOR.PL KANTOR.ALIORBANK.PL KANTORIA.COM MONERO.PL KANTORIS.PL (...)

 • Rynek nieruchomości w Polsce po 20 latach

  (...) w Polsce, a więc okres pomiędzy rokiem 1989 a 1993, uznaje się dziś za okres zmian strukturalnych, mających m.in. na celu stworzenie podstaw funkcjonowania rynku nieruchomości odpowiadającego (...)

 • Windows 7 i Android ciągle najpopularniejsze

  (...) łączą się z siecią za pomocą tych samych systemów, co przed rokiem. Okazało się, że tak. Jak pokazuje pomiar ruchu , posiadacze urządzeń mobilnych nadal najczęściej łączą się z (...)

 • Catalyst: 2,5 miliarda odsetek do wypłaty

  (...) które emitenci dłużnych papierów korporacyjnych notowanych na muszą wypłacić obligatariuszom ponad 1,5 mld zł przypada na Bank Gospodarstwa Krajowego, a blisko 0,7 mld zł na spółki (...)

 • Ograniczona reprezentacja spółki z o.o. przez prokurenta?

  (...) w określeniu zasad . Wyrazem tej elastyczności jest orzecznictwo Sądu Najwyższego dopuszczające znaczną dowolność w ukształtowaniu tych zasad m.in. zezwalając na wprowadzenie reprezentacji (...)

 • Stały limit składki na ubezpieczenie chorobowe już od stycznia

  (...) będzie mogła przekroczyć 250% prognozowanego przeciętnego wynagrodzenia za dany rok. Aktualnie limit ten także wynosi 250%, ale odnosi się do przeciętnego wynagrodzenia za poprzedni kwartał. (...)

 • Oszczędzanie długoterminowe opłaca się najbardziej

  (...) się do regularnego inwestowania swoich comiesięcznych oszczędności albo do korzystania z . Dlaczego? W krótkim okresie może wydawać się to mało efektywne. Przykładowo, przelewając na konto (...)

 • Freshthing.pl - Ciekawe wzory, zawsze na czasie.

  Czytaj więcej: Koszulki


strony : 1 . [ 2 ]
 
17
styczeń 2014

styczeń 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1601
CHF 3,3745
USD 3,0596
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.