eGospodarka.pl

 • Rozwój cyfrowy zwiększa konkurencyjność gospodarki

  (...) r. już dwóch na trzech dorosłych Polaków korzystało z Internetu. W roku 2007 było ich mniej niż połowa. Obecnie Internet stanowi istotną część naszego życia codziennego, kształtuje (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Lista płac 2011, poznaj opinie o Wilkinson Extra II Beauty czy przeglądaj oferty pracy z miasta Sulejówek.


 • Zaciągnięcie kredytu: buduj wiarygodność

  (...) kraju coraz większą popularność. Z ubiegłorocznych badań TNS Polska wynika, że ze zdobytych w ten sposób pieniędzy finansujemy najczęściej bieżące potrzeby (27 proc.), wyposażenie (...)

 • Aplikacje mobilne raczej darmowe

  (...) mobilnych staje się obecnie jednym z najważniejszych segmentów świata IT, przyciągający zdecydowanie największą liczbę użytkowników. Według części ekspertów liczba rocznych (...)

 • Projektor BenQ MX522P

  (...) pracy lampy W zastosowano BenQ SmartEco™ (rozwiązanie oparte na ImageCare Philipsa, wprowadzone w projektorach DLP po raz pierwszy przez firmę ) optymalizuje ono moc lampy przy zapewnieniu (...)

 • Jak oglądamy wideo w Internecie?

  (...) jednoznacznie potwierdzają, że materiały wideo to najpopularniejsze treści umieszczane w sieci. Prawie 95% wśród wszystkich badanych wskazuje internet jako medium, po które sięga regularnie (...)

 • Budowanie marki w Internecie: o czym pamiętać?

  (...) internetowy odpowiednik. Czy to dobrze? No cóż, to zależy od możliwości budżetowych jego właścicieli czy branży, w której funkcjonuje. Ważne, żeby przedsiębiorca zdawał sobie sprawę z (...)

 • Poczta Polska kontra PGP - kontrole, pozwy, oświadczenia

  (...) informacje, że kontrole prawidłowości świadczenia usług przez Polską Grupę Pocztową zapowiedział Urząd Komunikacji Elektronicznej. Tymczasem dziś PGP złożyła wniosek o kontrolę (...)

 • Wakacje 2014 zaplanuj już teraz

  (...) na planowanie , a biura podróży nie mogą narzekać na brak klientów, tym bardziej, że zachęcają ich atrakcyjnymi rabatami i promocjami. Dlatego też wielu Polaków już w na początku roku (...)

 • Kredyt z dopłatą bezkonkurencyjny

  (...) pierwszego mieszkania Mieszkanie dla Młodych ruszył z nowym rokiem. Na razie kredyty z dopłatami – 10 proc. wkładu własnego dla małżeństw bezdzietnych i osób samotnych, lub 15 proc. dla (...)

 • Bank Zachodni WBK debiutuje na Catalyst

  (...) S.A., notowany na rynku podstawowym GPW. Grupa Banku Zachodniego WBK to usługi maklerskie, zarządzanie aktywami, funduszami inwestycyjnymi, leasing, faktoring oraz pełna oferta . Głównym (...)

 • Isodomus - Producent płyt warstwowych i paneli dachówkowych. Olsztyn

  Czytaj więcej: Drzwi i okna


strony : 1 . [ 2 ]
 
29
styczeń 2014

styczeń 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2155
CHF 3,4348
USD 3,0829
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.