eGospodarka.pl

 • Polacy Pokolenia Wielkiej Zmiany

  (...) jedynie demografia. Jego główny trzon to osoby urodzone w latach 1967-1977, których jest w Polsce 5,8 mln. Ale ważniejsza jest mentalność. Należą do niego również 50. – 60. latkowie (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument List motywacyjny kierownik, poznaj opinie o Onkyo HT-S990THX czy przeglądaj oferty pracy z miasta Nisko.


 • Najbardziej złośliwe programy wg ESET

  (...) antywirusowego firmy ESET zwraca uwagę, że czasy wirusów, których działanie ograniczało się wyłącznie do wyświetlania prostej grafiki lub odtwarzania krótkiej melodii minęły (...)

 • Umowa przewozu towarów - o czym pamiętać?

  (...) kiedy towar wysyłany jest poza granice kraju. W takiej sytuacji konieczne jest zbadanie jakie jest prawo właściwe dla umowy przewozu towarów. Zgodnie z art. 5 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu (...)

 • Regularność - sposób na inwestycje giełdowe

  (...) pozwalają zarobić najwięcej – to zdanie jak mantrę powtarzają specjaliści od inwestowania. I oczywiście mają rację, ale trzeba pamiętać o przestrzeganiu zasad, które zwiększą nasze (...)

 • Od kiedy nowe przepisy ulgi na złe długi w VAT?

  (...) Spółka, czynny podatnik VAT, prowadzi działalność gospodarczą w zakresie wynajmowania lokali użytkowych. Posiada szereg nieruchomości, które w roku 2012 były remontowane i modernizowane. W (...)

 • Rekordowo popularne e-PITy

  (...) Internet rośnie z roku na rok. Wiele wskazuje, że w roku 2013 pobity zostanie kolejny rekord ilości podatników rozliczających się przez Internet. W całym ubiegłym roku przez Internet (...)

 • Po co asertywność w pracy?

  (...) . Nie jest to bowiem oczywiste, ponieważ w potocznym obiegu funkcjonuje bardzo ograniczające rozumienie asertywności tylko jako . Jest to opis z pewnością niewystarczający. W opinii eksperta (...)

 • Jak Polacy spędzili wakacje 2012?

  (...) latach wyjeżdżali oni na zagraniczny urlop w lipcu i sierpniu - to efekt fali , będących najważniejszym wydarzeniem, które, tak jak rok wcześniej arabska wiosna, zaważyło na decyzjach (...)

 • Jak sprawdzić dewelopera przed kupnem mieszkania?

  (...) ziemi”? Mieszkania z stały się poważną alternatywą dla używanych lokali ze względu na spadki cen. Taka inwestycja jest szczególnie opłacalna, gdy nieruchomość jest jeszcze w trakcie (...)

 • Polacy a programy kulinarne

  (...) zwyczaje żywieniowe Polaków” przedstawia obok postaw żywieniowych, także inne aspekty naszych zachowań kulinarnych. Jednym z wątków poruszanych w opracowaniu są źródła wiedzy i (...)

 • Lista płac pracowników

  (...) się ze wszystkich tych obowiązków muszą odpowiednio ewidencjonować wynagrodzenia pracowników. Czynią to przede wszystkim za pomocą list płac i indywidualnych (imiennych) kart przychodów (...)

 • Polomarket - Ogólnopolska sieć supermarketów.

  Czytaj więcej: Sieci sklepów


strony : [ 1 ]
 
31
marzec 2013

marzec 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1774
CHF 3,4323
USD 3,2590
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.