eGospodarka.pl

 • Amerykański rynek nieruchomości nie przestaje zaskakiwać

  (...) na różne źródła donosiły o przedłużających się negocjacjach pomiędzy politykami i możliwym przełożeniu na środę kluczowego głosowania, co sugeruje, że forsowany przez UE i MFW (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Odpowiedź na pozew o uznanie spadkobiercy za niegodnego, poznaj opinie o Adler AD 242 czy przeglądaj oferty pracy z miasta Busko-Zdrój.


 • GPW traci najmocniej

  (...) w trakcie pierwszej godziny handlu były w stanie oprzeć się kontynuacji przeceny. Z czasem było już tylko coraz gorzej. Wyprzedzał nas jedynie parkiet w Atenach, nadrabiający zaległości po (...)

 • GUS: produkcja nadal spada

  (...) stałych po wyeliminowaniu czynników sezonowych w lutym 2013 roku była o 2,4% niższa niż rok temu i o 1,0% niższa w porównaniu ze . W relacji rocznej spadek produkcji sprzedanej odnotowano w (...)

 • Ataki typu phishing nadal bardzo groźne

  (...) phishingowych w styczniu 2013 wyniosła 30,151 co oznacza wzrost o 2% w porównaniu z poprzednim miesiącem. Do chwili obecnej, RSA zamknęło 773 518 ataków phishingowych w 187 krajach. W (...)

 • Cyfryzacja trwa. Kolejne nadajniki analogowe wyłączone

  (...) się mieszkańcy 365 gmin z woj. mazowieckiego, podkarpackiego, zachodniopomorskiego, śląskiego, warmińsko-mazurskiego, małopolskiego, pomorskiego, łódzkiego, opolskiego i lubuskiego. Sygnał (...)

 • Rynek mieszkaniowy: koniunktura ciągle spowalnia

  (...) dość mocno utrwalone tendencje w , jest wyraźnie mniejsza w lutym liczba mieszkań oddanych do użytku, aniżeli miało to miejsce w styczniu, a zwłaszcza w odniesieniu do ostatnich miesięcy (...)

 • Działy HR: priorytety 2013

  (...) 2013 zostało przeprowadzone wśród ponad 4 300 menedżerów oraz dyrektorów Human Resources z całego świata przez firmę Michael Page, międzynarodowego lidera w dziedzinie rekrutacji. Wyniki (...)

 • Kurs EUR/USD wzrasta do poziomu 1,2960

  (...) Złoty lekko umacnia się. Kurs EUR/PLN zniżkuje do 4,1470, a USD/PLN do 3,20. Dziś podobnie jak wczoraj decydujący wpływ na rynkowe nastroje będzie miała sytuacja na Cyprze. O godzinie 16:00 (...)

 • Świadczenie w miejsce wykonania w podatku dochodowym

  (...) świadczenie w miejsce wykonania) to czynność prowadząca do wygaśnięcia istniejącego zobowiązania poprzez spełnienie świadczenia innego niż wynikające z dotychczasowego stosunku (...)

 • Ordynacja podatkowa: raty gdy zobowiązanie podatkowe?

  (...) że zobowiązaniem podatkowym jest wynikające z obowiązku podatkowego zobowiązanie podatnika do zapłacenia na rzecz Skarbu Państwa, województwa, powiatu albo gminy podatku w wysokości, w (...)

 • Coraz lepsze perspektywy niemieckiej gospodarki

  (...) zachodniego sąsiada indeks podniósł się do 48,5 pkt z lutowych 48,2 pkt, a w strefie euro poszedł w dół z 42,4 pkt do 33,4 pkt. To pokazuje, że inwestorzy stają się mniej pewni co do (...)

 • Podatek VAT: faktura ważna także bez podpisu

  (...) muszą być zawarte na wystawianej przez sprzedawcę fakturze znajdują się w rozporządzeniu Ministra Finansów z 28 marca 2011 r. w sprawie zwrotu podatku niektórym podatnikom, wystawiania (...)

 • Sprzedaż domu bez podatku gdy 5 lat od zakupu działki

  (...) Wnioskodawca kupił w 2004 r., na której wybudował dom jednorodzinny oraz garaż. Budynki te zostały oddane do użytku w 2009 r. W marcu 2013 r. wnioskodawca zamierza składającą się z (...)

 • Sieci handlowe w mediach II 2013

  (...) reklamowe wybranych (na podstawie danych admonit). Raport zawiera dane dotyczące zarówno działalności reklamowej– prezentuje ich wydatki związane z emisją reklam w prasie, radiu i telewizji, (...)

 • Płynność finansowa w czasach kryzysu

  (...) działalności Bieżącą działalność firma może sfinansować na kilka sposobów. Expander podpowiada czym różnią się od siebie poszczególne rozwiązania i jak wybrać tę najwłaściwszą. (...)

 • Strategia CSR to rzadkość

  (...) 1318 przedstawicieli kadr zarządzających komunikacją wskazują, że jedynie 15% firm ma pełną strategię w zakresie oraz , natomiast aż 26% firm takiej strategii nie ma. Mimo to, 30,1% (...)

 • Duża zmienność na światowych rynkach finansowych

  (...) wielu innych parach walutowych oraz na indeksach giełdowych, które w poniedziałek rano zareagowały wyraźną przeceną (S&P500 otworzył się 10 punktową luką spadkową). W drugiej części (...)

 • Wzrost wahań na rynku walutowym

  (...) 17:00 naszego czasu prawdopodobnie rozpocznie się głosowanie cypryjskiego parlamentu. Warto zwrócić uwagę, że cypryjskie banki nie pracują do czwartku, z uwagi na powagę sytuacji. Tak (...)

 • Drukarki Epson WorkForce M200, M105 i M100

  (...) drukowania przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości wydruków. Jest to możliwe dzięki 140 ml pojemnikom na atrament, oryginalnemu, pigmentowemu atramentowi firmy Epson oraz technologii druku (...)

 • Bezpieczeństwo żywności na świecie: Indeks IV kw. 2012

  (...) na świecie wzrósł z 50,5 pkt. do 51,7 pkt. w czwartym kwartale 2012 roku (gdzie 100 pkt. jest wynikiem najlepszym). Globalnie pierwsze miejsce w tej kategorii zajęły Stany Zjednoczone z 93,4 (...)

 • Koniec raju podatkowego na Cyprze

  (...) czynienia na Cyprze, ma duży wpływ na sytuację w innych krajach. Wczorajsze zamknięcie światowych giełd jest tego dowodem. Niemiecki DAX spadł na zamknięciu o 0,40 proc., londyński FTSE (...)

 • Naruszenie tajemnicy przedsiębiorstwa

  (...) przypadku doszło do tego rodzaju naruszenia, kluczowe znaczenie ma każdorazowo rozstrzygnięcie, czy dana informacja może być zakwalifikowana jako . Definicję tajemnicy przedsiębiorstwa (...)

 • Na rynkach akcji będzie nerwowo

  (...) konsekwencje pomysłu, by kosztami ratowania cypryjskiego systemu finansowego obciążyć obywateli, posiadających pieniądze w bankach. Ta decyzja podważyła zaufanie do instytucji finansowych. I (...)

 • Niepewne inwestycje w złoto

  (...) się horyzontalnie, w przedziale 1550-1800 dolarów za uncję. W najdłuższy od kilkunastu lat trend boczny notowania weszły zaledwie trzy tygodnie po ustanowieniu rekordu wszech czasów (...)

 • Liczba upadłości w Polsce ciągle rośnie

  (...) w Polsce duże, zatem analiza wniosków o upadłość pozwala nam spojrzeć na problem niewypłacalności znacznie szerzej. Każdy z ponad czterech tysięcy złożonych wniosków (z których blisko (...)

 • Brotex - Producent wyrobów dziewiarskich damskich, męskich i młodzieżowych: swetrów, bluzek, pulowerów, garsonek, poncz, kamizelek.

  Czytaj więcej: Dziana


strony : [ 1 ] . 2
 
19
marzec 2013

marzec 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1465
CHF 3,3860
USD 3,2055
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.