eGospodarka.pl

 • Podatek dochodowy: prawa autorskie przy usługach doradczych

  (...) wynika z przepisów o prawach autorskich i ma na celu zapobieżenie roszczeniom twórców związanych z ochroną praw autorskich do utworów. Zapisy takie komplikują jednak kwalifikację dla celów (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Faktura końcowa, poznaj opinie o Lexma ALS7300 Nano czy przeglądaj oferty pracy z miasta Słupsk.


 • Polska: wydarzenia tygodnia 9/2013

  (...) IV kw. 2012 r. spowolnił do 1,1% r/r w IV kw. 2012 r. (wobec 1,4% w poprzednim kwartale). Popyt krajowy odnotował spadek o 0,7% r/r (wobec 0,7% spadku w III kw.). Tempo wzrostu PKB maleje więc (...)

 • Europa: wydarzenia tygodnia 9/2013

  (...) roku gospodarka strefy euro skurczy się o 0,3 proc., a polska gospodarka urośnie o 1,2 proc. Bruksela przewiduje, że pierwsze oznaki poprawy zobaczymy dopiero w drugiej połowie roku. W 2012 r (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 9/2013

  (...) Kerry i szef niemieckiej dyplomacji Guido Westerwelle opowiedzieli się we wtorek w Berlinie za szybkim rozpoczęciem negocjacji na temat umowy o wolnym handlu między USA i UE. W ich wyniku ma (...)

 • Nowe modele BMW 2013

  (...) innowacyjny, emocjonujący, funkcjonalny Nowy Serii 3 Gran Turismo świętuje w Genewie swoją światową premierę, wzbogacając i zamykając od góry segment samochodów premium średniej (...)

 • Najlepsze sklepy internetowe 2012

  (...) opublikowany obszerny raport „Bezpieczeństwo i zaufanie – filary polskiego ”. W raporcie zostały przedstawione wyniki badania przeprowadzonego w styczniu 2013 roku wśród osób kupujących w (...)

 • Europejski Fundusz Dostosowania do Globalizacji

  (...) mogą zatem wpływać na sytuację w innym państwie, a w efekcie – na jego rynek pracy. Skutkom globalnego kryzysu trudno jest się przeciwstawić w pojedynkę. Unia Europejska przygotowała kilka (...)

 • Reklamacja towaru nie musi być koszmarem

  (...) przedsiębiorca będzie robił wszystko, aby uniknąć odpowiedzialności za sprzedaż wadliwego towaru bądź usługi. Zdarza się, że sprzedawcy celowo nie informują klientów o ich prawach albo (...)

 • Poczta e-mail niezbędna

  (...) jest niekwestowanym liderem komunikacji międzyludzkiej w internecie. Korzystanie z niej deklaruje aż 97% internautów biorących udział w badaniu IIBR. Na drugim miejscu znalazły się serwisy (...)

 • Agro-Kowalski - Września - Produkcja części do maszyn rolniczych: przekładnie, koła łańcuchowe, ślimakowe,stożkowe proste i łukowe, wały,przenośniki ślimakowe itp.

  Czytaj więcej: Maszyny i narzędzia


strony : [ 1 ]
 
3
marzec 2013

marzec 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1432
CHF 3,3846
USD 3,1769
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.