eGospodarka.pl

 • Polska: wydarzenia tygodnia 10/2013

  (...) Społecznej w lutym stopa bezrobocia wzrosła do 14,4 proc. (z 14,2 proc. w styczniu). Liczba bezrobotnych w końcu lutego 2013 roku wyniosła 2 mln 337 tys. 369 osób. Według NBP na koniec lutego (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS WL, poznaj opinie o Romix MW 22 czy przeglądaj oferty pracy z miasta Gostynin.


 • Europa: wydarzenia tygodnia 10/2013

  (...) (wyrównany sezonowo) w IV kw. 2012 roku zmniejszył się o 0,6% kw/kw, a w całej Unii Europejskiej spadł o 0,5% kw/kw. (w III kw. ub.r. odnotowano spadek o 0,1% kw/kw w strefie euro, zaś w całej (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 10/2013

  (...) w styczniu do 44,4 mld USD (wobec 38,1 mld USD w grudniu 2012). To więcej, niż przewidywali analitycy. Rada Gubernatorów ONZ-owskiej Agencji Energii Atomowej zdecydowała, że dotychczasowy (...)

 • Amortyzacja degresywna: ulepszenie środka trwałego

  (...) wg właściwej stawki oraz przyjętej przez podatnika metody amortyzacji. Zgodnie z art. 22k ust. 1 ustawy o , odpisów amortyzacyjnych można dokonywać od wartości początkowej maszyn i urządzeń (...)

 • Programy lojalnościowe a ochrona danych osobowych

  (...) większości przypadków by stać się członkiem klubu stałego klienta lub uczestnikiem musimy podać takie dane jak imię i nazwisko, dokładny adres zamieszkania, płeć oraz co najważniejsze (...)

 • Polacy a zakupy spożywcze przez Internet

  (...) kupuje przez Internet. Zamawianie produktów spożywczych w sieci deklaruje 13 proc. respondentów, a więc o pięć punktów procentowych więcej niż przed rokiem. Najczęściej decydują się na (...)

 • Indeks globalizacji gospodarek światowych 2012

  (...) Ernst & Young oraz Economist Intelligence Unit. Mierzy on powiązania 60-ciu największych gospodarek świata (pod względem PKB) z innymi państwami, biorąc pod uwagę takie kryteria jak (...)

 • Karta kredytowa bez odsetek?

  (...) należy przede wszystkim pamiętać, by nie wypłacać przy jej użyciu pieniędzy z bankomatu oraz spłacać całe zadłużenie w terminie, który jest podany na wyciągu karty. – Spełnienie (...)

 • Pharmacon Consulting Warszawa - Aparatura, maszyny i urządzenia produkcyjne i pilotowe. Dla przemysłu farmaceutycznego, chemicznego, materiałów budowlanych, ochrony środowiska, spożywczego, kosmetycznego.

  Czytaj więcej: Maszyny i narzędzia


strony : [ 1 ]
 
9
marzec 2013

marzec 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1497
CHF 3,3583
USD 3,1690
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.