eGospodarka.pl

 • Kobiece zarządzanie finansami

  (...) porządek prawny uniemożliwiał kobietom rozporządzanie własnym majątkiem (jeśli go posiadały), podporządkowując je w tym zakresie mężowi. Żona, jeśli chciała podjąć pracę lub inną (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Odpowiedź na pozew w postępowaniu gospodarczym zwykłym, poznaj opinie o OSM Kościan Mleko UHT 1,5% 1L czy przeglądaj oferty pracy z miasta Solec Kujawski.


 • Polskie kobiety ratują PKB

  (...) i mężczyzn notowanych w Krajowym Rejestrze Długów w poszczególnych kategoriach wiekowych okazuje się, że mają większe problemy z regulowaniem rachunków niż panowie wtedy, kiedy są młode (...)

 • Monitor AOC i2360Phu

  (...) rozdzielczości 1980×1080, w formacie 16:9. Współczynnik kontrastu statycznego wynosi 1000:1 (szczytowy kontrast dynamiczny: 20 000 000:1), a maksymalna jasność to 250 cd/m2. Zastosowanie (...)

 • Dochody dziecka w zeznaniu podatkowym rodziców

  (...) przepisami ustawy o , każdy podatnik podlega odrębnemu opodatkowaniu z tytułu osiągniętych w danym roku podatkowym przychodów. Od reguły tej występują jednak pewne wyjątki. Jeden z nich (...)

 • Zakup kasy fiskalnej = zwrot z urzędu skarbowego?

  (...) 900 do nawet 2 000 zł. Dodatkowo, podatnik musi się również liczyć z późniejszymi kosztami obowiązkowego serwisowania urządzenia. Skorzystanie z ulgi może częściowo odciążyć z (...)

 • Pożyczka hipoteczna: odsetki w koszty firmy

  (...) Wnioskodawczyni prowadzi działalność gospodarczą na własne nazwisko oraz jako wspólnik . Spółka zajmuje się wynajmem i zarządzaniem nieruchomości. Spółka nabyła nieruchomość w postaci (...)

 • Nie zawsze wolno pobierać zaliczki na podatek

  (...) wtedy, gdy zostaną spełnione łącznie wymienione warunki. Niespełnienie choćby jednego z nich spowoduje, że płatnik będzie musiał potrącić zaliczkę na podatek. Przykład: W 2012 r (...)

 • Zarządzanie budżetem domowym wraz z partnerem

  (...) Te słowa nie schodzą ani z ust polityków, ani z pierwszych stron gazet. Tymczasem – mimo stale podgrzewanej atmosfery i trwającej debaty publicznej - z badania przeprowadzonego na zlecenie (...)

 • Kobiece inwestowanie pieniędzy

  (...) kobiety już kilka lat temu wyrwały się z przydomowych ogródków. Jak relacjonuje Deloitte, obecnie w zarządzie blisko co trzeciej polskiej firmy zasiada kobieta . Coraz więcej firm docenia (...)

 • Mieszkanie z rodzicami: kobiety wyprowadzają się wcześniej

  (...) Broker sprawdził, jak szybko i mężczyźni wchodzą na rynek nieruchomości i jak sobie na nim radzą. Szczególnie ta pierwsza kwestia wydaje się ważna. Wyprowadzka od rodziców to przecież (...)

 • Luty 2013: bezrobocie rośnie, najbardziej w dużych miastach

  (...) jak również liczba bezrobotnych wzrosły we wszystkich województwach. Wzrost liczby bezrobotnych oscylował od 0,6 proc. w województwie lubuskim do 2,8 proc. w województwie wielkopolskim (...)

 • Kobiety biznesu lepiej kontrolują zaległe należności

  (...) w Polsce Zarówno kobiety jak i mężczyźni zarządzający firmami uważają za utrudnienie w prowadzeniu , aż 83% badanych w obu grupach uważa, że jest to poważna przeszkoda. Przedstawiciele (...)

 • Jak podróżują polskie kobiety?

  (...) zauważamy, że dynamicznie wzrasta liczba wyruszających w samotną podróż międzykontynentalną. Najczęściej decyzję o samodzielnej wyprawie podejmują kobiety znajdujące się w przedziale (...)

 • Zadłużenie polskich kobiet

  (...) SMG/KRC na zlecenie Grupy KRUK pokazuje, że 44% kobiet zarządza budżetem w gospodarstwie domowym. To dobra wiadomość, bo aż 63% kobiet (w porównaniu z 53% mężczyzn) na bieżąco kontroluje (...)

 • Bezpieczeństwo obrotu gospodarczego I kw. 2013

  (...) w poprzednim Raporcie BIG w listopadzie 2012 roku. Szczególnie dotyczy to Wskaźnika BIG dla przedsiębiorców, który zanotował najniższy poziom w historii -9.42 pkt. Sytuacja wygląda równie (...)

 • Prezes ECB wpłynął na rynek walutowy

  (...) na niezmienionym poziomie. Na rynkach mogliśmy obserwować dużą zmienność podczas popołudniowej konferencji prezesa EBC. Mario Draghi podczas swojego wystąpienia odniósł się do bieżącej (...)

 • Rynek mieszkaniowy: kobiety odpowiedzialne za popyt

  (...) z najważniejszych i największych inwestycji w życiu, to w większości domena . Z przeprowadzonej wśród użytkowników portalu domy.pl ankiety wynika, że 55% poszukujących stanowią panie (...)

 • Na rynkach akcji może być gorąco

  (...) oceanem powinny dziś wywrzeć widoczny wpływ na sytuację na rynkach. Oczekuje się, że stopa bezrobocia w luty nieuległa zmianie i wyniosła 7,9 proc., jednak niespodzianki ostatnio się (...)

 • Zaufanie powraca na rynki finansowe

  (...) umacniać się względem dolara i innych walut. Wspólna waluta w przeciągu kilku chwil zdobyła poziom 1.31 dolara za euro i przez resztę dnia broniła tej pozycji. Spokojne słowa szefa EBC (...)

 • Kredyty w euro - raty stabilne

  (...) EURIBOR utrzymuje się na poziomie ok. 0,20 proc., co dla osób spłacających kredyty hipoteczne w euro jest bardzo dobrą wiadomością. Na początku 2012 r. wskaźnik ten wynosił jeszcze 1,2 (...)

 • Mama w pracy zwiększa produktywność

  (...) tylko kluczowym czynnikiem pobudzającym rozwój gospodarczy. Ankietowani stwierdzili, że z perspektywy firmy przyjmowanie do pracy młodych matek zwiększa produktywność, a także pozwala (...)

 • Miasto Siedlce na Catalyst

  (...) ponad 460 lat. Pierwsza wzmianka o mieście pochodzi z 1448 r. Teren, na którym leżą obecnie Siedlce, stanowił niegdyś najbardziej na północ wysuniętą część małopolskiej ziemi (...)

 • Kurs EUR/USD wzrósł powyżej poziomu 1,31

  (...) się osłabia, obecnie notowania znajdują się na poziomie 1,3085. Dziś najważniejszym wydarzeniem na rynku będzie publikacja raportu z amerykańskiego rynku pracy (14:30). Do tego czasu na rynku (...)

 • Dobre złe dane z rynku pracy

  (...) ekspansji, euro zyskało po konferencji Draghiego Bank Anglii nie zdecydował się na ekspansję na marcowym posiedzeniu, a raczej należałoby powiedzieć, iż prezes nie znalazł jednego (...)

 • Portale randkowe: profil użytkowniczek

  (...) badanie wśród kobiet – użytkowniczek trzech : dla katolików – portal Przeznaczeni.pl, dla osób po 40. roku życia – MlodeSerca.pl oraz dla samotnie wychowujących dzieci (...)

 • Adamietz - Wykonawstwo blach, kaset i obróbek stalowych. Strzelce Opolskie.

  Czytaj więcej: Przemysłowe


strony : [ 1 ] . 2
 
8
marzec 2013

marzec 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1497
CHF 3,3583
USD 3,1690
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.