eGospodarka.pl

 • Kupuj bezpiecznie w Internecie - III edycja Konkursu Bezpieczny eSklep

  (...) sklepy internetowe chcąc pozyskiwać nowych klientów muszą przywiązywać coraz większą wagę do bezpieczeństwa transakcji on-line. Podejmować trudny oraz wymagający proces budowania (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument PIT, urząd skarbowy: Oświadczenie o przekazaniu przychodu ze sprzedaży nieruchomości na cele mieszkaniowe, poznaj opinie o Epson EMP-X5 czy przeglądaj oferty pracy z miasta Tarnobrzeg.


 • Rynek walutowy 25.02-01.03.2013

  (...) sprawą dobrych nastrojów na rynkach finansowych przez niemal całą sesję kurs eurodolara zmierzał na północ. Po godzinie 15:00 zostały opublikowane pierwsze wyniki wyborów parlamentarnych we (...)

 • Kursy walut 25.02-01.03.2013

  (...) euro W wyborach do włoskiego parlamentu przewagę w Izbie Deputowanych uzyskała Centrolewicowa Koalicja Pier Luigi Bersaniego, natomiast w senacie Domu Wolności Silvio Berlusconiego. Takie (...)

 • Wiosenny wyjazd na narty

  (...) coraz częściej wybierają się w marcu i kwietniu na narty w Dolomity i Alpy. Podczas, gdy w dolinach widać już pierwsze oznaki wiosny, a temperatura sięga nawet 15 stopni, alpejskie stoki są (...)

 • Trend Micro Mobile Security 3.0

  (...) systemu Android wzrosła błyskawicznie w przeciągu ostatnich 12-18 miesięcy. Odkryliśmy ponad 350 tys. złośliwych aplikacji dostępnych w różnych sklepach z aplikacjami, w tym w Google (...)

 • ASUS Fonepad

  (...) osób ceniących sobie funkcjonalność komunikacji głosowej smartfonów i potencjał rozrywki dostarczanej przez . Nowe urządzenie ASUSa to smukły, kompaktowy tablet w metalicznej obudowie – (...)

 • Przetargi - raport I 2013

  (...) , w styczniu 2013 roku w Biuletynie Zamówień Publicznych opublikowano 11 tys. 597 ogłoszeń o wszczęciu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. To wynik o 4,84 procent lepszy niż w (...)

 • GUS o PKB w IV kw. 2012

  (...) PKB w IV kwartale 2012 r. wpłynął, nienotowany od wielu lat, spadek spożycia ogółem oraz nieco mniejszy niż w III kwartale 2012 r., spadek akumulacji. W efekcie –popyt krajowy w skali roku (...)

 • Kasy fiskalne od marca 2013 r.

  (...) osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej oraz rolników ryczałtowych są zobowiązani do stosowania . Od tej ogólnej zasady są jednak wyjątki, które jak dotąd raz na dwa (...)

 • Rezydencja podatkowa gdy praca i rodzina w Anglii

  (...) W 2005 roku wnioskodawca wyjechał do Wielkiej Brytanii z zamiarem stałego pobytu. Otworzył tam , którą prowadzi do dnia dzisiejszego. Dochody z tego tytułu w całości są opodatkowane w (...)

 • Rejestracja REGON I 2013

  (...) sprzyjający decyzjom o otwieraniu i zamykaniu działalności gospodarczej. – Grudzień to miesiąc podsumowań i bilansów. Jednocześnie dla wielu branż jest to najgorętszy okres w roku. Jeśli (...)

 • Sequester wchodzi w życie

  (...) cięcia wydatków w tegorocznym budżecie na kwotę 85 mld USD. Dodatkowo budżet USA ma zaoszczędzić ponad 1,2 biliona dolarów w ciągu następnych dziewięciu lat. W dniu wczorajszym mieliśmy (...)

 • Dostępność kredytów: indeks II 2013

  (...) Finance i TVN CNBC Indeks Dostępności Kredytowej (IDK), który obrazuje sytuację na w złotych, spadł w lutym 2013 r. o 4,79 pkt (3,94 proc.) i wynosi 116,89 pkt. W porównaniu do lutego (...)

 • Upadłości firm I-II 2013

  (...) za sobą miały w lutym tylko pozornie mniejszą skalę niż w styczniu. Liczba upadłości była mniejsza, natomiast zarówno zsumowany obrót jak i zatrudnienie w firmach, których ogłoszono w (...)

 • Sequester nadgryza Amerykę

  (...) straszny? Dziś wchodzą w życie automatyczne cięcia fiskalne, które w skali 10 lat mają wynieść 1,2 biliona dolarów, zaś w tym roku miałyby odebrać ze wzrostu gospodarczego ok. 0,6 pp (...)

 • Niskie stopy procentowe to wzrosty na giełdzie

  (...) podstawowym narzędzi banków centralnych w kształtowaniu polityki pieniężnej każdego kraju. Mają one wpływ nie tylko na gospodarkę, inflację, koszty kredytów, ale również na kondycję (...)

 • Osiedle Kameralne na Bemowie: rusza II etap

  (...) ramach której powstanie około 540 lokali. W zakończonym – pierwszym z 5 etapów inwestycji – wybudowaliśmy już 133 lokale. Dodatkowo, w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji spółka (...)

 • PKB USA gorszy od prognoz

  (...) dla inwestorów amerykańskich i szansą na kolejne szczyty na giełdzie amerykańskiej. Tak jednak się nie stało. Gorszy od oczekiwań odczyt danych o amerykańskim PKB zaprzepaścił szansę na (...)

 • EUR/USD znajduje się na 1,3070

  (...) w życie ciecia wydatków rządowych o wartości 85 mld dolarów rocznie. Szacuje się, że cięcia wpłyną na spadek PKB USA w tym roku o ok. 0,5 punktu procentowego. Wczoraj rzecznik MFW (...)

 • Indeksy europejskie pod szczytami hossy

  (...) lub dreptały w miejscu, a inwestorzy czekali na nowe impulsy, na czym zleciała im większa część dnia. Dopiero popołudniowe dane z USA o wzroście PKB większym niż oczekiwano oraz również (...)

 • Tablet Tracer Neo 10" HD Dual Core

  (...) wysokiej klasy ekran o przekątnej 10 cali, który umożliwia wyświetlanie obrazu w rozdzielczości 1024x768 pikseli. Za wydajność odpowiada dwurdzeniowy procesor Rockchip RK3066, pracujący z (...)

 • Biurowiec Golub GetHouse w Warszawie

  (...) istotny dodatek do panoramy Warszawy. Bardzo cieszy nas fakt, że mamy możliwość współtworzyć nową przestrzeń miejską, w niedocenianej dotychczas części miasta, której dynamiczny rozwój (...)

 • Budżet USA: od dziś cięcia wydatków

  (...) wczorajszy komunikat Międzynarodowego Funduszu Walutowego, który ogłosił, iż rozważa rewizję w dół swoich prognoz wzrostu PKB, jeżeli w USA wejdą w życie automatyczne cięcia wydatków (...)

 • Długi młodych Polaków

  (...) lat oraz edukacji na poziomie średnim często podejmują pierwsze kroki, by się usamodzielnić. Niezależnie od tego, czy jest to założenie rodziny, wyjazd na studia do innego miasta, czy próba (...)

 • S&P500 zakończył luty wzrostem o 1%

  (...) indeksu Dow Jones był Hewlett-Packard (+1.9%), który od początku roku zyskuje już ponad 40%, a od dołka z listopada aż 80%. Największy spadek zanotował z kolei Wall Mart (-1.1%). Sezon (...)

 • Pobierz.pl - pliki, których szukasz. - Strona poświęcona legalnemu oprogramowaniu. Można tu znaleźć tysiące programów dla Windows, Linux, MacOS oraz urządzeń mobilnych. Serwis posiada także bogatą bazę sterowników i spolszczeń.

  Czytaj więcej: Katalogi


strony : [ 1 ] . 2
 
1
marzec 2013

marzec 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1432
CHF 3,3846
USD 3,1769
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.