eGospodarka.pl

 • Lekkie zwyżki na GPW

  (...) giełdzie przyniósł kontynuację nieśmiało rodzącego się wzrostowego odreagowania. Przetrwało one jednak tylko do południa. Na otwarciu indeks największych spółek zyskiwał nieco ponad 0,3 (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja CIT-6R, poznaj opinie o Freya Clarissa Underwired Balcony Bra czy przeglądaj oferty pracy z miasta Kościan.


 • Eurodolar wrócił do punktu wyjścia

  (...) dynamikę hiszpańskiego PKB za IV kwartał, która wyniosła -0,8 proc. (-0,7 proc. prog) i jest to szósty z rzędu kwartał z ujemną dynamiką PKB, która w skali całego roku wyniosła (...)

 • Henryk Stokłosa skazany - 8 lat więzienia

  (...) winny takich jak korumpowanie urzędników i znęcanie się fizyczne nad pracownikami. Uznał też winę związaną z utrudnianiem pracy kontrolerom z inspekcji ochrony środowiska, natomiast nie (...)

 • Kurs EUR/USD stabilizuje się w okolicach poziomu 1,3150

  (...) japońskiego jena. Złoty lekko osłabia się. Kurs EUR/PLN wzrasta pod 4,16, a USD/PLN do 3,1650. Wydatki inwestycyjne w Australii spadły w czwartym kwartale ubiegłego roku o 1,2 proc. w ujęciu (...)

 • Aktywne formy walki z bezrobociem

  (...) polityce rynku pracy. Realizuje się ją, stosując programy, których celem jest likwidacja przyczyn bezrobocia za pomocą mikro- i makroekonomicznych instrumentów oddziaływania na ten rynek (...)

 • Trójpak energetyczny wymaga dopracowania

  (...) zapisy zaproponowane w tzw. „trójpaku energetycznym”, w skład którego wchodzą , prawo gazowe oraz ustawa o odnawialnych źródłach energii, nie spełniają oczekiwań środowiska. Aż 70 (...)

 • Coraz lepsza sytuacja na amerykańskim rynku nieruchomości

  (...) zakończy się zapewne niewielkim spadkiem notowań na warszawskim parkiecie. Bilans lutego na kilka godzin przed zakończeniem ostatniej sesji miesiąca zamyka się podobną stratą, jak w styczniu, (...)

 • Oczekiwane silne wzrosty na europejskich rynkach akcji. Ale…

  (...) zaczęły się od kontynuacji spadków, jednak miały one ograniczone rozmiary i zatrzymały się albo na minimach z wtorku, albo na minimach poprzedniej sesji korekcyjnej z 21 lutego. W każdym (...)

 • Rynek walutowy: odreagowanie na eurodolarze

  (...) załagodził nerwową sytuację spowodowaną politycznym impasem we Włoszech, który destabilizuje sytuację gospodarczą trzeciej gospodarki strefy euro. Pozytywne sygnały napłynęły z (...)

 • Wypowiedzenie umowy o pracę na czas określony

  (...) oświadczenie woli nazwane wypowiedzeniem, złożone pracodawcy przez pracownika zatrudnionego na podstawie , w której nie przewidziano możliwości jej wypowiedzenia (art. 33 Kodeksu pracy) (...)

 • Fundusze obligacji korporacyjnych zyskowne

  (...) zainteresowanie funduszami korporacyjnych, co zbiegło się w czasie z poprawą osiąganych przez nie stóp zwrotu w porównaniu z funduszami papierów skarbowych. W styczniu pozyskały ponad 0,5 (...)

 • Kolejne dobre dane makroekonomiczne z USA

  (...) nie powiedział nic nowego Publikowane w tym tygodniu dane makro z USA są generalnie bardzo dobre. W ten trend wpisała się wczorajsza publikacja danych o zamówieniach dóbr trwałego użytku. Co (...)

 • Nowy szkodliwy program MiniDuke

  (...) atakuje sporo ważnych celów, łącznie z jednostkami rządowymi na Ukrainie, w Belgii, Portugalii, Rumunii, Czechach i Irlandii. Ponadto, skompromitowano instytut badawczy, dwa zespoły ekspertów (...)

 • Handel międzynarodowy zmienia kształt

  (...) jest najbardziej widoczne w Azji. Chiny, największy eksporter na świecie, od 2011 roku realizują dwunasty plan 5-letni, który przewiduje m.in. modernizację przemysłu i rozwój sektorów (...)

 • Kredytowy dylemat: raty stałe czy malejące?

  (...) jak sama ich nazwa wskazuje, przez cały okres kredytowania powinny pozostawać w takiej samej wysokości. Jednak w praktyce, zwłaszcza w przypadku kredytów hipotecznych, poziom rat stałych się (...)

 • WIG20 kończy dzień na plusie

  (...) spadków na światowych rynkach przyszło oczekiwane odbicie. Giełdy w Europie zaczęły odrabiać straty z poprzednich sesji notując na środowym zamknięciu obiecujące wzrosty. Liderem w Europie (...)

 • Marketingowy Ranking Sieci Detalicznych II 2013

  (...) całkowitej modernizacji, gdyż konsumenci przestają już prezentować bezwarunkowe uwielbienie dla wielkopowierzchniowych sklepów. W czasach, w których lojalni nie są nawet najbliżsi (...)

 • Karta graficzna ASUS GeForce GTX Titan

  (...) technologią DirectX® 11.1 i złączem PCI Express 3.0. Jej pojedynczy procesor graficzny taktowany jest zegarem 876MHz, co możliwe było dzięki zastosowaniu technologii NVIDIA® GPU Boost 2.0 (...)

 • Wall Street: straty z ostatnich dni niemal odrobione

  (...) nowych danych makroekonomicznych, których dziś nie brakowało. Najpierw poznaliśmy tygodniową zmianę wniosków o kredyt hipoteczny, która znów okazała się być ujemna - tym razem spadek (...)

 • Zmiany modelowe Volvo XC60, S60, V60

  (...) początek Mimo zmiany wielu elementów nadwozia, zachowano indywidualne cechy poszczególnych modeli. W gamie modeli „60” światła do jazdy dziennej umieszczone obok reflektorów, umieszczone (...)

 • Reklamacja bez paragonu

  (...) ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie kodeksu cywilnego (Dz.U. 2002, Nr 141, poz. 1176) warunkiem rozpatrzenia reklamacji nie jest (...)

 • Przekaz Bankomatowy w Deutsche Bank

  (...) szybkie przesłanie i wypłatę pieniędzy z bankomatu przy użyciu telefonu komórkowego. Z poziomu bankowości elektronicznej db-direct Klient Polska definiuje kwotę i datę wypłaty oraz numer (...)

 • Microsoft Office 365 dla klientów biznesowych

  (...) usług dostosowany do wymagań biznesowych: Office 365 ProPlus — Office 365 ProPlus to najpełniejszy zestaw najnowszych, zaawansowanych aplikacji Office: Word, Excel, PowerPoint, OneNote (...)

 • Sprzedaż słonecznego mieszkania łatwiejsza

  (...) udział w badaniu Home Brokera, woli, aby w ich pokoju dziennym słonecznie było rano. W badaniu wzięło udział prawie 63 tys. osób, z czego 37,4 tys. wybrała poranek (60% badanych), a 25,4 tys. (...)

 • Kryzys gospodarczy w Polsce dopiero się zaczyna

  (...) czasu będzie maleć i spadnie o połowę z obecnych 7% rocznie, ale ciągle się będą rozwijać szybciej niż stary świat. Kraje OECD będą notowały wzrost ok. 2% rocznie, a wiele bogatych (...)

 • S60.pl - Baza telefonów opartych na interfejsie S60 systemu Symbian.

  Czytaj więcej: Symbian


strony : [ 1 ] . 2
 
28
luty 2013

luty 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1570
CHF 3,4072
USD 3,1679
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.