eGospodarka.pl

 • KGHM ma zasoby na 40 lat

  (...) przez Kanadyjczyków, zasoby eksploatacyjne istniejących kopalń miedziowego koncernu oraz obszaru Głogów Głęboki Przemysłowy pozwalają na utrzymanie obecnego poziomu wydobycia w wysokości (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Pozew o uznanie za bezskuteczne wypowiedzenia zmieniającego, poznaj opinie o Amino Zupa fasolowa czy przeglądaj oferty pracy z miasta Drawsko Pomorskie.


 • Zniżkowa sesja na GPW

  (...) parkiecie trudno mówić o czymkolwiek innym, niż o zaskakująco słabych wynikach Telekomunikacji Polskiej, drastycznej redukcji prognoz oraz szokującej deklaracji obniżenia wysokości dywidendy (...)

 • Trudne czasy telekomunikacji

  (...) SA wstępne wyniki za rok 2012, mogły przyprawić niejednego inwestora o zawrót głowy i duszności. Spółka zanotowała spadek zysku netto o 85% (do 51 mln zł z 358 mln zł) w ujęciu kwartalnym (...)

 • Wtórny rynek nieruchomości I 2013

  (...) nastąpiła, ale w 2013 roku można się jej spodziewać. Warto odnotować, że w 5 miastach: Szczecinie, Opolu, Olsztynie, Toruniu i Białymstoku, w ostatnim miesiącu nastąpiły nieznaczne wzrosty (...)

 • Odliczenia od podatku w PIT 2012: ulga na dzieci

  (...) nie tylko Zasady korzystania z ulgi zostały określone w dwóch przepisach ustawy o (dalej updof). Pierwszym z nich jest art. 27f, drugim zaś art. 6. Przepisy te wskazują, że ulga prorodzinna (...)

 • Podróż służbowa: dieta w przychód pracownika?

  (...) pracodawca zobowiązany jest zapewnić na wyżywienie podczas wyjazdu. Diety stanowią dla pracownika przysporzenie majątkowe wynikające ze , co oznacza, że stanowią przychód ze stosunku pracy (...)

 • Rynek kredytów hipotecznych I 2013

  (...) kredytów w złotych szybko spada. Jeszcze we wrześniu 2012 r. wynosiło ono 6,49%, a obecnie już tylko 5,53% (dla kredytu 300 tys. zł, LTV 75%). Spadają więc również raty kredytów (...)

 • Usługi konsultingowe a podatek liniowy

  (...) Wnioskodawca pełni i będzie pełnić funkcję Wiceprezesa Zarządu Spółki, z tytułu której otrzymuje . Jednocześnie prowadzi pozarolniczą , w ramach której zamierza zawrzeć ze spółką (...)

 • Stawka VAT na badania kliniczne

  (...) stanu faktycznego wynikało, że wnioskodawca jest szpitalem, który bierze udział w badaniach klinicznych organizowanych przez firmy farmaceutyczne. Wnioskodawca zwrócił się do Ministra (...)

 • Brak oznak ożywienia na australijskim rynku mieszkaniowym

  (...) zniżkach z przełomu stycznia i lutego można odczytywać jako próbę zbudowania podstawy pod odbudowę koniunktury. Tym bardziej, że słabość nie obejmuje wszystkich rynków w Europie. Dobrze (...)

 • Kurs EUR/USD na poziomie 1,3390

  (...) większość walut z grona rynków wschodzących. W regionie Europy Środkowowschodniej najsilniejszej deprecjacji zarówno wobec euro jak i dolara ulegają polski złoty i węgierski forint. Kurs (...)

 • Aukcja bonów skarbowych Hiszpanii, Włoch i Grecji

  (...) 8,5 mld EUR. Grecja natomiast zaoferuje 13-tygodniowe bony za 1 mld EUR. Biorąc jednak pod uwagę zmniejszające się rentowności obligacji skarbowych (więcej w „Test kanału na EUR/BUND”) nie (...)

 • Rynek walutowy w centrum zainteresowań polityków

  (...) iż pojawiły się dobre powody, aby osłabienie jena przynajmniej przejściowo zostało skorygowane. Te powody - przede wszystkim piątkowa wypowiedź japońskiego ministra finansów (iż (...)

 • Bilety lotnicze: Azja za pół ceny

  (...) czasie trwania promocji linii Emirates, Qatar Airways, Air France i KLM, polskich turystów ogarnęło szaleństwo. To, co do tej pory dla wielu było nieosiągalne, teraz stało się na (...)

 • TP: fatalne wyniki. Zapowiedź zwolnień

  (...) Polską, w czwartym kwartale 2012 roku zysk netto wyniósł 51 mln zł wobec 358 mln zł rok wcześniej. Oznacza to spadek rok do roku o 85,8 procent. To wynik dużo poniżej oczekiwań analityków (...)

 • Wprowadzenie euro w Polsce a rynek nieruchomości

  (...) unii gospodarczo - walutowej, systematycznie uzupełniany deklaracjami przedstawicieli władz dotyczącymi kolejnych terminów akcesji, ma już swoją długą i barwną historię. Według pierwotnych (...)

 • Szybszy Internet UPC Biznes

  (...) dla firm, które wraz z telewizją i telefonem będą oferowane w nowych promocyjnych „Wyjątkowych pakietach biznesowych”. Dodatkowo, przedsiębiorcy będą mieli możliwość wzbogacenia (...)

 • Dominują komentarze w sprawie kursów walut

  (...) miały napływające komentarze ze szczytu Eurogrupy. Zdaniem francuskiego ministra finansów Europa powinna działać razem na rzecz stabilności kursu euro, który z kolei powinien odzwierciedlać (...)

 • Nowa oferta Biznes Pakietu w Orange

  (...) w ramach stałej miesięcznej opłaty m.in. z nielimitowanymi rozmowami, profesjonalny biznesowy Internet, hosting, darmowy e-sklep oraz wirtualną centralkę do zarządzania połączeniami (...)

 • Przeciętne wynagrodzenie IV kw. 2012

  (...) w 2012 r. wyniosło 3521,67 zł. Wskaźnik realnego przeciętnego wynagrodzenia w 2012 r. w stosunku do 2011 r. wyniósł 99,9 (obniżenie o 0,1%). Kwota bazowa w 2012 r. wyniosła 3080,84 zł (...)

 • WIG20 próbuje przejść na stronę byków

  (...) trzech dni stara się dostosować do panujących na świecie tendencji i mozolnie zwiększa swoją wartość. Stojące za tym ruchem byki działają na razie bez większego przekonania. Nie oznacza (...)

 • Najlepsze kredyty hipoteczne II 2013

  (...) w którym banki, zgodnie z projektem zmian , będą mogły udzielać kredytów bez . I prawdopodobnie to jest głównym powodem, dla którego coraz więcej potencjalnych kredytobiorców poszukuje (...)

 • TFI: wartość aktywów netto I 2013

  (...) rzędu miesiąc, w którym rosła wartość majątku zarządzana przez krajowe TFI. Tym razem dynamika zmian wyniosła +1,3%. Wartość aktywów zebranych na naszym rynku wyrażona we wspólnej (...)

 • Ryszard Jach kontra PTE Skarbiec-Emerytura

  (...) roku, czyli u zarania reformy emerytalnej, jednej z czterech najważniejszych reform wprowadzonych przez rząd Jerzego Buzka: reformy oświatowej wprowadzającej gimnazja, administracji – na mocy (...)

 • Firmowy samochód a ubezpiecznie AC

  (...) wiedzieć każdy kierowca O tym, że każdy samochód powinien mieć wykupione ważne ubezpieczenie OC wiedzą chyba wszyscy. OC samochodu to nic innego jak majątkowe na podstawie którego zakład (...)

 • Art Co - Firma wystawiennicza, budowa i projektowanie stoisk targowych standardowych oraz nietypowych według wymagań i życzeń klientów.

  Czytaj więcej: Targi i wystawy


strony : [ 1 ] . 2
 
12
luty 2013

luty 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1686
CHF 3,3909
USD 3,1159
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.