eGospodarka.pl

 • Lista płac w praktyce. Odpowiedzi na najtrudniejsze pytania

  (...) MPiPS, zalecenia PIP oraz praktyczne rozwiązania ekspertów prawa pracy, Wydawnictwo C.H. Beck przygotowało książkę, w której znajdują się odpowiedzi na nurtujące pytania, stawiającą (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS Z10, poznaj opinie o Unimięs Kiełbasa Parówkowa czy przeglądaj oferty pracy z miasta Sokółka.


 • Euro słabnie pod ciężarem danych z Europy

  (...) z posiedzenia FOMC wniosła sporo zamieszania. W samym raporcie znalazło się potwierdzenie dyskusji o możliwym ograniczeniu programu QE3, lecz tym razem mowa była o wartości comiesięcznych (...)

 • Mieszkania komunalne tylko dla wybrańców

  (...) przez NIK gmin zasoby mieszkaniowe malały. To skutek wyprzedawania mieszkań, małej liczby nowych inwestycji oraz wyłączania budynków i lokali z eksploatacji ze względów technicznych. Gminy (...)

 • Pół procenta podatku na Kościół

  (...) życie już od przyszłego roku, w za rok 2013. Jednocześnie rząd zagwarantuje, że przez trzy lata Kościoły i związki wyznaniowe z odpisów podatkowych nie będą otrzymywały mniej niż do (...)

 • Firmy transportowe: co wolno pracodawcy?

  (...) pracowników, jak i pracodawców jest kwestia przez drugiego z nich kwot pieniężnych z pensji podwładnego. Niestety często obie strony stosunku pracy nie są świadome jakie wierzytelności (...)

 • F-Secure Antibot

  (...) oznacza komputer lub urządzenie zainfekowane złośliwym oprogramowaniem, które jest zdalnie kontrolowane przez cyberprzestępców. Natomiast terminem „botnet” określa się całą sieć takich (...)

 • Pogorszenia nastrojów na światowych rynkach finansowych

  (...) o 1,4 proc., przy wyraźnie wyższych niż ostatnio obrotach wynoszących 585 mln zł. Tym razem nasz indeks wypadł najsłabiej na tle innych europejskich indeksów. Francuski CAC40 zakończył (...)

 • Rynek biurowy: najdroższe lokalizacje 2013

  (...) najlepszych w Londynie, która przyczyniła się do wzrostu czynszów o 2% w dzielnicy West End, będącej obecnie najdroższym świata. Digby Flower, dyrektor działu London Markets w firmie (...)

 • Prawdopodobne spadki na europejskich rynkach akcji

  (...) zakończyły wyraźnymi spadkami mimo – w większości przypadków – pozytywnego otwarcia. Odpowiedzialnością za słabą końcówkę obarcza się FOMC, a ściślej protokół z ostatniego (...)

 • W oczekiwaniu na europejskie PMI

  (...) centralni nie mają już pomysłu jak rozbudzić gospodarkę. Miejmy nadzieję, że takie działania nie tylko wywołają większy wzrost cen, ale także faktycznie większy wzrost gospodarczy. Zaraz (...)

 • Bezpieczna rodzina w Plusie

  (...) lokalizacyjno-komunikacyjne i jest rozwinięciem popularnej usługi Gdzie Jest Dziecko, oferowanej klientom od 2008 roku. Dostępna jest w formie instalowanej na telefonie komórkowym dziecka lub (...)

 • Kara umowna a koszty podatkowe firmy

  (...) , który jest do jej magazynów dostarczany wypożyczonymi wagonami. Czasami, z uwagi na fakt że w magazynach nie ma miejsca i nie ma gdzie rozładować wagonów, spółka przetrzymuje je przez (...)

 • Podatek dochodowy: od kiedy korekta kosztów w 2013 r.?

  (...) podatkowych wprowadzoną ustawą z dnia 16 listopada 2012 r. o redukcji niektórych obciążeń administracyjnych w gospodarce (Dz. U. z 30 listopada 2012 r., poz. 1342), która to ma na celu (...)

 • Ordynacja podatkowa: likwidacja wymiaru uzupełniającego

  (...) w życie ustawy z dnia 16 listopada 2012 r. o redukcji niektórych obciążeń administracyjnych w gospodarce. Instytucja wymiaru uzupełniającego polega na tym, iż w sytuacji gdy zostało (...)

 • Rozszerzenie działalności a ryczałt ewidencjonowany

  (...) Wnioskodawczyni prowadzi od 2003 r. opodatkowaną ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych wg stawki 8,5%, gdzie przeważającym rodzajem działalności było pakowanie towarów (PKD 2007 (...)

 • Wygórowane oczekiwania wobec gospodarki strefy euro

  (...) wysokie są teraz oczekiwania ekonomistów. Przyglądając się bliżej tym informacjom nie są one jednak jednoznaczne. Niemiecki przemysł zaczął się minimalnie rozwijać, co sygnalizuje odczyt (...)

 • Willa Sowiniec w Krakowie: rusza II etap

  (...) Inwestycja Willa Sowiniec to luksusowa enklawa 14 budynków apartamentowych oraz jednorodzinnych, adresowana do wymagających klientów. Nowoczesny zespół mieszkaniowy usytuowany jest w dzielnicy (...)

 • Finansowanie MSP w Polsce w 2012 roku

  (...) korzystne dla mikro, działających w Polsce. Duża liczba inwestycji, często związana z przygotowaniami do EURO 2012, stymulowała ich rozwój. Jednak sytuacja ta zmieniła się diametralnie w (...)

 • Zwrot na dolarze amerykańskim

  (...) aktywów do czasu, aż nie nastąpi poprawa sytuacji na rynku pracy, jednak zdaniem niektórych członków FOMC należy ograniczyć lub zakończyć program jeszcze przed wyraźną poprawą kondycji (...)

 • Prawo zamówień publicznych - nowelizacja

  (...) zmian w zakresie klasycznych zamówień publicznych, niezwiązanych z obronnością i bezpieczeństwem. Spośród wprowadzonych w tym zakresie zmian na uwagę zasługują np. rozszerzenie listy (...)

 • Rośnie niezadowolenie przedsiębiorców: coraz więcej przeszkód

  (...) pozapłacowe koszty pracy, a przeszkoda ta jest oceniana jako z roku na rok coraz większa. W pierwszej edycji badania ZPP, w styczniu 2011 czynnik ten jako przeszkodę wskazywało 44% badanych, w (...)

 • Protokół Fed (znów) wystraszył rynki

  (...) We wczorajszym komentarzu porannym pisaliśmy, iż jakkolwiek jest za wcześnie aby Fed sygnalizował zmianę kierunku polityki monetarnej, ryzyko rynkowe było po stronie umocnienia dolara (...)

 • Gdzie najlepsza pożyczka hipoteczna?

  (...) które nie zaciągną w banku kredytu gotówkowego zdecydowanie wzrosła. Polacy coraz częściej, zamiast brać , kierują swoje kroki do pozabankowych firm pożyczkowych. Jak szacuje Biuro (...)

 • Technologie mobilne a rynek nieruchomości

  (...) rozwój rynku technologii mobilnych i szybkie przechodzenie użytkowników na korzystanie z urządzeń mobilnych warto wykorzystywać możliwości jakich nam one dostarczają. Nieruchomości i (...)

 • Millennium Bank wprowadza usługę "Skanuj i Płać"

  (...) pozwala szybko i wygodnie płacić za rachunki przy pomocy telefonu komórkowego. Kody QR (Quick Responses) to kwadratowe znaczki, złożone z mniejszych czarnych i białych kwadracików, umieszczone (...)

 • Antrax - Pozyskiwanie zezwoleń na umieszczanie reklam. Lokalizacje na terenie całego kraju.

  Czytaj więcej: Wizualna


strony : [ 1 ] . 2
 
21
luty 2013

luty 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1760
CHF 3,3960
USD 3,1633
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.