eGospodarka.pl

 • Wojciech Inglot nie żyje

  (...) odnaleźć się i wykorzystać warunki powstałe w latach 80-tych i później, po przemianach w 1989 roku. Jego przedsiębiorstwo początkowo produkowało płyn do czyszczenia głowic (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS WC, poznaj opinie o PNOS Ożarów Mazowiecki Cynia Kobold Zinnia elegans czy przeglądaj oferty pracy z miasta Lipno.


 • W PKP dogadali się ze związkami

  (...) należące do grupy zapowiedziały, że w 2013 roku nie będą już finansować m.in. praw do zniżek dla emerytowanych pracowników – mieli robić to na własny koszt. Spór związkowców z (...)

 • Podatek VAT: utylizacja to nie sprzedaż towaru

  (...) się towarów, których mimo wielokrotnym próbom zbycia i wysiłkom włożonym w znalezienie odbiorcy, np. poprzez stopniowe obniżanie ich ceny, nie jest w stanie sprzedać. Towary te zalegają na (...)

 • Wycena nieruchomości: profesjonalnie czy samodzielnie?

  (...) warto podejść do tego racjonalnie i z głową. Nadmierne zawyżanie ceny w stosunku do i tak już w większości zawyżonych ofert wystawionych na zbycie jest zupełnie bezcelowe. Wydłuża (...)

 • Bezpieczne płatności zbliżeniowe

  (...) transakcje bezgotówkowe, których wykonanie nie wymaga żadnej autoryzacji. Wystarczy tylko, że podczas płacenia za jakiś produkt, czy usługę posiadacz takiego nośnika zbliży go do (...)

 • Zaległe płatności a postępowanie windykacyjne

  (...) czynności prowadzących do wykonania przez dłużnika zobowiązania jakie zaciągnął wobec wierzyciela. Postępowanie odbywa się etapowo, od prób słownego i pisemnego porozumienia się, aż do (...)

 • ING Bank Śląski SA na Catalyst

  (...) się z Banku Śląskiego w Katowicach, który rozpoczął działalność w lutym 1989 roku. W październiku 1991 roku został przekształcony w spółkę akcyjną Skarbu Państwa. We wrześniu 1993 (...)

 • Royalmaids - Firma Royalmaids oferuje kompleksowe usługi w zakresie utrzymania czystości zarówno dla firm jak i osób fizycznych.

  Czytaj więcej: Utrzymywanie czystości


strony : [ 1 ]
 
23
luty 2013

luty 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1574
CHF 3,3797
USD 3,1443
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.